Odpadiště, offtopic a všemožné další výlevy
#41
Nechci si tady hrát na chytrolína, ale je fakt, že není róba jako róba .... Jednu na brnění nenarveš ani za mák, druhá ti tam svým provedením doslova sedne a jak se zde již zmiňuje, na mw není tolik "grafik" .. Aneb tohle bych vyhodnocoval až po přečtení popisku postavy, kde by tohle mělo asi být specifikováno ?
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#42
Za ježdění na ještěrce? xD Radši se neptám kdo ti to dal. Jinak zničení/sniženi durability nebo zašpinění mi přijde jako lepší trest.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#43
Ehm... Tohle není róba ale varkoč a plášť....
Odpovědět
#44
Ehm... kde je ve hře plnodlouhy varkoč a plášť? My mame snad ve hře plášť s rukavama? My mame ve hře varkoč co mi saha až po kotníky? Deus Vult? Jestli hodla byt gm v tomhle nimrod tak milerad začnu spamovat page za každyho maga v pantoflich co leze do zablacenyho dungu a běha tam jak Usian Bolt. Z myho pohledu roba s kápí = suplement rytířského stejnohokroje podobně jako zde: http://www.medievalwarfare.info/photos-templars/SCA.jpg

Tohle mi opět jako přijde hledání problému ve hře, ktery neni problemem ale nepochopenim jediny určeny osoby
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#45
(01.05.2017 v 14:36)Biosek napsal(a): Jojo, uctihodny chovani 30ti letyho...
Doporucuju ti shlednout Etiketu od Spacka.

I kdyby mi bylo 10 a tobe 80, tak nejakymu nonamovi na netu bych nevykal, ani kdyby to vyzadoval.

Tvuj trest byl udelen za:
Citace:[18:33:24] [Party: Lugh] v hajzlu tohle jsem měl vyhlídli celou dobu a ty buzeranti to dají nějakým mrdkám
coz je jasny poruseni pravidla c.11

Do toho, ze te sledujou GMka v hidu, ti absolutne nic neni, protoze delaj svou praci.

Jo ale z jakýho datumu ty pokrytče? retrospektivní udělování trestů? výsměch BiggrinDDD a ještě z party, že vám není blbě. Já se přizpůsobím nebojte, už si stahujeme všichni skype.

to je zoufalost! Biggrin
Odpovědět
#46
A všem orkům co jezdí na koni rovnou zastavit expy Biggrin
Šmirgl je jedna z mých nejoblíbenějších ,a vůbec jedna z nejlepších postav co jsem tu viděl.

Ať si dopíší jaký outfit máme mít v dole a jak dlouho můžeme pobíhat ve zbrojích když nejdem do dungu po městě, přeci musíme mít i civilní outfit Biggrin Případně jak dlouhé dělat přestávky mezi kopáním, postava přece potřebuje odpočinek.

(01.05.2017 v 14:34)Berroson napsal(a): Dokonce i já si k avataru přidal popis a zvážil jsem jaké oblečení k jaké činnosti... Biggrin


To je v pořádku pane Yesman.
Odpovědět
#47
Citace:to je zoufalost! [Obrázky: biggrin.gif]
To s tebou souhlasim. S tebou se bavit, je opravdu zoufalost.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#48
(01.05.2017 v 16:06)Thortogily napsal(a): templáři si též schovavali brnění pod roby s kápí, aby se jim na slunci neleskla a nedavala nepříteli vědět kde jsou

Ne, to bylo na ochranu před žhavými slunečními paprsky Outremeru
Odpovědět
#49
Taky nechápu RP typu, že upekl nějakého elfa, to jako ta postava po dopeceni a snezeni byla smazaná?? takového kuchaře by měli pověsit Smile a to kdekoliv, nejen u elfů, normálně je to vrah a kanibal!!
Suďte spíš toho masochystu Biggrin
Odpovědět
#50
(27.10.2017 v 12:07)Stig napsal(a): Dotazy do Dotazů: http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=173

yes sit budu rešit jen ty scripta a bugy jako ten pruraz rychlost strelby a mnoho jeste dalsich co jsme nerek tam jak jsi poradil a tohle me fakt dostalo https://uloz.to/!ysjselvGND2p/kopie1-jpg
Odpovědět
#51
(27.10.2017 v 18:35)RomanLord napsal(a):
(27.10.2017 v 12:07)Stig napsal(a): Dotazy do Dotazů: http://forum.manawydan.eu/showthread.php?tid=173

yes sit budu rešit jen ty scripta a bugy jako ten pruraz rychlost strelby a mnoho jeste dalsich co jsme nerek tam jak jsi poradil a tohle me fakt dostalo https://uloz.to/!ysjselvGND2p/kopie1-jpg

Tím nad tím jsem chtěl jen říct že shard vallhala použily vaše map.mul a trochu je opravily. Dnešním dnem jsme byli odbanováni, a chtěli by jsme předejít nějakému porušení pravidel. 10 denní ban stačil a už máme strach cokoliv udělat, když náhodou koupím něco od cizího vendora a nahlásí to že to prodala postava z mého uctu tak tu vec chtel nechte proste vyhodím na zem (bude to stačit nebo mám udělat screen) nevím zda máte v systému nejen hlášení supportu ale zároven hned zatím možna se připlete řádek by měl být že byl předmět vyhozen. CHtěl jsem se zeptat kromě pravidel jak předcházet těm to situacím, a zda je třeba v ni nější nedostupnosti povoleno kupovat regy za normální cenu pokud je nikdo nemá nebo není absolutně žádná vyjímka mezi dvěm hráčema na jedné adrese? On je hlavně asi problém že sestra má pomalý notebook tak se to trhá a hraje na mín tak většinou jsme lognutý jen jeden ale bude si kupovat nový tak budeme oba online více. Chtěl bych se zeptat zda jste se rozhodli třeba jinak a uplne nas vyhodit... od náš by problémy neměli být spíše budu dále zkoumat bugy a hlásit je jak například tuším že Whity opravil skvělým zbůsobem, skilly u zbraní že už nemá 1 lvl nejlepší zbran, u prsnosti rchlost zbrane  hlaseni skutecne rychlosti atd. Přeji všem mnoho uspechu nadále.
Odpovědět
#52
Naše mapa má tuším základ z nějakýho shardu (jméno už si teď bohužel nevzpomenu), s kterým jsme měli (nejspíš) dobrý vztahy a tuším jsme ji normálně vyzískali s povolením k použití. To už je ale otázka na opravdové pamětníky (Geo/RadstaR/Shavril?).
Pokud se podíváte na Wiki, je tam hned na prvním obrázku vidět, že kde jsme my začali (a následně přidělali/předělali velkou většinu mapy), tam Valhalla skončila. http://wiki.manawydan.eu/doku.php?id=his...vznik_mapy
Rozdíl je v tom, že my jsme schopní (jakmile opět pojede stavák Wink ) tu mapu neustále a průběžně upravovat a třeba přidělávat cesty v horách (jako je to třeba v Hlásce u Isharu), ostrovy, nebo to kompletně překopat, nejsme omezení tím základem a koneckonců kdybychom se rozhodli, tak můžeme klidně začít od nuly (čistě teoreticky, jinak k tomu důvod samozřejmě není). Smile Takže my jsme tu mapu z velký většiny překopali a hlavně udělali ještě dvakrát tolik nový plochy. Tahle naše práce (a já po svých zkušenostech s úpravami mapy tipuju, že to už nejsou desítky, ale stovky hodin... a podstatnou většinu práce udělala myslím Shavril) už na Valhalle samozřejmě vidět není, z té tam není vůbec nic.

Ohledně logování těch účtů platí, co jsem napsal původně. Zkuste se tomu předávání věcí mezi účtama radši vyhnout. Dá se přivřít oko, když se z toho nestane pravidlo a nebude podezření na nákup za nějaký nestandardní ceny. Na zem nic nevyhazuj a jestli chceš mít jistotu, tak si takovou věc dej radši někam bokem a prostě se "udej" nějakému členovi RT ("6. 11. 2017 okolo 23:15 jsem nakoupil od vendora Karla v Isharu na trhu dvě části kožený zbroje a zahlásilo mi to support"). Jinak ale krom tohohle posledního odstavce jsme tu opět dost off topic. Smile
Odpovědět
#53
(06.11.2017 v 23:07)Stig napsal(a): Naše mapa má tuším základ z nějakýho shardu (jméno už si teď bohužel nevzpomenu), s kterým jsme měli (nejspíš) dobrý vztahy a tuším jsme ji normálně vyzískali s povolením k použití. To už je ale otázka na opravdové pamětníky (Geo/RadstaR/Shavril?).
Pokud se podíváte na Wiki, je tam hned na prvním obrázku vidět, že kde jsme my začali (a následně přidělali/předělali velkou většinu mapy), tam Valhalla skončila.  http://wiki.manawydan.eu/doku.php?id=his...vznik_mapy
Rozdíl je v tom, že my jsme schopní (jakmile opět pojede stavák Wink ) tu mapu neustále a průběžně upravovat a třeba přidělávat cesty v horách (jako je to třeba v Hlásce u Isharu), ostrovy, nebo to kompletně překopat, nejsme omezení tím základem a koneckonců kdybychom se rozhodli, tak můžeme klidně začít od nuly (čistě teoreticky, jinak k tomu důvod samozřejmě není). Smile Takže my jsme tu mapu z velký většiny překopali a hlavně udělali ještě dvakrát tolik nový plochy. Tahle naše práce (a já po svých zkušenostech s úpravami mapy tipuju, že to už nejsou desítky, ale stovky hodin... a podstatnou většinu práce udělala myslím Shavril) už na Valhalle samozřejmě vidět není, z té tam není vůbec nic.

Ohledně logování těch účtů platí, co jsem napsal původně. Zkuste se tomu předávání věcí mezi účtama radši vyhnout. Dá se přivřít oko, když se z toho nestane pravidlo a nebude podezření na nákup za nějaký nestandardní ceny. Na zem nic nevyhazuj a jestli chceš mít jistotu, tak si takovou věc dej radši někam bokem a prostě se "udej" nějakému členovi RT ("6. 11. 2017 okolo 23:15 jsem nakoupil od vendora Karla v Isharu na trhu dvě části kožený zbroje a zahlásilo mi to support"). Jinak ale krom tohohle posledního odstavce jsme tu opět dost off topic. Smile

Jasný chápu mě to jen přišlo zajímavý :-) mě tu někdo s týmu asi nechce protože mi po opravě zas srazil online exp a asi vim kdo a za nic na 3exp/minuta myslel jsem že je to za RP chování a stigu chápu nebudu to vyhazovat ale hlídáme to :-) ale jelikož třeba craft u ségry hrat s 3 exp/minuta je nesmyslný :/  ale bugy jeste odeslu
Odpovědět
#54
Známka má omezenou délku trvání a není nekonečná, úmyslné zrušení známky je pouhá domněnka. Nejlepší způsob jak získat novou kladnou známku je tak prostě jen pokračovat (či začít) s kvalitním hraním role, mít kvalitní popisky postav atd.
Odpovědět
#55
(14.11.2017 v 17:05)Stig napsal(a): Známka má omezenou délku trvání a není nekonečná, úmyslné zrušení známky je pouhá domněnka. Nejlepší způsob jak získat novou kladnou známku je tak prostě jen pokračovat (či začít) s kvalitním hraním role, mít kvalitní popisky postav atd.

Děkuju Stigu  Thumb Up
Odpovědět
#56
Uz ani ja si presne nepamatuju jak to bylo, ale co si pamatuju ja ...
S mapou pro Manawydan se to ma tak, ze jsme ji ziskaly od nejakeho zahranicniho shardu (tehda tedy jeste puvodni zakladatele Sandal, Jirik atd.). Povoleni klasicky pres email (asi by se dalo dohledat na nejstarsim foru). Zacalo se s mensima upravama a mapu jsme braly jako vlastni, ale najednou se objevil shard, kterej mel mapu uplne stejnou. Samozrejme se to zacalo resit a jediny, co si pamatuju, ze oni ji proste nasli na internetu a co je na internetu je prece zdarma. Bohuzel bojovat s blbcema, co si nekde neco stahnou a nezajima je, ze to fakt nebylo vydano k volnemu pouziti (alespon v te dobe) bylo marny. Tehda ale prisla Shavril s napadem tu mapu predelat a vysledek je videt na odkazovane Wiki ...
Odpovědět
#57
(01.05.2017 v 13:48)Segoves napsal(a): Já netrucuju já vám jen předvádím rp odpovídající té známce. 
Nechápu co se někomu nelíbí na slově Cool, když slovo super tu slyším furt.

Ve fantasy svete je prece vsechno mozny. A kdyz hraju postavu, ktera nerozumi anglicizmum typu cool, supr atd, tak se zeptam, co to ten hrac mele.
Spis bych trestal pouzivani znaku, jako smiley atd. 
Mluvit at si mluvi kdo chce jak chce. I hulvatny slova bych netrestal. Proc? Nejsme prece deti. Radsi nez trestat sprosty slova bych pridal do FAQ upozorneni, ze se na shardu muze vyskytovat sprosta mluva atd. Kdyz to sedi do RP, tak proc ne? Kdyz se ma postava nasere, proc by si nemohla zanadavat? Ve svete zato taky nejdu sedet. Pri nejhorsim mne vyzenou z akce za narusovani pokoje, ale doma nebo mezi pratelema si muzu nadavat kolik chci.
Odpovědět
#58
Mám pocit, že zrovna nekorektní mluva se zde pokud to člověk neventiloval na globálu přiliš neřešila .. aneb nejednou se ve hře vytahoval "samicodrtič" s jehož pomocí se prováděly všemožné eskapády. :-)
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#59
(04.04.2018 v 23:20)Gheed napsal(a): Mám pocit, že zrovna nekorektní mluva se zde pokud to člověk neventiloval na globálu přiliš neřešila .. aneb nejednou se ve hře vytahoval "samicodrtič" s jehož pomocí se prováděly všemožné eskapády. :-)

To sem nevedel. Hral sem tady pred 10 lety  Unsure
Ale pamatuji se na Kelevaru, jak tam pri! prochazeli logy a pak udelovali tresty. Nikdy se mi to nestalo, ale stvalo mne to, ze si nemuzu otvorit mezi pratelama hubu na spacir. 
Ja sam vim, ze se da vsechno rict i hezky, ale ne porad! Biggrin
Odpovědět
#60
(05.04.2018 v 09:25)Georgwell napsal(a):
(04.04.2018 v 23:20)Gheed napsal(a): Mám pocit, že zrovna nekorektní mluva se zde pokud to člověk neventiloval na globálu přiliš neřešila .. aneb nejednou se ve hře vytahoval "samicodrtič" s jehož pomocí se prováděly všemožné eskapády. :-)

To sem nevedel. Hral sem tady pred 10 lety  Unsure
Ale pamatuji se na Kelevaru, jak tam pri! prochazeli logy a pak udelovali tresty. Nikdy se mi to nestalo, ale stvalo mne to, ze si nemuzu otvorit mezi pratelama hubu na spacir. 
Ja sam vim, ze se da vsechno rict i hezky, ale ne porad! Biggrin

Kelevar byl v tomhle naprosto retardovany  Wink  Pamatuju takovych lidi co dostali vymaz účtu jen kvůli opakovanejm uchylnejm vtipum u stary kovarny, ktery pochopila jen vyspělejší generace hráčů a GMs to přišlo jako moc
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět



Skok na fórum: