Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Info] Spuštění drowů
#1
Plánuje se spuštění drowů. Nevíme, jak dlouho budou trvat přípravy, ale momentálně na tom dělá většina questařů na Manawydanu. Některým hráčům budou drowové otevřeni dříve než ostatním. Jedná se o několik dnů, max týdnů. Spuštění proběhne na několik vln. První vlna (pozvánky k založení drowa a ke spolupráci od rasového GM), druhá vlna (návrhy zaslané rasovému GM o založení postavy), třetí vlna drow otevřený všem. Na oficiální otevření drowa všem už žádná selekce nebude. Rasové GM se postará o první vlnu, první vlna se postará o druhou a pak obě vlny hráčů se postarají o třetí vlnu hráčů. Chci se vyvarovat tomu, když někoho drowí společnost odsoudí k vyhnanství, abych já nebyl ten zlý. Pokud už teď někdo ví, že má velký zájem být součástí druhé vlny, může mi zaslat soukromou zprávu, kde mi představí svoji postavu. Jakou roli by chtěl v drowí společnosti zastávat a jaké povolání chce hrát plus osobní příběh. Pokud se s questaři shodneme, že vám žádost schválíme ozvu se vám s detaily a případně spolu vyladíme nějaké drobnosti.

Žádosti o přístup do druhé vlny budu probírat s ostatními questaři. Pokud někoho odmítnu, tak to neberte nijak zle, ale pravděpodobně se jen jednotně neshodneme v názorech na Vás a budete muset počkat do třetí vlny, kdy se drow otevřene všem k založení, bez nutnosti mít osobní příběh nebo jakkoliv se mnou před tím komunikovat. Berte prosím v potaz, že drowí komunita bude malá a jsou zde nutné zásahy GM minimálně ze začátku. Pokud se mnou má někdo osobní problém, ale přitom chce strašně hrát drowa, jsem ochotný tyto osobní problémy ignorovat. Rozhodně Vás nechci omezovat v hraní nějaké rasy. Jen počítejte s tím, že v Podtemnu je každá akce následována reakcí a většinou právě tou, kterou si přejete nejméně. A také bych rád zmínil to, že co se stane v Podtemnu, tak zůstane v Podtemnu. Pokud budete prasit a neobhájíte si to z hlediska RP, tak pravděpodobně skončíte špatně. Pravděpodobně budete vyhnáni a budete dlouho umírat v chodbách Podtemna. To rozhodnutí nemusí být vůbec na mě, ale právě na ostatních hráčích. Pokud se tak stane, tak Vás z toho pravděpodobně nevyseká ani hlavní questař. Drow je HCRP rasa. Nebudeme nikomu diktovat, jak má hrát drowa, jen upozorňujeme na fakt, že nevhodné chování může vést k reakci jak ze strany rasového GM, tak ze strany ostatních spoluhráčů. Pokud se takového chování dopustíte, tak budete upozorněni z řad hráčů, pokud se to bude opakovat častěji, případně cíleně, budeme to muset řešit právě onou formou, kterou jsem zmiňoval.
#2
http://wiki.manawydan.eu/doku.php?id=rasy:drow
Pokud někdo najde nějakou chybu, nesouvislost, tak se mi prosím někam ozvěte.



Skok na fórum: