Odpadiště, offtopic a všemožné další výlevy
#52
Naše mapa má tuším základ z nějakýho shardu (jméno už si teď bohužel nevzpomenu), s kterým jsme měli (nejspíš) dobrý vztahy a tuším jsme ji normálně vyzískali s povolením k použití. To už je ale otázka na opravdové pamětníky (Geo/RadstaR/Shavril?).
Pokud se podíváte na Wiki, je tam hned na prvním obrázku vidět, že kde jsme my začali (a následně přidělali/předělali velkou většinu mapy), tam Valhalla skončila. http://wiki.manawydan.eu/doku.php?id=his...vznik_mapy
Rozdíl je v tom, že my jsme schopní (jakmile opět pojede stavák Wink ) tu mapu neustále a průběžně upravovat a třeba přidělávat cesty v horách (jako je to třeba v Hlásce u Isharu), ostrovy, nebo to kompletně překopat, nejsme omezení tím základem a koneckonců kdybychom se rozhodli, tak můžeme klidně začít od nuly (čistě teoreticky, jinak k tomu důvod samozřejmě není). Smile Takže my jsme tu mapu z velký většiny překopali a hlavně udělali ještě dvakrát tolik nový plochy. Tahle naše práce (a já po svých zkušenostech s úpravami mapy tipuju, že to už nejsou desítky, ale stovky hodin... a podstatnou většinu práce udělala myslím Shavril) už na Valhalle samozřejmě vidět není, z té tam není vůbec nic.

Ohledně logování těch účtů platí, co jsem napsal původně. Zkuste se tomu předávání věcí mezi účtama radši vyhnout. Dá se přivřít oko, když se z toho nestane pravidlo a nebude podezření na nákup za nějaký nestandardní ceny. Na zem nic nevyhazuj a jestli chceš mít jistotu, tak si takovou věc dej radši někam bokem a prostě se "udej" nějakému členovi RT ("6. 11. 2017 okolo 23:15 jsem nakoupil od vendora Karla v Isharu na trhu dvě části kožený zbroje a zahlásilo mi to support"). Jinak ale krom tohohle posledního odstavce jsme tu opět dost off topic. Smile
Odpovědět



Příspěvky k tématu
RE: Diskuze o prohřešcích a trestech - od Stig - 06.11.2017 v 23:07

Skok na fórum: