Discord
#1
Mohl by se udelat ten oficialni discord? a dat link na webowky... mozna by to pomohlo pri domluve ruznejch hracu a vedlo k vetsimu logovani postav za den... precijen discord ma dnes kazdej a neni problem se podivat do kanalu a zjisit co se deje... 

kdyz pak nekdo napise: "hej, pojdte vsichni z hecu ve stredu vo sesti vecer lognout, pokorime rekord v poctu loglejch lidi", tak to taky nemusi bejt spatny...

ono kdyz bude dost lidi, tak si zabavu vytvorej samy... ale musi se jim dat nekde ten podnet...

kdo je pro offic discord?
Odpovědět
#2
Nad tým discordom som tiež uvažovala, nemám nič proti Biggrin
Odpovědět
#3
Discord byl,ale byli tam jen 3 lidi, tak se zrušil Biggrin
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#4
Čože? Kedy? xD
Odpovědět
#5
Už je to delší dobu. Používali jsme i v rámci RT, zejména questaři. Taky máme Slack, ale nejsem si jistý, jestli je jen interní, nebo i veřejnej.
Odpovědět
#6
Založil jsem nový Discord. Budu ještě muset naházet odkazy na web a fórum apod., až dorazím domů.
https://discord.gg/YeZ4N6E
Odpovědět
#7
(01.10.2018 v 19:55)Stig napsal(a): Založil jsem nový Discord. Budu ještě muset naházet odkazy na web a fórum apod., až dorazím domů.
https://discord.gg/YeZ4N6E

Skvěle!
Vím že trochu odběhnu od tématu ale mohl by mi někdo aktivovat herní účet Xavik? Rád bych Manawydan zkusil, dík Smile
Odpovědět
#8
(01.10.2018 v 20:07)Xavik napsal(a):
(01.10.2018 v 19:55)Stig napsal(a): Založil jsem nový Discord. Budu ještě muset naházet odkazy na web a fórum apod., až dorazím domů.
https://discord.gg/YeZ4N6E

Skvěle!
Vím že trochu odběhnu od tématu ale mohl by mi někdo aktivovat herní účet Xavik? Rád bych Manawydan zkusil, dík Smile

Ručně se aktivují pouze duální účty. Tvůj účet vidím na webu jako založený. Pokud Ti nepřišlo heslo e-mailem, můžeš se zkusit podívat i do spamu? Pokud by ani tam nic nebylo, zkus prosím funkci webu "Zapomenuté heslo" a zaškrtni "Změnit heslo i ve hře". Dost možná to nebude fungovat, ale budu rád za test. Pokud sem napíšeš výsledek a nebudeš slavit úspěch v podobě získání funkčního hesla do hry, tak mi prosím napiš buď SZ zde na fóru, nebo PM na Discordu, nebo na e-mail (raegannj@gmail.com) a já Ti heslo nastavím ve hře ručně. Do zprávy mi prosím napiš jméno účtu a registrační e-mail, který si použil.
Díky!
Odpovědět
#9
Heslo sice dorazilo, ale účet nebyl aktivován. Na webu se píše, že je to chyba a proto bych tedy rád, kdyby to někdo udělal ručně. Požádal jsem o nové heslo a zaškrtl možnost o změnu hesla i ve hře, ale zobrazilo se, že to z technických důvodů není možné.
Odpovědět
#10
(02.10.2018 v 21:21)Berroson napsal(a): Ahojte,
ohledně wipu, tak trošku bych se bál, kdyby se jelo od znova, že by si každý vytvářel podobné postavy těch co měl předtím.. Navíc by měl každý v hlavě historii shardu, ať už to je ohledně cechů, měst, plány z minulosti... a pořád by měl v hlavě tu minulost která by se měla správně ignorovat aby to mělo vůbec význam. Nejlépe by se k tomu došlo i s příchodem celé nové mapy/světa. Což nevím nevím... Biggrin Kdyby se měl dělat wipe pouze postav, tak za mě rozhodně ne.
-----
Co se discordu týče, nemyslíte si, že hlasová komunikace mezi hráči na voice chatu bude mít za následek menší komunikace v RP hře?

To je přesně duvod proč nejsem zastancem nějakyho tska, discordu, skypu a podobnych kokotin na RP shardu. Kolikrat jsem takhle už dřív poznal lidi co spolu kecali přes teamspeak a připadal jsem si v dungu jak na výpravě s botama. Nemam problem s tim real time chatem na domlouvani ale řešit něco přes voice chat mi zrovna u tehle hry přijde uchylny
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#11
(01.10.2018 v 21:04)Xavik napsal(a): Heslo sice dorazilo, ale účet nebyl aktivován. Na webu se píše, že je to chyba a proto bych tedy rád, kdyby to někdo udělal ručně. Požádal jsem o nové heslo a zaškrtl možnost o změnu hesla i ve hře, ale zobrazilo se, že to z technických důvodů není možné.

Máš zprávu na Discordu.
Odpovědět
#12
Ja discord len málokedy používam na voicechat. Beriem ho skôr ako rýchlejšiu verziou komunikácie než je fórum a súkromné správy tuná. Tak ako kecáme počas dungu v party chatu alebo na globále, tak aj na disu, nevidím v tom rozdiel.
Odpovědět
#13
tak můžem voice kanály smazat a nechat tam jen jeden pro GM
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#14
Diskuze přesunutá z tématu o Wipe.
Odpovědět
#15
Moc vas nechapu, discord slouzi po podporu kominikace komunity (hracu) ne hry (postav). Voice roomky muze slouzit k tomu, aby jste poznali sve spoluhrace a zjistili, ze mate podobny zajem v oblasti her, ktere hrajete. Dnesni herni svet je z velke casti online hrani. Treba prave timhle ziskate nove spoluhrace i na jine hry. A pokud jsi jde nekdo zahrat UO RP a skonci to u toho, ze s kamaradama bude kecat jen na nejakem voice kanale, tak je to jeho problem. Voice komunikace pri hrani prijde uz jako automatika. Proste primarne si chodim k pc pokecat s kamosema a u toho hrajeme. Nemyslim si, ze by tim melo nejak utrpet RP ve hre. Jako GM moc dobre vim, ze vetsina komunikace hracu v parte pak probiha jako kecani o blbostech v party chatu, takze proc jsi to nezjednodusit. Je/bylo tady jen malo hracu co hrali RP ve vsech situacich.

Je nas tu fakt jak do mariase... Ja osobne bych je nemazal. Nic to nikoho nestoji, kdyz uz jsou.  I kdyby spojili jen dva hrace, tak to ma smysl.
Odpovědět
#16
jak rekl erik...

ja ikdyz byl na mw a zaroven na tsku/discordu, tak sem stejne komunikoval rp do hry (coz sem ostatne delal treba i v arme nebo na dayz, kde sem mel stejnyho cloveka vedle sebe ve hre a taky na tsku - proste ve hre sem resil RP veci a na tsku to ostatni)... tend disc tu ma byt hlavne proto, ze se muzou domluvit nejaky akce, eventy, muzou tady bejt novinky, poradna pro nooby a podobne... vsechno na jednom miste... a uplne zeru kdyz nekdo rekne, sak se na to muze zeptat ve hre... jenze kdyz uz nekoho potka, on na nej proste nemusi mit rp naladu (moje tulacka ma dar odpuzovat lidi)... domlouvat eventy na strankach a forech je strasne zastarala zalezitost... juknu na kanal discordu a vidim, co se deje (u jakekoiv hry)

proč mi prijde, ze maj lidi furt z neceho strach, ze sou strasne zpatecnicky? sakra, vzdyt ja hraju na pc uz nekdy od roku 93/94... kdybych nesel s dobou, hraju jenom Dyna Blaster, Prince of Persia nebo Dooma (dobre, dooma hraju doted, a stary Might and Magic, Lost Vikings...)
Faust Murrinson (moradinův kněz); Nastěnka (tulačka se smyslem pro humor, kterej ostatní nechápou); Edotaurus (hraničář)
Odpovědět
#17
Kdo chce voice chat při hraní, cestu si najde. Já teď budu znít možná jako rouhač, ale i čistě herně, pokud bych si představil nějaký náročnější dung, jako bývají třeba na DP 1, to se bez něj prakticky dá hrát jen těžko. Mně to moc nepohoršuje, protože postavy ve hře by na sebe prostě něco vykřikli v bitevní vřavě nebo udělali rychle gesto, jako hráč to musíte všechno klepat do klávesnice, což trvá násobně déle, zvlášť pokud při tom ještě musíte třeba hýbat postavou, sesílat kouzla nebo používat perky. Při tom už opravdu psát moc nejde.
Když už nám ten Discord jede, osobně bych spíš nastavil vše tak, aby to lidem vyhovovalo, než se snažit jim to komplikovat. Nás to nic nestojí a vy si stejně poradíte i bez nás, už jste velký, bránit vám v tom prakticky nemůžeme. Smile
PS: Jen můj názor.
Odpovědět
#18
Já jsem si myslel, že chat na discordu bude rychlejší komunikace jak fórum díky notifikacim na telefonu, no asi jsem se zmýlil Biggrin
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#19
Myslíte, že by šel Discord nějak propojit s globalem ve hře? Místo IRC. Na discordu by byl bot HRA a po napsání zprávy by se zobrazila zpráva HRA [Nick]: text
A naopak
Ve hře DISCORD [Nick]: text
Bylo by to reálné?
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#20
Jen bych tam přidal možnost (v případě že to projde), abych tuto možnost mohl vypnout. Sice jen někdy tam člověk s někým něco řeší a nepotřebuje aby si to přečetli úplně všichni lidi na discordu a měly tam i rozsáhlou historii Smile Jinak samozřejmě palec hore Smile
Odpovědět



Skok na fórum: