Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lagy - zátěžový test
#1
Exclamation 
Chceme s Bioskem zapracovat na lagování servru při větším množství NPC na obrazovce.
Potřebujeme k tomu vaší spolupráci, čím více hráčů se sejde, tím lépe.
Pokud máte zájem, napište tady kdy máte čas.
Pokusíme se domluvit nějaké datum, kdy se na servru sejdeme a uděláme pro Bioska pár testů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
Soboty a neděle celý den. Všední dni do 19:30.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#3
Soboty a neděle ráno/dopoledne.
Všední dny bych se byl schopný urvat po 20:00.
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#4
Ve všední den od 18:00 mám moře času, ale o víkendu jsem někdy mimo, někdy ne. Chtělo by to upřesnit tak týden dopředu abych byl schopný se zařídit Smile.
Odpovědět
#5
- Vidim to na stredu nebo ctvrtek od 20:00 do cca 22:00
- Spolupraci GM budu potrebovat takovou, aby si do ctvrtka pripravili nejakou lokaci s NPC kde se bude testovat nebo jen zatarasili a osadili nejakej existujici dung vice potvorama a nechame hrace to projit.
- V ramci pruchodu budu provadet na serveru profilovani po 10 minutovych intervalech, aby se server nezhroutil, protoze kdybych ho profiloval hodinu, tak to muze hrozit. Je to docela zrava operace na pamet.

- V dobu profilovani poprosim GMka, aby vubec nezasahovali do hry, aby to nemelo na vysledcich profilovani vliv. Chci tam jenom data od hracu.
- Pokud bez intervence GM nebudou zadny lagy do 20:30, tak postupne zacneme pridavat nejaky akce GM napr spawnovani potvor, rychly portovani, proste voloviny.
- Az hraci dojdou do konce, tak se sejdem na jednom miste a budem delat ruzny veci co nas napadnou co by mohli lagovat server. (Pety, spamovani skillu, spamovani itemu, mlaceni, summony, divny NPCcka, atd)

Od patku do nedele jsem nepouzitelnej protoze budu slavit nekolikery narozky, takze na vysledky se podivam pristi tyden a uvidime jestli z nich neco vypatrame.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#6
Biosku, bohužel mám tento týden odpolední, navíc jsem zjistil, že ani o víkendu nebudu pravděpodobně dostupný. Rád bych ti pomohl, ale hold mi to časově nesedí Angry
Got hates us all  - Tom Araya
Odpovědět
#7
Nevěšte hlavu. Smile Hlavní je, že se to řeší. Problém je to dlouhodobý, tak to nemusí být zrovna tenhle víkend.
Můžeme to naplánovat dýl dopředu, hodit to do kalendáře? Hodím zprávu i na Facebook. Ať opravdu přijde aspoň pár lidí. Klidně jsem i pro nějakou drobnou odměnu (dočasně očarovaný předmět nebo něco hezkého?)... Bylo by fajn se zas potkat ve víc lidech aspoň při takový příležitosti, třeba na to pak navážou zas i nějaký normální akce.
Odpovědět
#8
Notak lidi, komunikujeme!
Potřebujeme Bioska, alespoň jednoho kvestaře a hráče!
Bioska máme.
Lynx se ozval, takže kvestaře taky máme.
Hráči se ozvali hned - ukázali že mají zájem!
Teď jde jen o to domluvit si čas tak, aby se všechny tři potřebné části sešly ve hře. Pokud chcete radši všichni mlčet a hrát něco jiného, tak mi to řekněte. Přestanu tady otravovat.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#9
Ok, Tak za mě budu mít tento týden čas každý den od 3 odpolední do večera. Ale na víkend jedu do lázní, takže jestli to chceme spustit, ideální by byla třeba středa kolem páté.
Got hates us all  - Tom Araya
Odpovědět
#10
Souhlas.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#11
Dík že jste se domluvili.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#12
Pokud je závazná středa od 17:00, hoďme to prosím do kalendáře tady na fóru. Následně to hodím na Facebook. Lidi to tam většinou sledujou, i ti, co nechodí pravidelně na fórum.
Nebo mi prosím na tenhle post dejte jenom souhlas (Lynx + Biosek) a já to hodím jak do kalendáře, tak na Facebook. Vypadá to sice, že jste se dohodli vcelku už závazně, ale znáte to, raději ověřuji, abych nelákal lidi zbytečně.
Odpovědět
#13
Díky moc za přidání akce do kalendáře, Lynxi!
[Obrázky: 6peCTVUl.png]

Doufám, že to aspoň trochu pomůže a dorazí aspoň pár lidí.
Odpovědět
#14
asi se něco stalo se servrem začalo to lagovat jestli na to někdo mrkne x)
Odpovědět
#15
Az ted jsem dokoncil praci s vysledkem profilovani a mam ho uz u sebe. Zitra az bude cas na to mrknu trosku.

Mame ale 20minut podrobnejch informaci o serveru. Celej ten file ma kolem 800mb
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
#16
Bezva, dej pak vědět na co se zaměřit.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
Zdravím,
může se někdo podíval na stav serveru a připojení? Server totiž začíná nezvladatelně lagovat všem, hlavně při pohybu. Díky
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#18
(11.06.2019 v 19:16)Thortogily napsal(a): Zdravím,
může se někdo podíval na stav serveru a připojení? Server totiž začíná nezvladatelně lagovat všem, hlavně při pohybu. Díky

Zkus toto, už jsem to psal i na discord, po instalaci restartuj PC.
https://www.microsoft.com/en-us/download...x?id=30135
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#19
(11.06.2019 v 19:45)Berroson napsal(a):
(11.06.2019 v 19:16)Thortogily napsal(a): Zdravím,
může se někdo podíval na stav serveru a připojení? Server totiž začíná nezvladatelně lagovat všem, hlavně při pohybu. Díky

Zkus toto, už jsem to psal i na discord, po instalaci restartuj PC.

To jsem už udělal několikrat a furt to zůstává, stěžuje si na to i vícerolidí, hlavně v partě to dělá nesmysly
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#20
Tohle je lag serveru, ne klienta. Na to bohužel framework nepomuze :x
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět



Skok na fórum: