Burcování
#41
Pokud jde o odpověď na to, co se událo, sice to nebyla odpověď prostá, ale je to tu popsané několikrát (eventy pro lidi, kteří nechodili) spolu se závěrem, že by to chtělo přehodnotit a začít tentokrát aspoň trochu jinak (na čemž aktuálně děláme).
Pokud je řeč o herním serveru, tak tam přístup nemám, ačkoliv jsem o něj v minulosti žádal.. Sad Přístup mám pouze na stavák.
Co se týče analýz, já bych hlavně rád viděl, co máme a v jakém stavu, jaké systémy jsou prioritní a jaké jsou v nich plánované změny předtím, než to budeme považovat za uspokojivé. Co je "must have" a co je "nice to have". Hudebnictví bych osobně viděl jednak jako poměrně dobré (pokud tam nejsou třeba blbé hodnoty pro trvání apod.), druhak v celkovém kontextu poměrně málo prioritní. Smile
Pokud něco takového máme i obecně (nejen jeden sub-sub-sub-systém s nízkou prioritou), tak se na to samozřejmě rád podívám. Pokud ne, o práci bez konceptu jde. Jde taky o to, že evidentně k tomu nikdo přístup nemá, takže i kdyby ta analýza existovala, tak je třeba ostatním úplně k ničemu. Ideálně, aby o tom měli všichni představu, protože analýzy "do šuplíku" jsou prd platné.
#42
(10.03.2017 v 11:57)Whitey napsal(a): Pokud za odchod dalšího člena můžou ty dvě stránky co jsme tu popsali tak se hluboce omlouvám, rozhodně to nebylo mým cílem. Jeho odchod mě překvapil možná víc než vás.

Kdo o tom jeste nevi, tak ano myslel tim mne.

Neni cas, chut, hraci a komunikace pres forum. No rekneme, ze to stoji za prd. Takze jdu o dum dal.

Adios
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!



Skok na fórum: