Rybolov
#1
Zdar,

chcel by som s mojou novou postavou zacat ako rybar. Zial nikde neviem najist vendora predavajuceho suroviny potrebne na rybolov.
Bolo by mozne pridat zakladne suroviny napriklad kazdemu "hospodskemu"? A taktiez pridat moznost predat u nich nachytane ryby? Kludne obmedzit pocet predanych ryb. To by hracov motivovalo obehat vsetky hospody. Hlavne aby vysledny zisk nielen pokryl naklady, ale aby si postava mohla dovolit zakladne potreby ako malu izbu s truhlicou a stravu. Neocakavam, ze si rybolovom budem moct dovolit dom, drahu zbroj atd. To by ma nemotivovalo neskor prejist na ine povolanie, ale na pokrytie zakladnych potrieb by rybolov mal vystacit.

Neskor keby si niekto zo skripterov nasiel chvilu cas, by bolo podla mna pre hracov zaujimave, keby boli denne popr tyzdenne questy. Napriklad tri denne questy, kt by sa random menili s tym, ze jeden by bol pre uplnych zaciatocnikov, druhy pre pokrocilych a treti pre skusenych. Kazdy by mal moznost zobrat si vsetky tri.

S pozdravom,

Georgwell
Odpovědět
#2
Na juhu Isharu, ked prejdes cez most do Wilhelmovic(?), je tam NPC rybara, ktore ti na zaciatok vsetko o com si hovoril, poskytne Smile
Odpovědět
#3
(28.09.2018 v 21:51)Aneroth napsal(a): Na juhu Isharu, ked prejdes cez most do Wilhelmovic(?), je tam NPC rybara, ktore ti na zaciatok vsetko o com si hovoril, poskytne Smile

Dik za rychlu odpoved. Uplne som ho prehliadol, kedze je medzi stromami a ktomu este cely v zelenom  Ninja
Pre ostatnych, NPC sa vola Liam (Elf).
Odpovědět



Skok na fórum: