Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prosba o pomoc (zapomenuté heslo ICQ)
#1
Ahoj lidi.
Tak se mi stala taková nepříjemná věc - koukal jsem, že mi to nabízí aktualizaci na novou verzi QIPu (klient pro ICQ), tak jsem to já hlupák přeinstaloval. A samozřejmě - co se nestalo - následně mi to při pokusu o další přihlášení napsalo, že mám pokažené soubory s nastavením a zmizlo mi uložené heslo. Vzhledem k tomu, že to samé heslo mám už někdy snad od roku 2000, tak si ho samozřejmě dávno nepamatuju.
No neva, řekl jsem si, žádný problém, od toho je "password recovery" na stránkách ICQ. To bych ovšem musel mít ještě přístup k té emailové schránce z roku 2000. Biggrin
Takže aktuálně jsem na tom tak, že jsem bez funkčního ICQ a musel jsem napsat na zákaznickou podporu, kde si vyžádali nějaké další informace, abych prokázal, že jsem opravdu majitel účtu. Což jsem udělal, ale mám tu od nich ještě jeden požadavek.

Proto bych Vás chtěl požádat (mělo by stačit např. pět z Vás) - Vás, s kterýma jsem už někdy na ICQ mluvil (moje číslo: 310030621) a mám Vás v kontaktech: můžete prosím poslat zprávu "Ticket#2017082821002180" (bez uvozovek) na ICQ 706673755? Moc mi tím pomůžete - je to požadavek zákaznické podpory, aby mi obnovili přístup.
Pokud sem pak napíšete, že jste to udělali, abych věděl, zda nemám shánět ještě někde mimo MW, budu Vám moc vděčný.

Pozor - je opravdu důležité, abych Vás měl v kontaktech na ICQ. Bez toho je to k ničemu, počítají se jen lidi, které mám v kontaktech, takže ideálně Ti z Vás, s kterýma jsem už po ICQ někdy komunikoval.

Níže posílám originální znění požadavku pro jistotu:
Citace:Your contacts should send to the ICQ number 706673755 the following
message:

Ticket#2017082821002180

Please note: appeals from contacts who are not in your contact list will
not be accepted.

Díky moc za každou pomoc.
Odpovědět
#2
Ahoj, tvůj účet je na čísle 310030621 ? Nebo to mám nějaký starý? :-) ..Mám v těch icq kontaktech šílený guláš, když si okdryju offline, tak tam na mě vyskoší desítký účtu lidí se kterými už dávno nekomunikuji :-)) Pokud se jedná o tento účet, pošlu onu zprávu.

E: POSLÁNO
EDIT by Stig: Ještě jednou díky moc!
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
#3
Ano, moje ICQ je 310030621. Dopíšu to i do úvodního postu, úplně jsem na to zapomněl.
Díky moc! Nerad bych přišel o všech cca 1500 kontaktů. Biggrin A taky mi na to číslo určitě bude psát celkem dost lidí a nemám jak jim dát vědět, že už mám nové. Sad Sice je tam jak píšeš spousta lidí už neaktivních, protože ICQ je z roku raz dva, ale i tak...
Odpovědět
#4
Posláno Smile
EDIT by Stig: Díky moc!
Odpovědět
#5
Zpŕavu jsem poslal x)
EDIT by Stig: Díky moc!
Odpovědět
#6
Posláno.
EDIT by Stig: Díky moc!
Odpovědět
#7
Poslal jsem.
EDIT by Stig: Díky moc!
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#8
Nevím jestli jsi mě měl v CL, já tebe jo - napsáno. Smile
EDIT by Stig: Díky moc!
Odpovědět
#9
Posláno
EDIT by Stig: Díky moc!
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#10
Děkuju všem za pomoc - zdá se, že to bylo úspěšné. Posílat už nemusíte. Smile
Teď už jen musím dořešit, že mi nechodí z ICQ.com SMS na české číslo, takže si nemůžu podle instrukcí zákaznické podpory heslo obnovit pomocí SMS. Laugh To jen aby to nebylo moc jednoduché. Ale nějak to už s nima snad dořeším.
Ještě jednou díky moc!
Odpovědět
#11
Dost možná budu potřebovat úplně stejnou pomoc, mám téměř identický problém.
Tak se kdyžtak ozvu. Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: