Zakázky
#41
Thortogily: Zvážím, děkuji za návrh.
Bentic: Děkuji, prověřím tak brzo jak to jen půjde.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#42
Hrabu se v těch cenách tekutin, vypadá to že problémů je víc.
Nejen že je bordel v deci a litrech, ale vypadá to že na obsah nádob se aplikuje 2x vliv kvality i typu ceny. Tj. Mizerná kvalita = 1/2 ceny, při dvojím započtení 1/4 ceny...
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#43
Nie je to zase Linuxový problém, že nerozumie čo žvatlal Windows?xD Aneb , a . .
Odpovědět
#44
Ne, tohle je můj problém. Potkalo se tam několik různých chyb - mimochodem žádná z nich není komponentou Zakázek.
Problém je v kódu ekonomiky, kde je špatně výpočet ceny pro obsah nádoby, navíc ten problém dvojího zápočtu kvality.
Dokud si Bentic nevšimnul té obsahové chyby tak mě ani nenapadlo hledat chyby zakázek mimo kód zakázek.
Tak mu pěkně poděkujte!

Na opravě pracuju, část jsem udělal ještě včera večer, teď jen najít čas na dokončení.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#45
Děkujeme mockrát Benthicu a Whitey
Takže po opravě by se měla zvýšit odměna za lektvary (dával odměnu za 10 dl, ikdyz měla být za 20, a odebrání postihu za nádoby jestli chápu dobře?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#46
Problém se týká jen výpočtu tekutin v nádobě, nic jiného by se změnit nemělo.
Pracuji na opravách:
Výpočet ceny 1dl tekutiny, u některých lektvarů se 10x zvýší cena.
Problém je že se bere cena za decilitr a dělila 10 - počítal jsem jen s litrovými návody. U něčeho to dokonce bere staré recepty kdy se vyráběly flakonky.
Cena podprůměrných tekutin vzroste, nadprůměrných se mírně sníží.
Teď se chybně se uplatňuje 2x postih/bonus za kvalitu. To je u Mizerné 25% místo 50%, u Mistrovské 169% místo 130%.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#47
Teším sa až bude náprava, pôjdem to hneď pak skúsiť!^^
Odpovědět
#48
Dvě hodiny včudu. Trochu jsem se zamotal, ale snad to brzo bude.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#49
bude asi třeba vyhodit stare zakazky ze?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#50
Oprava se bude vztahovat pouze na nové. Již vygenerovaným zůstane původní hodnota.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#51
jinak - někdo to psal někam - a jelikož se v tom teď šťouráš - jak ovlivňuje kvalitu výrobků ingredience, které jdou získat jenom průměrná kvalita? Jako třeba voda? Nemůeme ji získat v mistrovské kvalitě a nesnižuje to tak šanci? nebo je to ošetřeno?
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#52
(06.09.2019 v 09:30)Talon napsal(a): jinak - někdo to psal někam - a jelikož se v tom teď šťouráš - jak ovlivňuje kvalitu výrobků ingredience, které jdou získat jenom průměrná kvalita? Jako třeba voda? Nemůeme ji získat v mistrovské kvalitě a nesnižuje to tak šanci? nebo je to ošetřeno?

Vodu údajně lze udělat mistrovskou, jen je k tomu potřeba jisté povolání. Co se týká věcí jako jsou med, vosk atd. Jsem toho názoru, že by to mělo být ošetřeno stejně jako je to s vejci. Prostě příslušný skill ovlivňuje kvalitu získaného produktu. Že by mě to omezovalo říct nemůžu, mistrovský koláče dělám i tak. Problém je ale bohužel s tou vodou. Stálo by za to vymyslet pro alcha nebo i kuchaře recept na převaření vody, která by z té průměrné dělala lepší.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#53
Zase můžu přispět názorem farmáře. Ty zakázky jsou s rostoucím levelem farmáře vždycky na hranici jeho schopností, ale nejsou nikdy nesplnitelné. Pro farmáře nejsou hotové herní systémy, které by ho nutily se specializovat, a tak jsou všichni farmáři univerzální a zvládnou všechno ve hře i na té nejvyšší úrovni. To že dokážu vyrobit kvalitní výrobek z podřadných surovin, jako je med a voda je jeden z mála způsobů, jak se můžu odlišit od farmářů na levelu o polovinu nižším.

Dokud ve hře nebude více i obtížnějších návodů, tak nevidím nedostupnost kvalitní vody jako problém, který by nespravil 1-2 stupně precizního řemeslníka.

Co to znamená pro alchimisty by musel posoudit někdo jiný. Tam by se třeba nějaký výrobní postup na "purifikaci" vody hodil.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#54
Kvalita vody závisí na zdroji vody. Takový vysokohorský pramen...
Dostupnost "mistrovské vody" závisí pouze na tom jak a kde ji GM umístí. Obávám se že tuto skutečnost nikdo moc neřešil, tak požádejte hodná GM o vytvoření takových míst.
Jen se obávám že na získání nejlepší vody budete muset najmout nějaké ty dobrodruhy...

For GM: Pokud si dobře pamatuji lze nabírat voda z korýtek. Nabíraná voda má stejnou kvalitu jako to korýtko.
Nepamatuji si jestli lze nabírat i z jiných věcí (např. movable false sud vody?), nutno zkusit - kdyžtak dodělám statický item kterému by šla měnit grafika. Na ty prameny Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#55
Pořád může padnou mistrovská kvalita - pravděpodobně protože logika je tak nastavená - %Sarlota - pod kadeřníkem
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#56
Ještě nebylo restartováno... (chybně jsem místo času commitu napsal čas posledního restartu)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#57
Když už jsme u těch craftů, co kdyby měli také signet jako bojovníci? Akorát místo zářezů z licencí by tam byly splněné zakázky.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#58
Len nevyšvihli by sa tie ceny pak moc vysoko keby do toho je ešte Perk smlouvání? Ten bojovníci nemajú.
Odpovědět
#59
ale mají perk rváč - ten otevře nějaké dialogy navíc, ale nevím jestli to byl odoskriptěný - a pak jsem myslel že je to zabudovaný u každého npc - dialog - Vždyť mně přece znáte!
sem myslel že počtem odevzdanýýc zakázek u daného npc se šance úspěšnosti na toto zvyšuje
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#60
To by asi bylo potřeba navýšit rozpočty, neboť už teď je hodně NPC běžně na mizině. Biggrin Kéž by se to při zavedení dávalo i zpětně. Tongue
Odpovědět



Skok na fórum: