Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
My jsme tu pořád Smile Myslím že i členové RT budou rádi pokud se domluví pár akcí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Já se tu vždy mihnu, poslední dobou častěji :-) Mé náhlé zmizení však neřešte, vždy tu budu :-) (doufejme..)
"Vy vidíte, ale nepozorujete." - Sherlock Holmes
Odpovědět
Tenhle týden bohužel nic nestíhám, ale s MW počítám stále, i do budoucna..
PS: Jsem rád, že zas logujete, jen tak dál. Doufám, že se podaří adekvátně zmobilizovat i questařskou část RT.
Odpovědět
Kuk  Blink
Tak jak se tu máte bando? Potkám tu ještě pár známých tváří?
Doufám, že toto téma znovu najdu v té změti, ve které se těžko orientuju Biggrin

Ve hře ahoj

Rimoy
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
Vítej zpátky. Považuj za úspěch, když potkáš vůbec nějakou tvář :-)

Raknai
Odpovědět
Ahoj, vítej zpátky. Wink Lidi asi logujou, jen když logujou lidi. Takže je to tu věru začarované.
Odpovědět
Omlouvám se, že poslední dobou moc neloguju -štve mě to samotného, ale zrovna si zařizuji novou práci, takže až se tam ustálil rozjedu bomby Biggrin
Odpovědět
Na týden fuč. Pokusim se někoho pověřit tim, aby předal věci nutny na postup k DL Nulldenu.
Odpovědět
[Obrázky: im-back.jpg]
Odpovědět
Ach jo.. Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
Jen se vrať Karlosi, zázemí tu je, do DL se můžeš vtáhnout hned Smile
Odpovědět
Ani nevíš jak bych rád, často vzpomínám na moje nejlepší ultimácké časy, ale vracet jsme se zkoušel už mnohokrát a nejde to, opravdu hraje moc málo lidí na to, aby mě ta hra bavila...bohužel Angry
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
zkus to, nemůžu mluvit za ostatní, ale co se týče Svobodných tak máme celkem aktivní základnu, která se snaží neustále něco podnikat, od blbnutí v dungu po RP
Odpovědět
Ale koho bych prudil, když bych hrál s váma? Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
Hádej, my prudíme všechny :-D Popř můžeš prudit nás :-D
Odpovědět
Hoodně dlouha pauza, spíš konec. Z Bioskova díla, včetně jeho retardovaného jednání, jež trumflo i mě mi je opravdu zle. A jak jsem již říkal, patřím mezi lidi co si před spaním poušti Azise, takže mi jen tak z něčeho zle nebývá.
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Pro dobrotu na zebrotu. Jestli ti jde ale tolik o zmenu decaye, tak jsem vas jen skadlil a nerekl uplnou pravdu. Ano decay tela je snizen na pul hodiny, ale po vyprseni decaye tela se z nej stanou kosti a ty maj delay hodinu. Dohromady tedy 1,5hodiny ma hrac na vybrani tela. (Drive bylo 6hodin)

Edit: A neni to finalni zalezitost. Thanis ted vznesl namitku, takze se to mozna bude menit.
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Přestávám hrát na neurčito.
Důvodů je už několik, asi nejhlavnějším je to, co se poslední dobou děje v rámci RT, což už hraničí s naprostou buzerací hráčů jako takových, MW jako takove mě díky hráčům neustále baví, nicméně opět je to pro mě poslední kapka a dokuď se s tim něco neuděla odmitam hrát a na čemkoliv se podílet. Pochopil bych kdyby tyhle GM výstřelky byly mířený jen proti mý osobě, nicméně momentální stav je asi takovy, že to odsrávají (ano odsrávají, blby slovo za ktery monty dostal ban) ze strany RT, aniž by přemýšleli nad dopady ve hře.
Stigovi se omlouvám za celou akci okolo Nulldenu, fakt jsem se na to s Gheedem těšil, že se začne opravdu dít "něco" co hráči uvidí. Oba jsem v tom viděli velky potencial. Brakovi za to, že nejspíš na jeho DL, kdy se dokonce přidal samotny poutnik, nedostavim, nicméně indicie na to jsou.
Dovolim si tu mít poprve a naposled menší proslov o tom, jak tenhle shard každym changelogem spěje ke svy statusovy záhubě.
Od Srpna, kdy mě sem Neuromancer dotáhl (dodneška nechapu duvod proč jste ho donutili odejit, byl to super člověk) jsem se snažil dělat to co dřív, tj. dat dohromady bandu lidi i ktery se nemuseji a začit s nima točit světem. Psal jsem jak vocas non-stop příspěvky na foru, dokonce se snažil ten zbytek lidi dat taky dohromady, aby shard měl dvě mocnosti. Následně se nam povedlo dokopat k aktivitě i lidi, ktery na timhle shardem davno mavli rukou, sice jen chvilkově, ale i tak. Nullden byl jen čirym napadem kterej jsme zkusili, nějakym zázrakem jste nám řekli ano a byli jsme z toho šťastný.
Pak se dostavila první změna, která nás s prominutím nasrala k nepoznání. Bez jakehokoliv duvodu jste brutalně snižili loot z dungu (jakoby už takhle nebyl směšný), kdy jste z dungu udělali misto kam se chodi na expy a ne na bajny poklady. Ok brali jsme to jako nutny zlo, časem jste přidali recepty, což nás motivovalo neskutečně k dalšímu postupu. Následně bum, recepty dostaly spawn 3 tydnu, což je i ve složení dobrý bandy, ktera to oběha za tyden neskutečně dlouha doba, i tak jsem se s tim smířil a i lidi kolem mě. Následně vám v RT s prominutím mrdlo takovym způsobem, že jisty GM začali za každou blbost vyhrožovat banem a galeje (jestli vam vadi RP šmirgla, tak si odpuste ty vaše výstřelky, kdy pomoci přikazu mluvíte mojí postavou hoši, nicméně to hrocení i na další hlavy fakt nechápu), načež tyhle borci suvereně ve hře pronašeji skrz RP mnohem horší nadávky. Vrchol byl dnešní výstup Bioska, kterej nás seřval jak jsme si dovolili nenahlasit bug u léčení, kterej ani bugem neni, protože se to všem zdalo dodneska ok. Dobrá beru, je do toho zapalenej, ale nepřijmout kritiku jak maly dítě a střelit od boku ban člověku, kterej měl v tu chvíli naprostou pravdu? To je moc i na mě a to prosim montyho moc nemusim, ale v tu chvili jsem s nim souhlasil a stal za tim co řekl. Následně jsem sledoval to, jak se Bejk jako jedinej ochotnej Alch vymaxoval a ve chvili kdy měl top očarko tak najednou to všem GM přišlo moc op, do te doby nikdo ani nepipl, nechapal jsem tu vaši reakci, jak to může byt OP když se to tu x měsícu neřeší? Jestli ty vaše testy spočivaji v pěti minutach je něco špatně. Upřímně měl jsem ten samy pocit co Gheed, tj. za aktivitu přichází buzerace v jakykoliv formě. Dokonce jsem ani nepípl když mi Garlan za posledni DL dal trest 3K expů, protože to aspoň udělal v ramci RP (ostatně kdo mě zna, tak vi že při jakykoliv výhružce trestu okamžitě nadávám). Následně tu přišel ten šileny update s petama, kterej by podle mě zustal jak je, dokud by se cely shard nenaštval a nevylil si tu srdce na foru. Biosek opět místo toho aby řekl "jo oukej, je to blbě" a uznal to, tady jen kopal kolem sebe. Nevidim vam do RT fora, s prominutím jste tento shard dosrali (a ano opět používám to slovo, diky kteremu monty dostal ban). Po tom co má přijít teď naposled za změny jsem se uprostřed dalšího uspořadaneho tažení mnou a Gheedem, prostě oba sebrali a šli pryč, podporovat shard, ktery vidi jen tabulkově a ne z pohledu hráče tu podporovat nehodlam. Nějaký žvásty o ekonomice jsou naprosto mimo, když sami nemáte crafta, popř. nějakou bojovou postavu. Je naprosto jednoduchy byt stihoman za gm v hidu a sledovat jak se lidi lamou dungem, než být s nima a vidět to z pohledu dlouhodobější práce. Napadají mě asi další tuny věcí, kvůli kterým bych tu nadával ale nějak mi teď dochází, že to nemá smysl, lidi co to vedou rozum nedostanou.
Takže adie, všem se omlouvam za předčasně ukočeny rozjetych planu. Cech Svobodných klidně předám někomu kdo bude chtit byt aktivni. Pokuď to bude nutne a budete chtit farma, tak mě kontaktujte, jsem ochotny něco malo udělat. Jinak semnou nepočitejte.
Adie
Thortogily
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
(01.10.2015 v 21:31)Thortogily napsal(a): Od Srpna, kdy mě sem Neuromancer dotáhl (dodneška nechapu duvod proč jste ho donutili odejit, byl to super člověk)
K tomuhle jen dodám, že ho nikdo rozhodně odejít nenutil. Naopak, osobně jsem se s ním dohodl na tom, že buď tu zůstaneme my oba (a já složím svoje funkce), nebo jestli chce, ať teda jde, ale já jdu pryč taky. Takhle jsme nějak tak pracně dojednali "smír" a já to bral jako "gentlemanskou dohodu", že tu oba zůstaneme. A to přesto, že v podstatě celou naší hierarchii (do které vědomě a zcela dobrovolně vstupoval) prostě shodil stylem, že zbývalo buď ho vyhodit, nebo se na to zcela vybodnout. Vzdal jsem se teda svých funkcí víceméně na jeho popud, abych ukázal, že mi nejde o to si hrabat na svém písečku a mít nad někým převahu v nějaké (doposud fungující) hierarchii a že dám milerád prostor "těm ostatním, kteří čekají na to, aby mohli věci posouvat dál a kterým to blokuju" (jen dodám, že nikdo takový se v těch mých bývalých oblastech ve skutečnosti samozřejmě vůbec neobjevil, přesně jak jsem tehdy očekával, takže zcela zbytečné.. ale s tím vědomím jsem do toho šel).

Takže výsledek je, že třeba já osobně jsem tomu jeho setrvání v týmu obětoval co jsem mohl, udělal jsem vše pro to, abych utišil nějaký konflikt a ta dohoda stejně nakonec dodržena nebyla (ne mojí vinou). To je super, ne?
Ono na věc existuje vždycky víc pohledů a to co se k vám dostane je tak malý zlomek pravdy, že bych si já osobně na tom netroufal stavět nějaké závěry. Pokud někoho prezentujeme s klapkama na očích jako oběť, nemusí to být nutně pravda. Já osobně znám třeba spoustu "super lidí", ale do svého pracovního týmu bych je nikdy nevzal. Na věci je prostě třeba se dívat různou optikou a ne jen tak nějak zjednodušeně a omezeně jen na základě toho, že "jedna paní povídala".

A proč jsem tu teda nakonec vůbec zůstal, když podle té dohody bych měl jít taky? Protože nenechám lidi ve štychu. Neřeknu jim, ať se teda někdo jiný naučí ze dne na den upravovat mapu, dělat patche grafik a všeho dalšího, neřeknu hráčům, že na ně házím bobek s věcma, který za mě už nikdo řešit nebude. Ale ano, nasral mě jeho odchod taky a nějak dost bojuju s motivací, tu vůbec dál zůstávat.
Takže jo, můžeme to třeba všichni zabalit, to je ta nejjednodušší cesta. Nebo prostě můžeme věci posouvat dál, dělat kompromisy, pracovat na vzájemné komunikaci. Říct, že někdo něco dosral třeba zrovna nepovažuju za ideální formu komunikace, nehledě na to, že vulgarismy prostě trestné jsou už podle základních pravidel, takže tady je určitě prostor ke zlepšení. To, že vám to v jiných situacích třeba je tolerováno (dělají se ústupky) a vy to ještě použijete v argumentaci proti RT, to mi třeba nepřijde zrovna "košer", to je prostě demence. A je mi líto, pokud ten prostor někdo nevidí a jen hledá jednostranně oběti na straně hráčů. To je totiž další strašně jednoduchá věc, jak přenést problém čistě jen na druhou stranu a sám neudělat vůbec nic pro nějaký posun. A mně přijde, že "vůbec nic" je přesně to, co tu je většina lidí ochotná udělat pro nějaké společné fungování. Zkuste na chvíli opustit kategorie "RT" a "hráči" a zamyslete se nad tím, jestli by spolu normální lidi nemohli jednat lépe.

Za mě asi vše. Když v tom někdo najde jen špetku něčeho, co by si z toho mohl odnést, budu rád. Rád bych řekl, že těch ostatních je mi líto, ale touhle dobou už bych lhal - upřímně je mi to už ukradené, protože energii můžu investovat i lépe a nemá smysl ztrácet čas s věcma, co při nejlepší snaze změnit stejně nemůžu. Smile
Odpovědět
Pánové pánové, účet Neuromancer neexistuje, takže není úplně slušné tady tahat interní věci ještě jen z jednoho pohledu. Ale ano šlo o mě kdyby přeci jen někdo nevěděl.

Se Stigem jsem měl problém, který jsme si nějakým způsobem dořešili.
Nic jsem neshazoval, v RT jsou určité "zažité" pravidla, se kterýma jsem nesouhlasil.
Stig odstoupil ze své funkce především z rozhodnutí WDyho, který dlouho uvažoval nad zrušením rasových GM.
Stig to ovšem pojal jako moji revoluci a útoky vůči jemu(stará klasika). Což se absolutně nepotvrdilo, ale vidím že dodnes to tak chápe.
Takže podle mě jde opět o překrucování reality. Navíc já si stojím za názorem, že člověk který se stará o technické záležitosti a to dlouhodobě nemá co pohledávat na pozicích jako GM lidí, správce světa atd...
Jinak odešel jsem dobrovolně a z vlastí vůle, nechtěl jsem v takovém týmu pracovat. Nechtěl jsem pokračovat dál v těch "zajetých zvyklostech". Nikdo mě nevyhodil.
No dál to rozebírat nebudu, nevím proč to tady Stig vytahuje...

Jinak k tomu konfliktu... tady je příšerné jak se vždycky nějaký člen RT urazí, když hráči nějak trochu víc negativně ne zrovna učebnicovým stylem něco zhodnotí... hlavně jejich práci.
Vulgarity? Vždyť vy samy členové RT tady mnohdy používáte takové slova jako pí**viny a další podobné... hráč který tady roky hraje a má mnohdy mnohem víc zkušeností než člen RT, který je mnohdy odstřižený od reality "hry" pak hrozně špatně bere zpětnou vazbu.
Můžete svádět hodně věcí na hráče, ale status mluví jasně. Roky se tady uklidňujete, že je léto a všichni jsou přece u vody a že je zima a že se lidi učí a že jsou maturity... no bohužel. Víte každému jednou ta trpělivost dojde.

To nemířím na Bioska, kterého si vážím a nikdy jsem s ním neměl problém.
Odpovědět



Skok na fórum: