Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlášení prohřešků k prošetření
#61
(17.06.2009 v 11:36)monty napsal(a): Myrsho uvedomujes si jak je tohleto stupidni?Biggrin...nesmis brat v uvahu pravidlo co jsi dopsal dnes (pls definuj tam kratkou dobu)...driv sem to resit nemohl protoze mi Haerin ujel na koni

ja ho sejmul protoze me urazel-predvedu model na kterem by to mohlo byt jasne snad i tobe: chudacek chcipacek elf pochoduje krajem, dojde k velkemu orkovi se sekyrou a rekne mu ze smrdi jak cune a ze jeho matka to delala s ogrem v hnoji...podle tvejch pravidel mu ten ork muze zacit nadavat do blbej usaku a nic vic...
Myslim, ze Illicius to v druhem tematu vystihl velmi pekne:
"Dále by to chtělo vychovat hráče, k přiměřenému jednání... Tzn když ti někdo nadává rozhodně není přiměřená reakce na něj tasit meč (až na vyjímečné situace, jako nadávání důležitým osobám, či mezi některými skupinami: orkové, drowi, zločinecké organizace), ale řekněme zmlátit ho rozumé být může (tzn použít jen pěsti, případně nějakou zbran jako sukovice atd)."
Citace:jestli ti tohle prijde normalni tak lituju mozku toho cloveka co te hodil na funkci GM ci dokonce spravce sveta a volam do davu: "Whitey prosim vrt se nez to tady jeste vic posere"
To je velmi naivni predstava, ze by to pro vas bylo lepsi (vychazim z jeho prispevku zde: http://forum.manawydan.cz/showthread.php...6#pid15596).. :-D
(17.06.2009 v 14:22)Kara napsal(a): LOL, diky horiane ze si me na to pripravil trosku pres icq a uplne sem se tu neroztrhal smichy :-D
k těm urážkám, no docela nechapu že se divíš že sem už vyvřel když tam do nas hučiš věci jako si napsal tady, kecy typu že provokace se musi řešit do peti minut jinak na to musi ma postava zapomenout :-D
Proste se neumis kontrolovat, no. Smile Nekdo ty pravidla tvorit musi, musi davat tresty. A neprijde mi rozumne ho urazet jen z duvodu, ze s nim nesouhlasim, nebo ze nechapu sirsi perspektivu, nebo ze dojedu na svoji blbost. Tomu se rika primitivismus.
Citace:Nekdo mi zabije otce, nezjitim ten den dko tak se na to proste vyseru a reknu si no co.. uz je to davno :-D
Az ti nekdo zabije ve hre otce, klidne se ozvi nejakemu gm, myslim, ze by z toho sel udelat hezky maly rp event a nikdo ti nebude v zajmu rp stat v ceste. Smile
Citace:Takže stále nechapu proč sem byl potrestan, tva tabulka toho co provokace je či není a časovy limit na splneni pomsty je sice pekny, ale trosku neobjektivni rekl bych. A TY nemuzes vedet co mou postavu urazi nebo ne, tohleto je proste zalezitost dane osoby.
Naopak. Neobjektivni je to, co povazujes za provokaci ty osobne. "3, GM má konečné slovo." Kdyz rekne gm - tohle nebyla provokace - pokladej to zkratka za objektivni skutecnost. Protoze zadna jina moznost ti ani nezbyva.
Odpovědět
#62
Hrac, ktery ma uz druhy prohresek pvp se podivuje nad tim ze ma 14 dni vezeni a ze je to prepiskly...za tech 14 dnu se ti vubec nic nestane, zadnej exploss, zadny mazani majetku...bud rad, zes nedostal 14 dnu prace na galejich...

Slysel jsem ze se chystaji galeje pro hrace. Co kdyby se udelaly jen "rp" veznice pro kazdy mesto, kde by byl dul/stromy a hrac by mohl byt herne odsouzen k X kusum logu, rudy. Platilo by to pro pripady ktere by urcil starosta (od kradezi az po boj s predstaviteli mesta jako jsme ujeli myBiggrin ).
Protoze kdyz uz nekoho potresta starosta mesta, hrac z toho nic "nema", takhle by si to jeho "postava" zapamatovala durazneji Biggrin
Odpovědět
#63
Co se tyce tech galeji, tohle je funkcni na DP a musim uznat, ze je to velmi vychovné Smile Taky jsem sekal a hodne jsem si daval bacha, abych se tam nevratil. Je to moc velka pakarna Biggrin
Stopař a krotitel
Odpovědět
#64
Jak už navrhoval Ilicius a jak už sem řekl, máme v plánu dát co nejvíce nástrojů přímo hráčům, aby si "spravedlnost" mohli řídt sami, Gm budou potřeba na opravdové přestupky.

Podle toho kolik a jaké prostředky se nám podaří pro vás vytvořit, uvolníme i PVP. (tedy je možné že vůbec, nebo také zcela)

Opět opakuji, že primární cíl questařské části je vám poskytnout děj. Pak nám to dá prostor pro další práci (mezitím, co vy se budete bavit).

Jelikož i vy máte právo mít informování, tak aby to nevypadalo, že je nás XX v týmu a nic se neděje -> polovina lidí z toho nic nedělá (proto ty loučení...) člen týmu co si jde občas popovídat za hráči do hry, není zrovna nejužitečnější. Tedy výsledkem je to, že věci pak připravují 4 lidi (opakuji, mluvím o questařské části) , kteří mají také své osobní povinosti, jako je práce atd..

Tedy jistě jste všichni rozumní lidé a chcete nám poskytnout co nejvíce prostoru pro práci. snažte se hrát MW v rámci možností a v rámci pravidel, abychom se mohli soustředit na to, co je opravdu důležité.

Děkujem
Odpovědět
#65
No.. dobrá, ale ještě mě zaráží jedna věc.
Stále zde píšete, ty stigu a ty Myrsho, ze se mame s kazdou p*covinou obracet na gmka, psat apge, SZ apod. Píšeš že našim chovanim vas zdrzujeme od prace...Ovšem když vam kadžy den bude psat x lidi page kdo komu rekl sproste slovo a kdo koho pomluvil plus me napadl a nebo zesmesnil, tak to uz vas od prace zdrzovat nebude ze kazdy bude brecet do page misto toho aby si to vyresil IG tak jako my? proste se to melo nechat na ig trestu ktery jsme dostali za poruseni pravidel mesta - zabijeni ve meste... no jasne, ted vytahnes tu tvou tabulkovou provokaci, ale zkus o tom premyslet.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#66
Dokud se nerozhodne o změně PvP pravidel, je odpověď "NE". Potom by se už vůbec nedalo rozlišit co ještě je ve vaší pravomoci, a co už ne. Teď jsou pravidla PvP daná, mnohokrát prodiskutovaná a jasná. Pokud se vám děje něco na co nesmíte kvůli těmto pravidlům reagovat, stěžujte si. Kolik takových stížností zde dosud bylo? Mimo sáhodlouhých diskusí si nepamatuji jedinou stížnost "on mě xyz a já na něj kvůli dementnímu anti-PvP nemohl!".

PS: Zatím jediní kdo mají s PvP pravidly problém jsou ti kdo je porušují. Nestojí to za zamyšlení?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#67
Whitey to řekl velice hezky.

A co se týče pages, tak těžko říct, do teď jich moc nebylo... Když budeme mít pocit, že nestíháme vaše pages řešit, upravíme systém- ale zatím ten pocit nemáme.
Odpovědět
#68
Bude tu nějaké hodné gm s pravama na zrušení banu po pulnoci? Prosím Smile Už budu hodny :-D
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#69
Hele tobě nestačí otravovat přes ICQ co? Ty musíš i na foru? Myslím že ti trest prodloužím Smile
Odpovědět
#70
Tak co? dá mí někdo ten ban už dolů? Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#71
Sem teď v práci, pokud si to přečte nějaký admin, tak ať ti účet Kara odBanuje, ale jinak až přijdu domu..Angry (zapoměl jsem si falshku s UO doma..)


Jo a ještě bude potřeba tě vyhodit ze světovýho vězení, ale to už může udělat i GM
Tvé prosby byly vyslyšeny -> Erlin anděl spasitel tě zachránil Smile
Odpovědět
#72
Chci se zeptat jestli je povolene killovat jezdidla - raptory, kone a jeste hromadne.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#73
Ne neni.

Na druhe strane gm napsalo nekolikrat pres gm zpravu ze povolene je vse, z cehoz dotycny vychazel. Na dotaz proc je dorazil i pres moji snahu pres partu a hru tak odpovedel ze ho chtylo pvp a vrazdeni a tak jel jak stroj. Gm na dotazy jestli je mozne je vratit nereagovaly.
Odpovědět
#74
No, ja ve hre nebyl, nevedel sem nic o tom ze je povolene vse ani o tom ze se to tam bude sekat, logl sem, byl sem tam naportovan a pak do minut yzabit.. tkaze opravdu sem nemel tuseni co se deje.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#75
Nahoru vybehl pote co jeden elfi carodej zneuzival dne a skakal dolu, zacastil, dostal dmg, a utek a takhle porad dokola.
Njn tohle si musis vyridit s dotycnym gm, za ten port nemuzeme, kazdopadne ty hk tam bejt nemely.
Odpovědět
#76
Uz je to vyresene, ale at se to laskave neopakuje.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#77
Jak říkám , jestli se postižení chtějí domáhat pravidel, je to samozřejmost.

Ale pokud si dokážete vyřešit spory mezi sebou, je to snad i "hrdinství" Smile

Děkuji, upřímně mám radost, že se dokáží hráči mezi sebou i domluvit a vyjít si vstříc.
Odpovědět
#78
acc. Destephano
se chci zeptat proc mi nejdou expy, 2 dny zpet co jsem byl naposted online mi lezli, vcera byl vypadek, tak jsem nehral a dnes v poledne se pripojim a nic, jsou zamrzle.
Odpovědět
#79
Mas propadlou znamku a od nikoho zadne hodnoceni.
Odpovědět
#80
ale dva dny zpet mi to davalo 7exp/1min a po dvou dnech 0? nema to klesat nejdrive na 6 pak na 5, 4, 3, 2, 1 a pak nula?
Odpovědět



Skok na fórum: