UOAM
#1
Hoj ! Podarilo se nekomu nahodit UOAM na MW? Zkousel jsem nekolik pokusu ale mapa me nechce trackovat :-/ Kdyby nekdo poradil byl bych rad.
Mallwin Miel - Elf/Hraničář
Godefroy - Gnom/Mág
Heahmund - Člověk/Kněz

„Na hudbě je krásné to, že ti ji nikdo nemůže vzít.“ 
Odpovědět
#2
Musíš mít správně nastavené cesty a to určitě z hlavy nedám někde na forum to určitě musí být.

PS: Tak sem se dočetl, že s novým klientem asi UOAM opravdu nefunguje (není podporován) tzn. funguje jen jako chat pokud se nic nezměnilo.
Odpovědět
#3
Nas klient ma podporu UOAM odstranenou, takze s nim nefunguje.
Odpovědět
#4
(31.03.2017 v 09:02)RadstaR napsal(a): Nas klient ma podporu UOAM odstranenou, takze s nim nefunguje.

Bylo by možné ji zařadit? Pokud by to tedy neznamenalo nějaký obrovský a složitý zásah do klienta. Je tu spoustu důležitějších věcí k řešení, ale pokud by to bylo možné, pak by to bylo super Thumb Up
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#5
Dost by to pomohlo :-)
Mallwin Miel - Elf/Hraničář
Godefroy - Gnom/Mág
Heahmund - Člověk/Kněz

„Na hudbě je krásné to, že ti ji nikdo nemůže vzít.“ 
Odpovědět
#6
Pokud si matne vzpominam, tak urcite ne. Protoze naposledy co jsem videl UOAM ve scriptech klienta, tak jsem to mazal. Biggrin
A to z jednoho prosteho duvodu. Kdyz mate partu, tak mate minimapu a tam jste vsichni videt. Misto chatu muzete pouzivat Discord/Slack/Teamspeak nebo ingame party chat.

My nechceme, abyste pouzivali nejaky yoka, easyuo nebo cokoliv jinyho co se napojuje na proces klienta. MW is HARD. Lehky scriptovaci veci jdou udelat pres makra.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#7
Minimapa je k nicemu... Hadam ze to funguje tak ze pokud ztratim nejakou osobu z dohledu s kterou mam partu tak ho na mape vidim kde naposled stal ?
Mallwin Miel - Elf/Hraničář
Godefroy - Gnom/Mág
Heahmund - Člověk/Kněz

„Na hudbě je krásné to, že ti ji nikdo nemůže vzít.“ 
Odpovědět
#8
S tim musim souhlasit, ta minimapa je trošku šileně řešena. Ukazuje to lidi na mapě jen v dohledu což její smysl následně postrádá, nešlo by to upravit tak, aby mapa zobrazovala každeho kdekoliv?
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#9
Na serveru, kde hraje minimum hráčů a je obtížné někoho potkat, je společná uoam vždycky výhoda.
Odpovědět
#10
Ano, PVP targeter se vždycky hodí :-DDDDDDDD
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#11
Skriptově je možné cokoliv, ale rozhodnutí, jestli má minimapa ukazovat aktuální polohu party, je na GMkách
Odpovědět
#12
Mozna kecam. A moje pamet mi neslouzi. Do script jsem jeste bohuzel nemel cas koukat, protoze mam doma kolaps cely moji interni site a od ctvrtak vsechno reinstalovavam.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět



Skok na fórum: