Zakázky
#81
Pozeral si sa ešte na tie recepty kde sú aj byliny z podtemna?
Zo zakázky napríklad: Farmárské hnojivo (Průhledná láhev) zobrazuje v Zakázke cenu 46st. Průhledná láhev má objem 8dl. Teda cena za 1dl je 5,75st v kvalite Dobrá. Systémová cena za 1dl je 40st. To je cca 14% zo systémovej ceny.
Zhouba škůdců (Hlinený pohár) zobrazuje v Zakázke cenu 5st. Hlinený pohár má objem 2dl. Teda cena za 1dl je 2,5st v kvalite Dobrá. Systémová cena je 30st. A tu je to dokonca 8% zo systémovej ceny.
Má to fungovať takto?
Odpovědět
#82
Některé věci můžou být špatně nastavené, na tyhle dvě se podívám.
Rostliny na cenu by neměly mít vliv, nastavená je cena tekutiny.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#83
Zhouba nemá nastavenou cenu. Musí ale opravit návrhy cen v ID, protože výrobu 1dl Zhouby mi to píše nejlevnější za 2,62st - přitom jen první položka, 3x zemní olej, je za 3x3.
Edit: Aha, tak ta cena je správná, protože návod "Zhouba škůdců (decilitr)" produkuje těch decilitrů deset.
Edit2: Nastavil jsem cenu decilitru Zhouby. Decilitr hnojiva má cenu nastavenou správně.

Edit3: Jak decilitr Zhouby tak hnojiva se vyrábí po 10ks, tj. jako by to byl litr.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#84
Ale to v tom prípade nie je správne, pretože suroviny na verziu flakónovú aj verziu "decilitrovú" sú rovnaké ale jeden vyprodukuje 1 flakon a druhý naplní 10 flakonov. A aký je vôbec medzi nimi rozdiel?
Odpovědět
#85
Je to správně. Flakónková verze je na 10 použití.
Proto decilitrový návod dělá ze stejných surovin 10dl = 10 použití.

Původní flakónková verze je zastaralá, ještě před zavedením tekutin (definice nejen lektvarů skrz XML, bez nutnosti zásahů do programu).
Správně by asi už měla být zrušená, stejně jako u lektvarů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#86
Ja mám úprimne radšej tie flakónky než decilitrové. Aj ako Alch na výrobu a aj ako spotrebiteľ (Farmár a pod).
Odpovědět
#87
Tak, testla som jednu zakátku xD

 [Obrázky: 7B9OGNV.png]

[Obrázky: ixuhBqS.png]

Len mi bolo smutno z tých expov, som naivne čakala, že dostanem 50% z ceny zakázky xD
Každopádne, som docela spokojná Smile  Začnem ich aktívne plniť a uvidím či bude nejaký zádrhel v budúcnosti.
Odpovědět
#88
Expy byly a jsou 25% ceny zakázky, tam se nic neměnilo.
Možná čase uděláme "Já to pro vás spíchnu i zadarmo..." (2x tolik XP (tj. 50% ceny zakázky), 0 peněz) nebo "Vyúčtuji vám každý měďák!" (0XP, ale +30% ceny zakázky).

Děkuji za názor, uvidíme jak se budou líbit dál.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#89
Upřímně vzhledem k tomu jak je craft složitější na expení, bych ty expy zdvojnásobil hnedka, u bojových povolání máš zabíjení z mobek u crafta ne, pokud nejsi retard co lítá s medvědem.
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
#90
Tak čisto teoreticky my raz za čas dostaneme 9expov za výrobu. Ale to je tak...raz za 5 min?
Odpovědět
#91
Našla som nejaký podivný bug pri Zakázkach. Veci na zakázku (lektvary v nádobách) mám v bedínce kde je aj daná Zakázka. Prídem k NPC a pridávam požadované veci do zakázky. A pritom ako to robím, zrazu viac vecí zo Zakázky naskakuje ako že som ich tam už dala aj keď nedala. Zakázku aj napriek tomu bez problému splním a zostane mi asi 50% vecí čo som mala dnu dať a nedala.
Odpovědět
#92
Aneroth - oni zas maji ty expy za boj - ohledně expování jsou na tom crafti horší - zase ale neriskujeme
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#93
@Aneroth: Děkuji, prověřím.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#94
Pravdepodobne bude asi problém s nádobami. Teraz som skúšala ďalšiu zakázku kde bol každý lektvar v inej nádobe, len 2 boli v džbáne. Akonáhle som pridala ten prvý v džbánu, automaticky sa v Zakázke zaznačil ako pridaný aj ten druhý Lektvar v džbáne.
Odpovědět
#95
Dík za tip, podívám se jak počítám vložené množství.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#96
hoj, dostal jsem zakázku, která mi přišla celkem v pohodě - akorát.. nevím asi je to tak schválně?
Pokud oznámím co jsem - mám dostat jen to co jsem schopen vyrobit - vyrobit nikoliv i získat - zasekl jsem se na léku proti nevolnosti - chce ho po mě džbán - jsem schopen vyrobit výbornou kvalitu - ale bylinkářství mám 50 což je max u mě myslim - což znamená že kvalita mých reagencí je maximálně průměrná - a ta vždy zkazí moji výbornou kvalitu na dobrou - 
je to tak schválně že? 6e to bere jen tu výrobní dovednost a ne i jakou mám šanci to získat - ono by to pak aby dělalo čabraky u masa u kuchařů
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#97
Systém počítá i šance, záleží ale na nastavení NPC.
Některá úmyslně generují i hráčem nevyrobitelné zakázky.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#98
jo ale bere to u alchymisty Bylinkářství jako omezující skill?
Jako - bylinkářství 50 - budu chtít po něm maximálně průměrný heřmánek
bylinkářství 50, alchymie 50, budu po něm chtít něco ve výborné kvalitě jelikož je schopen to uvařit, to že není schopen svým skillem ty kytky na to nazbírat mě nezajímá
Severus Gasel Snape - vyvolávač
Maniel - pyrofor bez expů:(
Rarfu
Mým hlavním cílem je - dotáhnout spolu s GM systém zakázek do hotové podoby

Odpovědět
#99
Bere to stejné vzorce jako jsou pro vykonávání skillu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Mozno by bolo treba sa zamysliet nad kvalitou byliniek, ktore sa zbieraju. Ine povolania su schopne na nizkom lvl tazit/pestovat suroviny na Vybornej niekedy aj Mistrovskej kvalite. Samo sebou tie zakladne (nvm ako pomenovat ze nemyslim hned Ebenove polinka a Milerit xD). Zatial ja ako Alchymista, lvl 18 a s bylinkarstvom cez 60 zbieram ojedinele Dobru kvalitu a to pri kazdej bylinke (neviem ci aj bylinky su odstupnovane podla narocnosti).
Odpovědět



Skok na fórum: