Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
MW zůstane MW  Thumb Up
Odpovědět
Sem tam lognu, tak kdyby měl někdo zájem, pište SZ nebo ICQ.
Jinak momentálně nemám zájem se cpát zpět do RT. Budu tu jen jako hráč. Smile
Triad, Ismian' aj.
Odpovědět
Tak, ja si idem na dovolenku poležať do nemocnice. Potajomky cez náštevy budem logovať len kvôli zverom v ohradách aby mi neumreli. Nič prosím teda odomňa nechcite, nebudem asi ani odpovedať Smile
Ospravedlňujem sa Bumbumovi, zakázka tak skoro teda nebude, keby viem, tak si s ňou pohnem :-(
Za mesiac sa hádam vrátim.
Odpovědět
Přeju pokud možno co nejkratší dovolenou, pevné zdraví, hodně zdaru a ať se tam neunudíš k smrti.
Odpovědět
(12.07.2016 v 01:11)Aneroth napsal(a): Tak, ja si idem na dovolenku poležať do nemocnice. Potajomky cez náštevy budem logovať len kvôli zverom v ohradách aby mi neumreli. Nič prosím teda odomňa nechcite, nebudem asi ani odpovedať Smile
Ospravedlňujem sa Bumbumovi, zakázka tak skoro teda nebude, keby viem, tak si s ňou pohnem :-(
Za mesiac sa hádam vrátim.

V pořádku, nespěchám na ní, ... ikdyž nekecat agh MAKÁÁÁT .. Biggrin ... tak ať se brzo uzdravíš ! Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
16.9. - 3.10. jsem na dovolené. Zastupovat na pozici Hlavního questaře mě v případě potřeby bude Triad. Tímto mu zároveň děkuji.
Odpovědět
*rozhlíží se okolo* Blink mmm...jak se to hraje?
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
(04.12.2016 v 20:26)Rimoy napsal(a): *rozhlíží se okolo* Blink mmm...jak se to hraje?

Co ty tu, ty starej plavajzniku?

Raknai Narmo
Odpovědět
Na pozvání domorodců se vydávám v termínu 26. - 28. 12. na Velkomoravskou říši ochutnat výrobky tamějších alchymistů a dryáčníků pod záminkou tradičních oslav svátků narození Spasitele. Pokud nenarazím na výrobky mizerné kvality, na utrejchy z kategorie jedů a pokud budou tamější divoši mírumilovní, budu se těšit na shledání hned poté.
V případě, že spolu máme něco dohodnuto a chtěli byste to vyřešit právě v tomto termínu, neváhejte se prosím obrátit na moje kolegy. O několika věcech jsem je již zpravil a jistě budou připraveni mě zastoupit.

Rád bych vám všem také popřál krásné svátky.
Odpovědět
Ahoj MW! Jak se máte? něco jsem vyčetl,ale moc toho není, hodně věcí se tu ...tají? Smile Wdy mě mrzí, kdo vlastně dokáže scriptit nyní? ...a Už jsou rasové odlišnosti? neberte mě nijak zle. Vzpomněl jsem si a vyrojilo se mi mnoho otázek Smile
Odpovědět
Rasovky jsou jedna z hlavních priorit, které se probíraly, nějaký nástřel už trochu je, ale není to ještě dokonalé Wink
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Dobra tedy,

Z dobroty a ze zvědavosti jsem ochotny občas lognout na téměr cokoliv (výpravy, RP, akce apod.). Crafty žádný už krom farmáře nemám a toho momentálně řeší Stig, aby měl zpátky vendora.

Co se týká ostatního tak když budu moct nějak pomoct, tak pomůžu. Momentálně chvalim jinak za těch par blbostí co je ve hře nových (možnost i pro nekněžský povolání využívat system modlení, dropy rare itemu + ty novy questy)
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Po třech měsících jsem zpět! Smile
Takže případné dotazy, návrhy, problémy mi směřujte do zpráv prosím!
Odpovědět
11. - 15. 4. jsem v zahraničí. S případnými požadavky se prosím obracejte ne ostatní členy RT.
Odpovědět
Do 21. 8. mám dovolenou a nebudu na příjmu.
Odpovědět
(27.03.2017 v 23:31)Triad napsal(a): Po třech měsících jsem zpět! Smile
Takže případné dotazy, návrhy, problémy mi směřujte do zpráv prosím!


Na jak dlouho?
Mallwin Miel - Elf/Hraničář
Godefroy - Gnom/Mág
Heahmund - Člověk/Kněz

„Na hudbě je krásné to, že ti ji nikdo nemůže vzít.“ 
Odpovědět
Do pondělí mimo, občas možná nalognu ale bez myši krom RP nic neudělám Biggrin
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět



Skok na fórum: