Odpadiště, offtopic a všemožné další výlevy
#21
(01.05.2017 v 06:51)Segoves napsal(a):
(01.05.2017 v 06:32)Whitey napsal(a): Nebyly ti zastaveny všechny expy, jen jedna jejich složka.
V té se odráží hodnocení RP, zkusil bych hledat chybu tam.
Situace se na interním fóru probírá.

ale na to se ptám já vím kdy mi ta složka byla zastavena a bylo to během kopání v dole po úspěšné afk kontrole, takže chci prostě vědět důvod, nějakou RP složku zde můžu prakticky vyloučit.

Oblečení při těžbě, avatar, popis - to vše bere GM v potaz (jistě je toho víc)
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#22
sice nevidím nejmenší důvod vysvětlovat ti proč máš jakou známku za RP ale když tak brečíš...je to v podstatě naprosto přesně jak píše berroson...dlouhá roba s kapucí při těžbě v dole (za tu bych dával facku i při boji a rp- za ni dávám pokaždé když pod ní má někdo plátovku), neustálý spam emotů až 30x za sebou, žádný popis a/a nebo avatar....tvé dvouminutové interakce s ostatními hráči vždy končící "protáhnu tě stokami" rozhodně můj obdiv ani plusovou známku nezískají...před pár dny jsem ti ji dal alespoň za snahu při části eventu ve stokách ale od té doby jsi mnohokrát prokázal že si zasloužíš -
Odpovědět
#23
(01.05.2017 v 11:38)Rewan napsal(a): sice nevidím nejmenší důvod vysvětlovat ti proč máš jakou známku za RP ale když tak brečíš...je to v podstatě naprosto přesně jak píše berroson...dlouhá roba s kapucí při těžbě v dole (za tu bych dával facku i při boji a rp- za ni dávám pokaždé když pod ní má někdo plátovku), neustálý spam emotů až 30x za sebou, žádný popis a/a nebo avatar....tvé dvouminutové interakce s ostatními hráči vždy končící "protáhnu tě stokami" rozhodně můj obdiv ani plusovou známku nezískají...před pár dny jsem ti ji dal alespoň za snahu při části eventu ve stokách ale od té doby jsi mnohokrát prokázal že si zasloužíš -

1)Mohl bych tě požádat aby jsi se mnou mluvil slušně? Je mi kolem 30 let. Respektivě tě asi rovnou požádám aby jsi mi začal vykat.
2) Dlouhou róbu s kapucí jsem při těžbě neměl, proč lžeš? Tohle je prostě účelová lež. To se na mě nezlob, vím co jsem měl na sebe. Mohl by jsi prosím tě napsat, někam do pravidel jak má správný těžební Outfit vypadat? 'Aby se ostatní příště trefily do tvé představy. Díky!
3) Jak používám emotky je moje věc(vadí mi že se zasměje pouze..ha ha ha...opakováním emotky dociluji delšího smíchu).
4) Do jaké míry hodlám vstupovat do interakcí s ostatními hráči je čistě moje věc a můj herní styl, zatím jsem nepotkal nikoho kdo by mi za delší interakci stál.


Hodnotím tě známkou: "nedozrálé mladistvé GM"
Odpovědět
#24
Pokud chceš aby ti tu někdo vykal ( Biggrin ), budeš hádám muset začít vykat daným lidem jako první, není to tu úplně běžný standard..
Jinak podle toho, co jsem četl interně si dokonce dostal za to samé dvě mínusové známky od dvou různých GM, což sice byla chyba (neměla by se dávat stejná známka od dvou GM za to samé), ale jednak jí lze snadno napravit a druhak to svědčí o tom, že minimálně oba dva se na to dívají stejně.
Odpovědět
#25
(01.05.2017 v 12:56)Stig napsal(a): Pokud chceš aby ti tu někdo vykal ( Biggrin ), budeš hádám muset začít vykat daným lidem jako první, není to tu úplně běžný standard..
Jinak podle toho, co jsem četl interně si dokonce dostal za to samé dvě mínusové známky od dvou různých GM, což sice byla chyba (neměla by se dávat stejná známka od dvou GM za to samé), ale jednak jí lze snadno napravit a druhak to svědčí o tom, že minimálně oba dva se na to dívají stejně.

Na co? jakej oufit si vezmu do dolu je snad moje věc ne? Nebo je to někde standardizovaný v pravidlech? Biggrin
Odpovědět
#26
Ale vůbec ne, nikdo si nemusí dělat žádný násilí. Ty si můžeš vzít na sebe do dolu třeba svatební šaty nebo kožený kalhoty s padacím mostem. GM ti za to může dát známku podle vlastního uvážení.
Všechno je to jen o názorech.
Odpovědět
#27
(01.05.2017 v 12:56)Stig napsal(a): Pokud chceš aby ti tu někdo vykal ( Biggrin ), budeš hádám muset začít vykat daným lidem jako první, není to tu úplně běžný standard..
Jinak podle toho, co jsem četl interně si dokonce dostal za to samé dvě mínusové známky od dvou různých GM, což sice byla chyba (neměla by se dávat stejná známka od dvou GM za to samé), ale jednak jí lze snadno napravit a druhak to svědčí o tom, že minimálně oba dva se na to dívají stejně.

" co jsem četl interně" a za co to teda je?
Odpovědět
#28
(01.05.2017 v 07:58)Berroson napsal(a): Oblečení při těžbě, avatar, popis - to vše bere GM v potaz (jistě je toho víc)
Jinak Rewan už taky odpovídal..
PS: Teď jsem se díval do hry a zrovna si logl a musím říct, že podle rozhovoru, co si ve hře vedl s dalším hráčem jsem asi třetí GM, co ze hry získalo stejný názor na úroveň RP. Musím říct bohužel, protože co si tak matně pamatuju tak kdysi dávno to u tebe vypadalo podstatně lépe...
Odpovědět
#29
(01.05.2017 v 13:13)Stig napsal(a):
(01.05.2017 v 07:58)Berroson napsal(a): Oblečení při těžbě, avatar, popis - to vše bere GM v potaz (jistě je toho víc)
Jinak Rewan už taky odpovídal..
PS: Teď jsem se díval do hry a zrovna si logl a musím říct, že podle rozhovoru, co si ve hře vedl s dalším hráčem jsem asi třetí GM, co ze hry získalo stejný názor na úroveň RP. Musím říct bohužel, protože co si tak matně pamatuju tak kdysi dávno to u tebe vypadalo podstatně lépe...

to je reakce na známku hodlám k ni přizpůsobit kvalitu rp, na kvalitu rp už seru.
Odpovědět
#30
Reakce na mínusovou známku za RP (kvůli oblečení) je začít ve hře mluvit anglicky a jinak OOC, čímž dále snižuješ kvalitu RP... well, v tomhle bodě to asi vzdávám. Já jen že pokud nepomůže známka a bude to horší a horší, herním GM už moc dalších možností řešení nezbývá.
Logoval jsem původně do hry kvůli něčemu jinému, snažil jsem se probrat s přítomnýma GM celou situaci, aby bylo s každým nakládáno regulérně a bez nějakých předsudků a diskriminace, ale bohužel, jakmile jsem tě viděl lognout a šel jsem se přesvědčit na vlastní oči, musím se chtě nechtě v otázce RP postavit za ně.

Navrhuji: pojďme to nějak znormovat. Dej do kupy RP, za čas přehodnotíme známky a můžeš začít s čistým štítem. Dělat něco natruc ničemu nepomůže, jen to bude ještě horší.
Ale nemůžu nijak pomoci lidem, kteří se za každou cenu snaží proti sobě poštvat zbytek RT i hráčů.
Odpovědět
#31
(01.05.2017 v 13:28)Stig napsal(a): Reakce na mínusovou známku za RP (kvůli oblečení) je začít ve hře mluvit anglicky a jinak OOC, čímž dále snižuješ kvalitu RP... well, v tomhle bodě to asi vzdávám. Já jen že pokud nepomůže známka a bude to horší a horší, herním GM už moc dalších možností řešení nezbývá.
Logoval jsem původně do hry kvůli něčemu jinému, snažil jsem se probrat s přítomnýma GM celou situaci, aby bylo s každým nakládáno regulérně a bez nějakých předsudků a diskriminace, ale bohužel, jakmile jsem tě viděl lognout a šel jsem se přesvědčit na vlastní oči, musím se chtě nechtě v otázce RP postavit za ně.

Navrhuji: pojďme to nějak znormovat. Dej do kupy RP, za čas přehodnotíme známky a můžeš začít s čistým štítem. Dělat něco natruc ničemu nepomůže, jen to bude ještě horší.
'To je v pořádku, já se pokusím svou rp kvalitu na známce 5 udržet.

Když už i gmka si tu lžou, že včem jsem v dole kopal a bere se to jako ústřední problém. Zvedněte ruku komu všemu zastavili expy za to, že jste kopali v hadrech které nebyli podle nich košér(doteď mi nikdo neřekl jak by měl takovej správnej outfit vypadat) Biggrin
Odpovědět
#32
Mohu se zeptat proč jsem sledovaný i vevězení? Jaké pravidlo tam mohu prosím vás porušit? Biggrin a proč mi bylo dáno mute?
Odpovědět
#33
Amanda Ebenová... Rp - za velmi špatný outfit, žádný avatar ani popis... Vše napravila a po celkem povedené interakci s jiným hráčem má teď ještě víc online expů než předtím

Ty na to reaguješ trucováním a urážkami gms...
Odpovědět
#34
(01.05.2017 v 13:40)Rewan napsal(a): Amanda Ebenová... Rp - za velmi špatný outfit, žádný avatar ani popis... Vše napravila a po celkem povedené interakci s jiným hráčem má teď ještě víc online expů než předtím

Ty na to reaguješ trucováním a urážkami gms...

Jj avatarku si dám taky pryč díky za upozornění.
Odpovědět
#35
(01.05.2017 v 13:40)Rewan napsal(a): Amanda Ebenová... Rp - za velmi špatný outfit, žádný avatar ani popis... Vše napravila a po celkem povedené interakci s jiným hráčem má teď ještě víc online expů než předtím

Ty na to reaguješ trucováním a urážkami gms...

já neurážím snad můžu zhodnotit tvoji práci, ne? GM které říká hráčům , kteří se ptají na trest(špatná známak je trest), že "brečí" a tváří se jako by dělal něco navíc jako sorry XD Špatná známka je trest má se vždy komentovat a říct dotyčnému hráči za co ji má, aby se mohl zlepšit.

Já netrucuju já vám jen předvádím rp odpovídající té známce.
Nechápu co se někomu nelíbí na slově Cool, když slovo super tu slyším furt.


JJ kdybych měl motivující známku může to být jinak, navíc upřímně nejsem tu od toho abych bavil GM v hidu(a ty odmítám bavit i v unhidu, prostě mě hoši fakt nezajímáte), to jako hoši hodně moc sorry a jestli jste zrovna v Hidu a vidí te mě jak se bavím(když jsem sám bez hráčů) a pak to hodnotítě, co na to dodat. Rození estébáci.
Odpovědět
#36
No dovol. Já jsem rozený gestapák, nějakého estébáka si vyprošuju.
Odpovědět
#37
(01.05.2017 v 14:00)Stig napsal(a): No dovol. Já jsem rozený gestapák, nějakého estébáka si vyprošuju.

Ale můj oblíbený gestapák Biggrin a koukni na pasti dal jsem tam pozměňovací návrh. Biggrin Sice je to off topic Biggrin ale což.
Odpovědět
#38
Dokonce i já si k avataru přidal popis a zvážil jsem jaké oblečení k jaké činnosti... Biggrin
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#39
Jojo, uctihodny chovani 30ti letyho...
Doporucuju ti shlednout Etiketu od Spacka.

I kdyby mi bylo 10 a tobe 80, tak nejakymu nonamovi na netu bych nevykal, ani kdyby to vyzadoval.

Tvuj trest byl udelen za:
Citace:[18:33:24] [Party: Lugh] v hajzlu tohle jsem měl vyhlídli celou dobu a ty buzeranti to dají nějakým mrdkám
coz je jasny poruseni pravidla c.11

Do toho, ze te sledujou GMka v hidu, ti absolutne nic neni, protoze delaj svou praci.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#40
(01.05.2017 v 13:40)Rewan napsal(a): Amanda Ebenová... Rp - za velmi špatný outfit, žádný avatar ani popis... Vše napravila a po celkem povedené interakci s jiným hráčem má teď ještě víc online expů než předtím

Ty na to reaguješ trucováním a urážkami gms...

Nezastavam se Segovese, ale sorry jako. Co vas vubec zajima jak některy postavy hraji svoje RP a jak s nim funguji? Stejnym způsobem bych třeba ja mohl fackovat mágy co v pantoflích lezou do dungu nebo nahy postavy co si utikaj pro tělo přes pulku, jenom protože se hned nikde za xy zlatek neoblikly...

Proti tomuhle systemu znamkovani mam vyhrady od te doby co tu hraji, protože to že vam vadi RP některych postav neznamena, že ta postava hraje RP špatně. Mě kolikrat davaly non-stop minusy u Šmirgla jen protože jezdil na ještěrce, následně protože se někomu nelibil upečenej gnom na pekači, potom třeba za to že Šmirgl je od přírody jednoducha osoba co nepřemyšlí a není to sluníčkovej hipík, kterymu jde o zachranu světa.

Kolikrat i ty vaše GM postavy jsou nějakym zazrakem všehoznaly a všechno vědi i když potkaji moji postavu naprosto poprve ve hře (tim nemyslim ty vaše božské postavy, ale normalni smrtelny postavy určeny pro DL třeba).

To že vam vadi nějakej outfit neznamena, že to nema třeba v historii světa svý opostatnění a narovinu, ve hře není tolik grafiky, aby suplovala RP my postavy. To si rovnou můžeme říct, že ty ubervelky meče by měly okamžitě dávat postih na obratnost, protože z myho pohledu ve středověku to tak ve skutečnosti bylo. Stejnej připad třeba proč teda šíp do šatů nedá instatně IK, co tu postavu vlastně krom lněnych spoďárů chrání?

Chapu třeba situace s tou zimnou, nebo že v létě někdo běha po Isharu v kožichu. Ale pokuď si chodim po Isharu v platovce schovany po robou s kapi a nebojuju, je to čistě moje věc do ktery vam nic neni, nehledě na to, že ve středověku se to takhle taktéž dělalo (templáři si též schovavali brnění pod roby s kápí, aby se jim na slunci neleskla a nedavala nepříteli vědět kde jsou).

http://www.medievalcollectibles.com/imag...F1516S.png
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět



Skok na fórum: