[RP] Hostinec
#1
*Léto 9.Toru, 371.roku*

Dnes mě čeká otevíračka mé nové hospůdky u Raracha... Jsem opravdu připravený? Mám všeho dostatek? Doufám že jsem na nic nezapomněl a doplňuji poslední zásoby, když mi před hospodou praskne sud s pivem... No paráda! Většina zásob piva pro hosty je fuč... Co teď? Sedím v domě Dobrodruhů u mého koutku a přemýšlím.
A hele! Zásoby na pivo, jdu rychle udělat alespoň půl sudu než začnou přicházet hosté, to by byl panečku průůůser nemít pivo na otevíračku hospody. Tak, vše mám připravené, jdeme připravit hospodu.
   
Několik minut nikdo nepřichází... Snažil jsem se zbytečně založit nový podnik který budou mít všichni v oblibě?
Nikoliv! Po pár minutách přichází první hosté..
     
Po pár pivech a kousků masa přichází další hosté a já jsem rád že se hospůdka plní... Přišel i Rolof a Hurgin, no paráda, doufám že budu mít dostatek piva...
   
Asi po šestém pivu měl Hurgin potyčku s Rolofem, žeby přišlo i na pravou hospodskou rvačku?
Ovšem, každý chtěl mít své pívo co nejdřív na stole, Rolof to ale neunesl a pivo šel vzít Hurginovi z podvousu...
A jéjej.. Znám Hurgina, když mu někdo vezme pivo je zle, ale víte co ho uklidní? Další pívo! Věděl jsem že když bude mít dostatek piva tak bude vše v pořádku.
Ovšem, po nějaké době došlo k tomu že si Hurgin sundal boty! No jo, jako doma Hurgine, jako doma...
Ale co se nestalo, Hurgin své bačkory nemůže najít, může za to dvanáctý pívo nebo Rolof? Hurgin se už neudržel a šlo to z kopce! 
   
   
   
Vše uklidnila slečna jménem Rose, přišlo mi, že přesně věděla co Hurgin potřebuje... Ehm... Přece přísedícího s kterým bude chlemtat pivo!
Je už pozdě a jeden bezvadný chlap jménem Albert odchází, zaplatí za celou hospodu, velké díky za všechny pro tohoto super chlapa.
Rolof mezitím nějak zmizel, asi se mu nelíbilo že má Hurgin nového parťáka na chlemtání piva. Ještě že Albert zaplatil i za něj, totiž, Rolof nabídnul Rose že vše zaplatí, no nějak to nevyšlo.
Hurgin si koupil ještě pár piv a taky náhle zmizel s Rose, kampak to asi šli, no, to je jinačí kapitola.
Poslední Amanda s Morakem dopíjí své pivo s masem. 
To to rychle uběhlo... Amanda s Morakem mi přispěli něco na hospůdku a já byl šťastný že se den vydařil a že je hospoda správně pokřtěná...
No, a můžu jít zase dělat další pívo.... A nesmím zapomenout na koláč pro Rose!
Myslím že jsem to nějak zvládnul, mohlo to být horší, i lepší, co si budeme nalhávat. Já jsem rád že se hostům líbilo a chutnalo.
A těm, co nepřišli.... Pffff můžou jen závidět plná bříška a skvělou náladu.
Snad se ještě někdy s tak fajn lidmi někdy setkám.
   
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#2
Drazí přátelé... 
S hostinským Suttonem si dovolujeme vás informovat o skutečnosti, že hospůdka u Raracha se přemístila přímo do centra Cyprony. 
Jsme rádi že vám můžeme nabídnout prostornější a lépe vybavenou hospodu. Těšíme se na vaši další návštěvu.

   
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět



Skok na fórum: