Perk úhlavní nepřítel
#1
Vzhledem k nepřebernému množství různých tříd nestvůr mi tento perk přijde naprosto zbytečný. Ideální by bylo, kdyby se více tříd spojilo dohromady, ale nevim, jak je to reálné. Za současného stavu mi ale 2% do šance zásahu a dmg příjde opravdu málo, respektive 10% na 4. úrovni. Ten bonus na zásah bych minimálne zdvojnásobil a u DMG bych šel klidně ještě mnohem dál. 10% za úroveň mi vůbec nepříjde od věci, vzhledem k hodně úzké specializaci, co říkáte?
Alžběta, Lovci. Ashen, Lojza Konvička, Lesana
Odpovědět
#2
(12.11.2019 v 22:01)Aerienne napsal(a): Vzhledem k nepřebernému množství různých tříd nestvůr mi tento perk přijde naprosto zbytečný. Ideální by bylo, kdyby se více tříd spojilo dohromady,   ale nevim, jak je to reálné. Za současného stavu mi ale 2% do šance zásahu a dmg příjde opravdu málo, respektive 10% na 4. úrovni. Ten bonus na zásah bych minimálne zdvojnásobil a u DMG bych šel klidně ještě mnohem dál. 10% za úroveň mi vůbec nepříjde od věci, vzhledem k hodně úzké specializaci, co říkáte?

Řekl bych osobně že by se to mohlo zvýšit. Ale zas 10% mi přijde moc dal bych asi 5% za lvl perku (10% je moc málo) ale zas (40% mi přijde moc nevím) jen můj názor. Ale zvýšení mi přijde lepší. Jinak to nemá cenu používat. a je to opravdu málo. třeba do nějaké skupiny více nepřátel ano ale pokud je to hlavní nepřítel pouze jedna z větví druhů monster. Souhlasil bych
OdpovědětSkok na fórum: