Manawydan LANDFALL 2.0 ?
#1
Ahoj všem, chtěl bych vás upozornit na velmi nadějný projekt, který může udělat UO a Manawydanu o mnoho "rozšířenější" zážitek

https://nicegoodies.wordpress.com/2015/1...all-2-0-0/


Implementovat grafika z Landfallu půjde do všech verzí ultimy a clientů.
https://nicegoodies.wordpress.com/2015/1...all-2-0-0/

Co vy na to ? Jste pro? Mě osobně se z těch ukázek pár kousků velmi líbilo. (Ty sloupy prostě mají být v trpasličím městě povinností! a ta skvělá výheň! omg XD)
Případně pokud někdo víte o hezké grafice do UO tak se tu s tím podělte Smile
Odpovědět
#2
Tak to je bezva! =) Rozhodně chci! =D
Odpovědět
#3
Radši bych nechal manawydan manawydanem, takovéto úpravy se nemusí všem líbit, třeba jako mě.
Odpovědět
#4
Osobně mi to přijde zbytečné a jsem pro "starou" grafiku.. V jednoduchosti je prostě síla.. Smile
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#5
už takhle ma MW grafiku z Kingdom Rebornu, komu to nestačí tak si zapněte v options stygian abyss a zjistite že klasicka uo je prostě lepší :-)
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#6
(21.04.2017 v 14:19)Thortogily napsal(a): už takhle ma MW grafiku z Kingdom Rebornu, komu to nestačí tak si zapněte v options stygian abyss a zjistite že klasicka uo je prostě lepší :-)

jakou má z Rebornu? A ta ze Stygian abbys nefachá dobře.
Odpovědět
#7
(21.04.2017 v 14:58)Segoves napsal(a):
(21.04.2017 v 14:19)Thortogily napsal(a): už takhle ma MW grafiku z Kingdom Rebornu, komu to nestačí tak si zapněte v options stygian abyss a zjistite že klasicka uo je prostě lepší :-)

jakou má z Rebornu? A ta ze Stygian abbys nefachá dobře.

Některy vzhledy potvor a par itemu.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#8
Asi si neuvědomujete, že na MW je spousta statics a itemů, které tímto nahradit nepůjdou. To chcete mít 70% landfall a zbytek starý nebo jak? Moc si to nedokážu představit.

Osobně jsem proti, i kdyby to mělo nahradit vše (tedy 100%). Jak tu někdo psal, v jednoduchosti je síla a hlavně přehlednost. To je jeden z důvodu, proč i dnes hraju UO.
Evelin - Bylinkářka, co lehce k bohatství přišla
Desmond - Bard na volné noze s bohatou sbírkou zářezů na loutně
Odpovědět
#9
Jinak se pracuje na nové expansi Biggrin
http://massivelyop.com/2015/02/24/ultima...-on-a-new/
Odpovědět
#10
(21.04.2017 v 17:11)Desmond napsal(a): Asi si neuvědomujete, že na MW je spousta statics a itemů, které tímto nahradit nepůjdou. To chcete mít 70% landfall a zbytek starý nebo jak? Moc si to nedokážu představit.

Osobně jsem proti, i kdyby to mělo nahradit vše (tedy 100%). Jak tu někdo psal, v jednoduchosti je síla a hlavně přehlednost. To je jeden z důvodu, proč i dnes hraju UO.

Tak to je jasný, landfall používá stejnou škálu barev a palety co UO, takže by některé prvky mohli i velmi dobře zapadat(např. ty sloupy do trpasličího města a kovárna je tam jak dělaná + možnost modifikace...hmm Biggrin)
Odpovědět
#11
ono neni problem zaimplementovat vzhled itemu a nastavit mu vlastní props, problem je u těhle remake modu, že si hraji i s clientem a to by na MW štastny napad nebyl. Pamatuju si kdysi dááááávno udělal Lynx ranec modelu včetně textur a soundtracku, ktere šly bez problemu implementovat do UO, ale ty stranky bohužel davno už nefunguji
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#12
Pridat novou grafiku je to nejmensi, neni potreba nic nahrazovat, ale kdo by to delal ? Nad grafikou jsem stravil dost let, naimportoval jsem nove potvory (ktere nemel nikdo ze starych shardu nez jsem vydal nastroje pro vsechny) a vysledek ... nic. Nikdo to neocenil, tak proc se s tim delat. Az nekdy bude potreba, tak treba, ale jinak je to zbytecnost.
Odpovědět
#13
(23.04.2017 v 12:34)RadstaR napsal(a): Pridat novou grafiku je to nejmensi, neni potreba nic nahrazovat, ale kdo by to delal ? Nad grafikou jsem stravil dost let, naimportoval jsem nove potvory (ktere nemel nikdo ze starych shardu nez jsem vydal nastroje pro vsechny) a vysledek ... nic. Nikdo to neocenil, tak proc se s tim delat. Az nekdy bude potreba, tak treba, ale jinak je to zbytecnost.

Přidávám souhlas. Chtěl jsem na ten projekt upozornit a zajímalo mě jestli se tomu vyloženě bráníte.
Odpovědět
#14
(23.04.2017 v 12:28)Thortogily napsal(a): ono neni problem zaimplementovat vzhled itemu a nastavit mu vlastní props, problem je u těhle remake modu, že si hraji i s clientem a to by na MW štastny napad nebyl. Pamatuju si kdysi dááááávno udělal Lynx ranec modelu včetně textur a soundtracku, ktere šly bez problemu implementovat do UO, ale ty stranky bohužel davno už nefunguji
Nemáš na něj kontakt? byla by to škoda to nechat jen tak válet Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: