Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení prohřešků k prošetření
#41
Jakapak ignorace? bavili jsme se, pak kdyz sem mu rekl ze chci penize za tu pokutu zacal mi utikat coz je jasna zaminka.
Lol jeste dostanu system jail za to ze sem napadl nekoho bez pvp flagu kdo me jasne provokoval, jakoby nestacil ig trest.. dejte se dohroamdy šašci.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#42
Tobe to nestaci delat problemy jeden den? Ty si ho jeste najdes znovu a pak se divis, ze te nekdo uklidi nekam, kde snad na chvili vychladnes. On ti zacal utikat a to je pro tebe zaminka? Nebud smesny, ja v tom vidim jen umysl vyhnout se pvp. Myslel sem teda, ze si chytrejsi, ale vsechno si jenom zhorsujes..
Jinak nevidim duvod, proc by ti mel davat penize za pokutu. Tys udelal chybu.. Kdybys trochu premyslel, zadna pokuta by nebyla, ale ty stojis nad telem s lukem a pred strazi vyhrozujes a delas tlaky, to se pak nediv.
Odpovědět
#43
Nejsme totiz ten typ kteremu nekdo ukaze prstickem a hned se schovam do kouta, kdyz si stojim za potrestanim haerina tak si za tim stojim.
Takze kdyz budes chtit aby ti nekdo vratil penize a on misto toho aby ti je dal se snazi utect pres pasti ti prijde jako normalni vec? :-D kam tak spěchal ? na kafe?
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#44
kvuli gervinovi : P
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#45
Bohužel jsem v práci a ve hře máme jen adepta. Karlos byl daný do vězení světa. Tam bude než se rozhodnu, jaký bude trest.
Odpovědět
#46
No jo clovek nema cas jen parit. Jinak druhy poruseni pravidel nevim no. A jeste kill po ressu. ( teda podle toho co znelo v parte)
Odpovědět
#47
Zadne pravidla sem neporusil Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#48
do vězení byl přesunut i Horian.

Jak říkám , sem v práci, nemám jinou možnost.. (nemáte dělat problémy).

Když to vyjde, prošetřim situaci ještě důkladněji.(dnes večer)
Ale běda těm, kteří jsou teď označneni za viníky, jestli tam najdu ještě něco víc -> u Karlose, ať to bylo jak to bylo, tak ten si to zavařil i dnešním chováním..

Prokážely se vina, u Horiana nezamýšlím Ban, ale nějakou alternativní formu trestu. U Karlose, jestli se potvrdí to vše co si tu čtu a co mi reportují jiný GM, ze kterých vycházím, tak ten ho bude mít neodmyslitelně...+ trest -> do té doby nemá cenu mě spamowat přes SZ. Jestli tak někdo z vyníků účiní, beru to jako provokaci a případ více nepřezkoumám a rovnou vydám rozsudky na základě důvery k ostatním GMs.
Odpovědět
#49
tak dobra....vysvetli me uz do pyytle nekdo ktere pravodla sme porusili???? vseci jen rikaj ze delame bordel ale jakej??? reknete mi co sme provedli???? (a prosim zdrzte se trapnych a stupidnich postu)
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#50
Ser na to, pobreči si u nich v poště nejaky 10 lety smrad a je to tak dojme ze nam nahazou bany i kdyz sme zadne pravidla neporusili Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#51
1a, Vyjímkou v pravidle 1, je tzv. Provokace.
Provokací je např. arogantní chování, očividné porušování místních pravidel (města, domu ...), urážky apod.
Provokující dává provokovanému automatický souhlas se svým napadením
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#52
A jestli nasledne nedoslo k lootu, tak to by me vazne zajimalo, co se to tu ted resi a za co se rozdavaji tresty. Zajimam se o to, protoze se opakovane se setkavam s tim, ze si hraci nevazi zivotu svych postav a delaji nepatricne odvazna gesta tam, kde by meli radeji volit slova opatrneji. Obet by vzdy mela dostat moznost, jak se pri zachovani dustojnosti boji vyhnout, nezapnuty PvP flag by nemel umoznovat zcela se vyhnout nepriznivym nasledkum sveho pocinani.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#53
Tedy, dnes už jsme unavený, ale věci se mají jasně, zítra objasním...

(projel jsem logy, dal prostor k vysvětlení viníkům).
Odpovědět
#54
dal prostor k vysvetleni viniku?BiggrinBiggrinBiggrinBiggrin no to bylo styl ala MH za totality komunistu....byl bych moc drzej kdybych chtel jeste jedno prosetreni?
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#55
(16.06.2009 v 18:07)Kara napsal(a): 1a, Vyjímkou v pravidle 1, je tzv. Provokace.
Provokací je např. arogantní chování, očividné porušování místních pravidel (města, domu ...), urážky apod.
Provokující dává provokovanému automatický souhlas se svým napadením
Asi takhle, z toho co sem videl dneska:
1. Odmitam akceptovat stav, kdy si klades naprosto nesmyslne pozadavky a odmitnuti je splnit povazujes za provokaci. Tu pokutu si dostal ty, neni duvod, aby ji platil kdokoliv jiny. Rekni mi zpusob, krom splneni tveho nesmyslneho pozadavku, kterym se Haerin mohl vyhnout pvp. Faktem je, ze jedina moznost byla pouze snaha vyhnout se pvp nebo zaplatit.
2. Odmitam, aby nekdo blokoval lidi v dungu, oni si tam prisli zahrat a misto toho ztvrdnuli v zavrene mistnosti, pred kterou si cekal ty. Uz jen za tohle bys dostal trest i na DP1, coz je oproti MW raj pro prasatka.
3. Uvedom si, ze pokud trvate na vasem pristupu, velmi snadno se vsichni muzeme prizpusobit. Nebude napr. ban na tyden? Dobre, bude 14 dni v mestskem vezeni bez jidla. Budes si klast nesmyslne pozadavky a jejich nesplneni povazovat za provokaci? Dobre, budou na tebe kladeny nesmyslne, ba dokonce nesplnitelne pozadavky a v pripade nesplneni - smrt + ztrata veci.
4. Nikdo snad nechce zadne zbytecne rozpory, takze ocekaval bych trochu rozumu i z vasi stany. Opravdu mi ta dnesni akce nepripada jako rozumne uvazena, pokud uz se tu ohanis 10-letym smradem, chovej se trosku rozumne. Tim myslim predevsim zadne otravovani hry, dneska si do toho zatahl i lidi, kterych se to vubec netykalo. Jen kvuli svemu osobnimu malichernemu sporu a presne ve stylu nezletileho rozmazleneho fracka. S tim souvisi i tvoje chovani vuci gms, drzost, nadavky na chatu apod.
5. Ja se tu dal nechci dohadovat, stanovisko je jasne a nijak to neokecate. Takze ja osobne povazuju za mozna vychodiska bud rozumnou domluvu a slusnost podle bodu 4, nebo tedy vynucene "rp reseni" ve smyslu bodu 3. Myslim, ze bod cislo 4 bude pro hru i pro vsechny zucastnene mnohem lepsi (zejmena pak pro ty, kteri na sebe upozornuji svymi ne zrovna spravnymi ciny).
Odpovědět
#56
no doufam ze tohle bylo mireno jen na Karlose protoze me osobne se (dle meho nazoru) netyka skoro nic...ale stale visi ve vzduchu ta prokleta otazka: za co sedim? (srry ale po x hodinach cekani a neustaleho vymlouvani uz mi povoluji nervy-nikdo nerekl nic konkretniho) hadka s Myrshou neprinesla moc ovoce tak mi to prosim napis aspon ty stigu-nebo kdokoliv jiny....predem dik
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#57
to vyřeší Myrscha Biggrin to co Stig psal se týkalo včerejšího fiaska.Ty bys mněl být rozsouzen asi dneskaSmile
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#58
Tedy:

Horiane, důvod za co sedíš je, že si zabil nonPVP hráče, ačkoliv v pravidlech je, že ho můžeš zabít jedině tehdy, pokud by si byl provokovaný.

Provokace neproběhla:
1. Ne v ten den (jestli vůbec nějaká proběhnou měla)
2. Provokace není, že v rámci RP ti někdo řekne, něco o tvé matce. (to opravdu není záminka k zabití hráče - ne tady!)
3. Věci se mají řešit hned a na místě - > máš možnost věci řešit(forum, page) Ne, že si vzpomeneš, že ti někdo před půl rokem pomluvil matku a ty se toho dnes chytneš, že to je důvod ho zabít. -> ne to opravdu není důvod! (jen se ti to hodilo do krámu...)

Projížděl sem kvůli tomuhle vašemu incidentu hodinu a půl logy. Jediné co sem tam viděl byla cílena domluva přes party chat tebe a Karlose. Následné vyhledání Haerina, pak šikanování a nakonec zabití...

Jelikož slovíčkaříte a zkoušíte hledat mezery v pravidlech (které chápe i ten desetiletý f***** - >jak vy ho nazýváte), budeš toto muset hold skousnout - já ti ty pravidla doplním o tvé poznámky, aby si je lépe chápal...

Tvým trestem bude 14 dní ve světovém vězení. Není to žádný velkolepý trest a týká se to jen tvé postavy Horiana. Tedy když počítám včerejšek, tak 30.6.2009 si můžeš napsat page, aby Horian byl propuštěn.

Karlos Strench:

Tvé chování bylo absolutně nevhodné, zabití Haerina byl prohřešek, zabití Haerina následný den a znepříjemňování hry i ostatním byl také prohřešek, úrážky na mě a jiné osoby je také prohřešek.

Že Haerin oznámil hráčce Madle Zamíchalové, že si údajně znásilnil elfku a ty se tuto věc dozvěděl ještě ze třetí strany a ne od Haerina opravdu není provokace, kterou popisují pravidla...(abychom za čas se nedověděli důvod, že někomu před tebou spadl meč na zem a ty to bereš jako provokaci..->no moc by mne to nepřekvapilo..).

Tedy tvých prohřešků je více než dost. Tvým trestem bude 14 BAN.
30.6.2009 si můžeš napsat zprávu o odblokování účtu.

Aby sis nemyslel, že jsem jen naštvaný, chci tu uznat i tvé kvality - ano máš své určité kouzlo a nepovažuji tě za špatného hráče, ale v určitých věcech nemáš hranice a to už je špatně..

Jinak děkuji Stigovi za velmi vhodné poznámky. Doufám, že si je vemete také jako ponaučení!
Odemknuto
Odpovědět
#59
Myrsho uvedomujes si jak je tohleto stupidni?Biggrin...nesmis brat v uvahu pravidlo co jsi dopsal dnes (pls definuj tam kratkou dobu)...driv sem to resit nemohl protoze mi Haerin ujel na koni

ja ho sejmul protoze me urazel-predvedu model na kterem by to mohlo byt jasne snad i tobe: chudacek chcipacek elf pochoduje krajem, dojde k velkemu orkovi se sekyrou a rekne mu ze smrdi jak cune a ze jeho matka to delala s ogrem v hnoji...podle tvejch pravidel mu ten ork muze zacit nadavat do blbej usaku a nic vic...jestli ti tohle prijde normalni tak lituju mozku toho cloveka co te hodil na funkci GM ci dokonce spravce sveta a volam do davu: "Whitey prosim vrt se nez to tady jeste vic posere"
ale v pripade ze uznas ze i ten ork toho elfa proste zmlatil tak se hluboce omlouvam ale myslim ze mas v pravidlech chybickySmile
btw ty tresty sou vcelku prepiskle nemyslis?Sleep
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#60
LOL, diky horiane ze si me na to pripravil trosku pres icq a uplne sem se tu neroztrhal smichy :-D
k těm urážkám, no docela nechapu že se divíš že sem už vyvřel když tam do nas hučiš věci jako si napsal tady, kecy typu že provokace se musi řešit do peti minut jinak na to musi ma postava zapomenout :-D Nekdo mi zabije otce, nezjitim ten den dko tak se na to proste vyseru a reknu si no co.. uz je to davno :-D
Takže stále nechapu proč sem byl potrestan, tva tabulka toho co provokace je či není a časovy limit na splneni pomsty je sice pekny, ale trosku neobjektivni rekl bych. A TY nemuzes vedet co mou postavu urazi nebo ne, tohleto je proste zalezitost dane osoby. Tobe dkyz nekdo v hovoru rekne vole tak te to urazi a nekoho zase ne.. nechapu jak si na to muzes delat tabulky Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět



Skok na fórum: