Zlepšováky
#1
Ahoj, je mi hloupé zakládat další téma, ale nenašel jsem nic co by odpovídalo.

Čas od času si hraju s grafikou MW a tentokrát si myslím, že to stojí i o podělení. Jedná se o gump pro perky. Takové to kolečko nad postavou. Pochybuji že nováčkům něco řekne pentagram. (Omlouvám se za nesprávnou terminologii toho útvaru, ale jsem línej googlit.)
 [Obrázky: 330zrrc.jpg]

[Obrázky: 2823zfs.jpg]

Snad nebudu ukamenován za takovouto prkotinu.  Dry

Vypravování je nejlepší způsob, jak vypustit myšlenky do současného světa. ~ Robert McKee

Odpovědět
#2
Poslední dobou trávím hodně času v močálech a tak, pod neustálým vlivem halucinací mě napadlo, jestli by halucinace neměly mít, kromě optických efektů i jisté vlastnosti na bojové dovednosti postavy. napadá mě třeba snížená šance na zásah. Když se snažím zabít žábu ve tvaru draka, jisté komplikace bych v tom viděl. Co vy na to?
Odpovědět
#3
Sice to tu nikdo nijak nekomentuje, ale zkusím to, třeba to projde.

Nešlo by skillem bylinkářství při zacílení kontejneru říci, do jakého kontejneru se mají bylinky sbírat? Ty bylinky jsou celkem roztahovačný, je jich hodně a špatně se přesouvají z hlavního batohu do vedlejšího.

Případně by možná stalo za to udělat něco komplexnějšího, co by umožnilo třídit jakékoli věci, které jsou postavě "dané" (tedy všechny, které nevezme hráč). Tím by se vyřešilo bylinkářství, vylepšila výroba (i když tam už jedna možnost vkládání do batohu je, ale filtr by si ukládal stav pro jednotlivé věci), dále by se tím vyřešil problém s penězi v opasku nebo v jiných kontejnerech (kdykoli kdy něco prodám, tak peníze putují do hlavního báglu a já je pak přesouvám do opasku/pytlíku).

Ale spokojím se jen s tím bylinkářstvím Biggrin.

Díky za případnou reakci.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
#4
Zkus použit příkaz [thesorter .. de facto dělá to co popisuješ :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#5
(13.04.2017 v 11:31)Gheed napsal(a): Zkus použit příkaz [thesorter .. de facto dělá to co popisuješ :-)

Oooo...díky! :-)

Vychytané!
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
#6
Pokud je třídička zapnutá na automatiku, pošle vše co "spadne na postavu" do cílového kontejneru.
Také je v ní tlačítko "spustit na kontejneru" který vytřídí vše co je v zacíleném kontejneru.
Uvažuju ještě o možnosti nastavení více kombinací, které by se přepínaly. Bylinky nechám padat do pytlíku, pak přijdu domů, přepnu třídičku na jinou sadu filtrů a nechám je vytřídit z pytlíku do skladovacích truhel...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#7
(13.04.2017 v 17:08)Whitey napsal(a): Uvažuju ještě o možnosti nastavení více kombinací, které by se přepínaly. Bylinky nechám padat do pytlíku, pak přijdu domů, přepnu třídičku na jinou sadu filtrů a nechám je vytřídit z pytlíku do skladovacích truhel...

Jo to by bylo fajn Smile.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět



Skok na fórum: