Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
OD SEGOVESE - CENZUROVÁNO.
#1
1) přestat cenzurovat kritiku, viz tento celý příspěvek. Po druhé to psát nebudu
2) přestat se chovat jako uražený malý děti
3) ano support tu byl viz celá Cyprona.
#2
1. prestat cist posty segovese
2. prestat se chovat normalne, protoze segovesovi by to mohlo prijit jako chovani decek
3. neresit veci, ktere vetsina z nas ani nezazila a jsou nam u prdele
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
#3
To tu opravdu budeš řešit 7 let starou záležitost?
#4
Ne... radši nic. Nechce se mi dneska rýpat.
#5
Taky se mi nechce rýpat, tak jen shrnutí.
Milý Segoves by na tomto fóru ze svého cca pátého účtu měl nyní nějakých 6 příspěvků. Co se ale nestalo - má jen 4. V jednom smazaném bylo cosi o "ku*vách", v druhém se opakovala křivá nařčení z věcí, co se údajně měly stát (a dle všeho nestaly) a která ani po cca pěti "žádostech o prošetření" (čti: pomluva/urážka na cti/křivé nařčení) nikdo nebyl schopný podložit jediným faktickým argumentem, údajem, nedejbože důkazem. Z opačné strany již byla několikrát poskytnuta dosti pádná protiargumentace založená na prokazatelných faktech na obhajobu před emočně vyhroceným bojem v oblasti podpásové. Celá záležitost již byla tehdejším vedením prošetřena a žádného pochybení se podle všeho nikdo nedopustil. Chce si tím někdo procházet znovu? Beze všeho, ale ne zde a minimálně já si to klidně nechám postopadesátéosmé již ujít. Máš nějaký nový nesporný důkaz, revoluční informaci, průlom v případu, jehož linku sleduješ jak lovecký ohař posledních několik let? Hádám, že asi ne.
Jen připomenu, že i přes to, že se nikdo nikdy neobtěžoval dodat žádné konkrétní informace (natož v souladu se skutečností), přesto, že některá obvinění byla prokazatelně zcela v rozporu s realitou, kvůli křivým obviněním, podpásovému boji ze strany určité zájmové skupiny a vytrvalým pomluvám a špíně nejen na fóru odešel tehdy jeden dosti znechucený člen RT (vážně by mě zajímalo, kdo by tu měl ve finále dělat ty eventy, pokud většinu RT zrušíme pro domnělá a ničím nepodložená obvinění).

Pokud se tedy vrátím po cca pěti dnech a čtu tady jen další špínu, asi nemá smysl vyvracet již milionkrát vyvrácené a dovolávat se nějaké slušnosti od někoho, kdo za její absenci dostal nějaké cca 4 bany. Wink Ostatně návrhy na znárodňování hráčských a po právu zasloužených majetků jsou z podobného ranku "slušnej oddíl" a moc by mě zajímal ten pláč, pokud by se podobná praxe měla dotknout někoho ze "znepřáteleného tábora". Ono se totiž dobře šije do cizích, ale běda, jak se ocitnu na mušce sám, že ano. Smile
Z výše uvedeného mi vyplývá, že moderace fóra v souladu s pravidly na úrovni mazání jednotlivých závadných příspěvků je ještě tím mírnějším řešením.

Slovo cenzura sice bylo jistě zvoleno s evidentním účelem a pejorativním zabarvením, ale bohužel se s realitou příliš neshoduje.
Ano, prosím, podruhé ani potřetí to nepiš. Ušetříš nám práci uklízet ten chlív. Díky! Thumb Up
A tady už asi hádám můžeme lock.Skok na fórum: