Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP] Rytíř
#1
Už jste to slyšeli? Vyhrkl mladík právě se přiřítící do hospody u zpívajícího korbele. U zmijího paloučku se objevil rytíř! Hlásá, že ti, co ho porazí, tak budou moct jít s ním na důležitou výpravu! Radostně se rozhlédl na všechny strany a s povzdechem sklonil hlavu, když poznal, že mu nikdo nevěnuje pozornost. Sám přemítal, jaké by to bylo skvělé, kdyby zrovna on, mohl jít na tu výpravu, ale hned mu bylo jasné, že dotyčného rytíře rozhodně neporazí.

OOC: Akce se bude konat každý den ode dne 28.12. ve 20:00 do té doby, dokud rytíře neporazí nejvýše 4 dobrodruzi. Další informace a podmínky souboje se dozvíte vždy na místě.
Odpovědět
#2
První den a první vítěz! Ačkoliv rytíř nepředpokládal, že právě první den ho někdo porazí, tak opak se stal pravdou. Avšak nepředbíhejme s vyprávěním... Sešlo se mnoho obyvatel, kteří radostně sledovali rytíře, jak stojí v naleštěné zbroji mezi pařezy a čeká na své oponenty. První se přiřítil ork, vysoký, mohutný a v plátové zbroji... Čišel z něho strach. Pár dětí se dokonce skrylo za své matky a muži se nervózně ošívali, kdykoliv na něj pohlédli. Netrvalo tomu dlouho a přijela žena, která se rozhodla také vyzvat tajemného rytíře k souboji, byla oděna do uniformy Isharské armády.

Čas nastal a rytíř dunivě pronášel podmínky souboje. Netrvalo tomu dlouho a přišel na řadu první souboj. Prvním sokem byla žena, která po dlouhém souboji, nakonec prohrála. Byl to však obdivuhodný boj a žena si získala podporu mnohých přihlížejících. Rytíř jí sdělil, že se může dostavit opět zítra, možná bude mít větší štěstí.

Druhý boj byl krvavější a rychlejší, ork se nemínil s rytířem párat, a po pár hrozivých ranách musel rytíř vyřknout slova, která ukončila boj a která rovněž znamenala jeho prohru. Avšak ork neměl vychování a ještě rytíře posměšně nakopl, provázaným jeho smíchem. Dav jen opovržlivě nadával.

Rytíř následně přihlížejícím sdělil, že další možnost k výzvě na souboj, bude opět zítra na stejném místě. Občané se tedy rozešli do svých domovů, budou si toho jistě dost co vyprávět. Ork a rytíř mezitím odjeli o kus dál, asi aby probrali výpravu, kterou chce rytíř podniknout.

occ: Našel se první vítěz. Kdo bude další? Zítra máte možnost znovu. Čas i místo jsou stejné. Zmijí palouček, 20:00
Odpovědět
#3
Druhý den! Druhý den kdy se rytíř dostavil na Zmijí palouček vstříc svým vyzyvatelům. S úderem určené hodiny už měl kolem sebe rytíř hlouček obyvatel, kteří se nedočkavě těsnali vedle sebe, aby jim nic neuniklo. Žena z prvního dne se znovu dostavila a započal souboj. Boj to byl vskutku zajímavý, leč žena v úboru Isharské armády nakonec neuspěla a byla poražena. Rytíř se nechal slyšet a souboj pochválil a sdělil ženě, že to může zkusit opět zítra.

První boj a první nezdar, najde se někdo další, kdo to chce zkusit? Řekl rytíř davu, zatímco k paloučku klusal na koni jezdec, oděn v úboru elfů. Byl to válečník, který se stal dalším vyzyvatelem tajemného rytíře.

Byl to těsný a vyrovnaný boj, mnohých zkušených pohybů, úhybů a ran, avšak i přesto zůstal na konci rytíř jako vítěz. Po tomto souboji, se žádný další vyzyvatel nenašel, proto sdělil rytíř hloučku obyvatel, že zítra je další možnost, jak ho vyzvat k souboji.

A tak je druhý den za námi a stále je jen jediný vítěz. Najdou se další dobrodruhové, kteří najdou tu odvahu, vyzvat tajemného rytíře k duelu?
Odpovědět
#4
Zadýchaný mladík právě přiběhl do hospody u zpívajícího korbele, když zrovna hostinský vyhazoval nalitého obejdu, který způsobil rozruch. Rytíř! Vyřkl ztěží a hned pokračoval. Rytíř prý dnes dorazí později! Celé osazenstvo hospody upřelo zrak na mladíka a rázem se ozval šum štěbetání. Stalo se mu něco? Má strach.... a podobné věty zaznívali hospodou až samotný hostinský musel uhodit do stolu. Ticho! Tady se pije ne kecá. Další runda je za polovic! Řekl neochotně, ale věděl, že jinak by tajemný rytíř zase odtáhl jeho nejvěrnější štamgasty.

OOC: Akce rytíř se dnes přesouvá o půl hodiny později. Tedy ve 20:30. Omlouvám se, ale nestíhám to na osmou. Budu se na všechny zájemce těšit.
Odpovědět
#5
Viděl jsem několik soubojů mezi tajemným rytířem a jeho vyzyvateli a byly to opravdu skvělé souboje plné bojového umu. Již tehdy jsem měl nutkání rytíře také vyzvat, ale sám jsem cítil, že potřebuji ještě zdokonalit některé své pohyby, abych mu byl zdatnou konkurencí.
Po mnoha desetidnech intenzivního tréninku věřím, že jsem připraven. Několikrát jsem se ptal v hostinci U zpívajícího korbele, zda-li se rytíř neobjevil nebo nejsou nějaké zprávy kdy zas přijme vyzyvatele o souboj. Párkrát jsem byl v okolí zmijího paloučku v době, kdy se většinou objevil, ale nepodařilo se mi na něj narazit.
 
„Kdyby se tu náhodou objevil ten mladík, všudybýlek, který vždy věděl něco o rytíři, tak mu prosím řekni, že je tu minimálně jeden vyzyvatel “ povídám hostinskému.
Po krátké rozmluvě jsem se s barmanem rozloučil a vyrazil daleko na východ…

OOC: Kolem 20:00 můžu být většinou úterky, čtvrtky a neděle. Když Leafe koukneš v nějaký den do statusu a uvidíš mě tam, tak to klidně můžeme spáchat jindy.
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět



Skok na fórum: