Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
(02.10.2015 v 12:55)Fujiwara napsal(a): Navíc já si stojím za názorem, že člověk který se stará o technické záležitosti a to dlouhodobě nemá co pohledávat na pozicích jako GM lidí, správce světa atd...
No dál to rozebírat nebudu, nevím proč to tady Stig vytahuje...
Jistě. Takže kvůli tomu, že v době kdy bylo potřeba, aby někdo dělal i úpravy mapy a naučil se i dělat všechny patche a nikomu se do toho nechtělo a já jsem tomu věnoval čas navíc (nad čas dosud věnovaný MW), tak jsem méněcenný, přestože to dělám jako nadstavbu nad svou dosavadní činnost a nikoliv jako totální změnu zaměření. To je ale přesně to, o čem mluvím a jak někomu naplivat jedy do tváře za to, že se vůbec odvážil něco dělat. Ale však v pohodě, opět jen jednostranné hledání obětí a viníků, nic nového.
Otázka je, cos udělal ty a co jsme vlastně tou mou rezignací (podle toho co tu píšeš asi supr nápad) získali nebo ztratili, teď když se na to můžeme podívat s časovým odstupem.. Biggrin Na to si už odpoví jistě každý sám.

Proč to vytahuju by měl průměrně inteligentní čtenář pochopit již z té citace.

A problém nás dvou by byl dořešený, pokud bys byl býval dodržel svou část dohody třeba jen na pitomý měsíc nebo dva. Takhle prostě jen necháš protistranu dělat ústupky (a ještě kvůli tomu odejde 1 další questař krom tebe) a pak se na svou část dohody vybodneš. Tomu neříkám dořešené, tomu říkám "jak s někým vy*ebat, rozložit tým a pak opustit loď jak krysa". Kdybys byl férový a přímý člověk, který je ochotný tu něco dělat pro obecný prospěch, tak za ty oběti, co jiní udělali, prokážeš aspoň minimální snahu, sebezapření a ochotu dělat kompromisy a vykážeš nějakou činnost.
(02.10.2015 v 12:55)Fujiwara napsal(a): Stig odstoupil ze své funkce především z rozhodnutí WDyho, který dlouho uvažoval nad zrušením rasových GM.
Tohle už je ale vyloženě účelová lež. Chceš tu vážně tvrdit, že jsem rezignoval z rozhodnutí Whiteyho a nikoliv jako projev mojí svobodné a dobré vůle a vůbec si přitom nepřijdeš jako sedmilhář? Vždyť na to tady existuje celé RT svědků a je to jasně písemně doložitelné, Whitey na to neměl sebemenší vliv a naopak mě od toho ještě zpětně odrazoval a tvářil se zklamaně. V podstatě krom mě samotného za to totiž můžeš víceméně jenom ty a výsledky této tvojí bohulibé snahy jsou s odstupem času zcela kontraproduktivní, pokud to řeknu natvrdo.
A zrušení rasových GM? Ono k tomu reálně došlo? A o čem že to vlastně Whitey rozhodl? Že by teda vůbec o ničem? Takže to celé je naprosto nerelevantní a vylhané z paty. Biggrin To je směšné, co ty dokážeš vůbec vypustit a ještě se přitom tvářit vážně.
Odpovědět
a tímto nám mw končí...začalo to odstupem stiga, odchodem triada atd atd...jinak pro info psal jsem "podělal" ve smyslu zkazil....ne "dosral" Ninja ...co je a co není vulgární výraz už je asi jen otázkou úhlu pohledu ale rozhodně si nemyslím že jsem porušil 11 a 12. pravidlo

už si sice nějakou dobu dávám pauzu od mw bo hráči se kterými jsem hrál začali chodit do školy ale asi si tu pauzu trochu prodloužím na dobu neurčitou

bavte se tu jak chcete...seeya
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
Ok, takže půjdeme asi teda všichni tou nejsnazší cestou.. Biggrin Je to vlastně win-win, protože nikoho to nebude stát prakticky vůbec nic.
Odpovědět
Nebudu se tady s tebou hádat, už jsem si s tebou hádek užil dost.

***EDIT by Fujiwara - nemá to smysl řešit a vytahovat ven, takže jsem to smazal***

Ne já neříkám, že tě WD sesadil, já říkám že tohle rozhodnutí zrušení rasových GM, které se ale stejně očividně nedořešilo byl nápad WDyho podpořený dalšími. To ty lžeš když píšeš jak to byla moje iniacitiva a moje podlá tajná revoluce.
A pro zrušení byl WD, Galran, já a mám pocit i Triad. Takže se tady nesnaž psát nepravdy. Nikdo další se k tomu co si pamatuju nějak víc nevyjadřoval(názor Thanise a Bioska si už nemapatuju jestli se vůbec vyjádřili). Někdy mám fakt dojem že ty posty ani nečteš, když nedokážeš pochopit, že to byla iniacitiva a dlouhodobý nápad WDyho protože si myslel, že rasové GM selhaly a v aktuálním stavu počtu ras vs GM nemají smysl. Běž mu napsat PMko a mě nech být, dík. 
Ještě napiš, že tu organizuju exodus hráčů a snad tomu i začnu věřit. Status máte v rukách jen vy, status je zpětná odezva na Vaši práci. V očích některých z Vás dokonalá. To že mnohdy rozumíte mechanikám hry hůř než hráči a neprobíhá žádná velká diskuze, většinou pouze interní vede pak k názorům jak je tady "přehnaný" loot a další. Asi můžete ignorovat názory "jednotlivců", ale nakonec se to stejně projeví globálně.
Odpovědět
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): Vždyť jsi nic nedělal na 100%, měl  x funkcí a chtěl jsi všechno řídit jako by jsi na to měl čas jakože neměl.
Jistě. Zato teď to nedělá nikdo, a je to na 0%. Rozhodně zlepšení, jsi génius, jak si to skvěle vymyslel! Biggrin
A že jsem chtěl? Opravdu jsem nežádal tucetkrát o pomoc, jak už bylo leckde X-krát zmíněno? Opravdu se tu našel někdo jiný, kdo by to dělal?
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): U všeho jsi chtěl být ten hlavní odborník a přitom jsi neměl ani žádnou "dějovou linku".
Kdybych chtěl, tak na těch pozicích doposud jsem. A to s tou dějovou linkou je taky lež jak noha.
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): Při své kandidatuře jsi se oháněl mrtvým světem, nulovou politikou a dávno mrtvým králem aby jsi několik let poté urážel ostatní lidi se stejným názorem s tím, že jsou pomýlení blekotající idioti.
To přeci není pravda. Já jsem jasně řekl, že dělám na co mám čas podle svých priorit a že jestli chce někdo přiložit ruku k dílu nebo má priority jinde, tak jen do toho. Tzn. že tyhle řeči mi tu píšeš na mojí žádost o pomoc a ještě tu ze mě děláš uzurpátora moci. Biggrin
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): Proč bych se měl snažit o něco, když ti někteří lidi dávají najevo že jsi něco míň a na co máš a nemáš právo?
Je tvůj problém, žes nepochopil poměrně srozumitelnou hierarchii, kterou se ti X lidí snažilo vysvětlit. Ano, jako čerstvý questař jsi něco míň, než lidi s vyšší funkcí nebo lidi "služebně starší". Se s tím smiř (nebo teda ne, ale nechápu, co je ti na tom nejasného). Takhle týmy fungují, pokud to nechápeš, musíš jet sám na sebe (nebo teda nejet vůbec, což je evidentně tvoje volba).
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): Pak ses vrátil a myslel sis jak jsem proti tobě, jak organizuju převraty v RT, jak plivám na tvoji dokonalou práci atd. Mám pro to pochopení jen z toho důvodu, že si myslím že ty sám tomu vážně věříš.
Takže výsledkem tvojí chválihodné činnosti v RT nebylo to, že 2 funkce nyní nevykonává vůbec nikdo a že jeden questař odešel zcela? To není otázka víry, to jsou fakta, která si tu každý může sám zhodnotit.
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): Jaká lež, WDy a další chtěli zrušit rasové GM. Ty sis to svým rudým pohledem vyložil tak, že tě někdo chce sesadit z tvých zasloužených vydřených a oprávněných postů. No bohužel, WDy se pak vyjádřil jasně takže si přečti na wiki nebo ve slovníku co je to lež.
Jistě. Tak moc jsem se držel těch svých funkcí, že jsem se jich zcela dobrovolně a sám vzdal, bez předchozí výzvy a bez toho, aby vůbec nějaké rozhodnutí bylo v té věci učiněno.. Biggrin Ty mě bavíš, člověče.
Lež to je, protože žádné rozhodnutí nepadlo a ty tu píšeš opak. Lež to je, protože já jsem se rozhodl sám od sebe a ty se to snažíš podat jinak. Takže na slovník se klidně vybodni a zapoj trochu mozek.
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): To ty lžeš když píšeš jak to byla moje iniacitiva a moje podlá tajná revoluce.
Kde to píšu, prosím?
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): A pro zrušení byl WD, Galran, já a mám pocit i Triad.
Ano, ten minulý čas je nejspíš na místě. Na ten "návrh" stačilo pět minut protiargumentace, že to samo o sobě žádné výhody nepřinese (právě naopak), aby se lidi na věc podívali taky z jiného pohledu. A já tomu těch pět minut klidně obětuju, pokud se nad tím nikdo jiný takto nezamyslel. Když řeknu A, měl bych říct i B, zvlášť pokud je to B pro věc mnohem podstatnější.
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): Běž mu napsat PMko a mě nech být, dík.
Nemyslím, že bych ti něco dělal. Jen tu vyvracím tvoje lži a polopravdy, nic víc. Přestaň je psát a prezentovat jako hotovou věc a máš klid. Až se budeš chovat jako přímý, férový člověk, který dodržuje dohodnuté věci, jsem ten poslední, kdo by na tebe jakkoliv reagoval.
(02.10.2015 v 14:08)Fujiwara napsal(a): Ještě napiš, že tu organizuju exodus hráčů a snad tomu i začnu věřit.
To čemu věříš je tu myslím si většině lidí celkem ukradené, natož pokud máš jisté charakterové nedostatky, takže z mojí strany asi nemá úplně smysl tu něco takového psát (nehledě na to, že zas až tak schopný dle mého názoru nejsi, abys ten exodus mohl ovlivnit do takové míry).. Smile Já jsem se vyjadřoval k tomu, co si "dokázal" v rámci týmu. A jestli tu píšeš, jak si s lidma skvěle vycházel, tak tě musím vyvést z omylu - nejsem jediný, kdo tě vidí jako ne úplně bezproblémového jedince (dost mírně řečeno). To že ti to X jiných lidí neřekne, to mě vůbec nijak v upřímnosti nelimituje. Biggrin

EDIT: Sice si to smazal, ale asi pozdě.
Odpovědět
Nevadí.
Jsem rád že tě bavím.
V týmu jsem nedokázal nic, přiznávám se a vůbec mi to nevadí. Dopsal jsem historii na kterou jste moc líní i když se označujete RP shardem. A dva nebo kolik nedůležitých manuálů. Je to kapka v moři. Minimálně jsem se odvážil k diskuzi o tvých zavedených "pravdách" a jsem na sebe hrdý. Prošel jsem zatuchlé kobky na které nikdy nikdo neměl odvahu, protože to nejspíš byla Stigova svatá půda. A na to se prostě nesahá. Dokázal jsem minimálně textem vzbudit zájem u hráčů... a tím to asi tak končí, no a?

Nevím kdo kvůli mě odešel... vždyť vztahy v RT jste si vytvořili už dávno, Odpuštěné těžké supporty, "policejní" dozor na Triada a další? Snad to nechceš hodit na mě nebo jo? Cyprona v rukou dvou "GM" přičemž ani jedno se nějak víc neprojevuje? 
Víš co, vy jste měli odstoupit sami od sebe ne na něčí popud. To vy se musíte podívat do zrcadel a říct si do svých očí jestli ještě vlastně děláte to, čím se označujete.
To že jsem pár lidem zvedl tlak je jen a jen dobře, vždyť někdo musí jednat a rozjet diskuzi. To že se to nedotáhlo je jiná věc. Původní myšlenka zrušení rasových GM byla od Wdyho, to snad popírat nechceš nebo jo? A k těm tvým právům... vždyť ty jsi vyloženě diktoval kdo co může a kdo co nemůže, navíc podle "tvých" pravidel... nebudu tu jmenovat ale jeden člen RT ti řekl jaké máš jednání vůči ostatním a nejeden člověk po diskuzi s tebou z RT odešel.
Víc bych k tomu fakt asi nepsal. Měj se dobře Stigu.
Odpovědět
(02.10.2015 v 14:47)Fujiwara napsal(a): nebudu tu jmenovat ale jeden člen RT ti řekl jaké máš jednání vůči ostatním a nejeden člověk po diskuzi s tebou z RT odešel
Jen k tomuhle - klidně jmenuj a pojď to něčím podložit, jinak jsou to jen kecy a další bajky využívající neznalosti ostatních.

Já myslím, že prostě vaříš z vody a že máš charakterové vady, které měly být rozpoznány a na jejichž základě si do týmu vůbec neměl být přijat, aby se předešlo tomu, že jsme ve výsledku pouze přišli o X let prospěšně fungujícího Triada (vidíš, klidně taky budu jmenovat) a že věci co dříve nebyly stoprocentní (jak by proboha mohly být stoprocentní, to nikdo nikdy netvrdil a snad nechceš tvrdit ani o sobě, že to tak dokážeš) jsou nyní nulové. A klidně se třeba i toho Triada zeptejte, jak moc mu vadil ten údajný "policejní dohled" a jak jsem ho hrozně šikanoval a jak strašně zle se se mnou dá vycházet. Klidně na to opět vsadím účet, nemám problém si stát za tím co píšu a dělám. Wink Problém je v tom, že ty si ty svoje řeči píšeš s vědomím, že za ně nemusíš nést (a nikdy si nemusel) žádnou odpovědnost, tedy pouze na principu "papír snese všechno" a odvoláváš se přitom na "nejmenované jedince a již neexistující a šíleně tajné zdroje" a prezentuješ to lidem, kteří o tom nemají sebemenší znalosti jako jednoznačnou pravdu. Dle mého názoru k tomuhle by minimálně měl někdo vždy poskytnout nějaký druhý pohled na věc. Když to přestaneš dělat, k druhému pohledu nebude ani důvod a všichni si ušetříme klávesnice.
Odpovědět
Asi ti paměť neslouží co.
To co tady píšu není nic tajného...
Nepamatuješ si jak ti psal Biosek, že se k lidem chováš nepřiměřeně a že kolem sebe akorát kopeš jak malé dítě místo toho aby jsi přijal kritiku a diskutoval o nových nápadech? Já jsem nejmenoval, protože mi tohle už nepřijde normální. Přijde mi to už kousek za hranou, ale teda pokud si myslíš že tady zase píšu své výmysly, tak prosím.
Ten policejní dozor pokud vím nebyla tvoje iniciativa, ty jsi to jen snažil spravedlivě dořešit. Jen jsem ti chtěl napsat, jak "skvělé" vztahy v RT byly už předtím. Aby jsi se neuklidňoval tím, že jsem něco organizoval já. Tohle je prostě fakt diskuze o ničem. Jak píšeš já jsem nic nedokázal, můj podíl na čemkoliv je zanedbatelný. Takže opravdu moje zodpovědnost je vážně mizivá.
To ty jsi tady dřel jak kůň do ranních hodin a věnoval MW spoustu času. Tak koukni na status, koukni na stav komunity, zhodnoť "dějovou linii", zhodnoť co tě napadne. Podívej se jestli starý král stále sedí na trůně...
Můžeme to teda ukončit? Myslím si, že stejně některé věci vzájemně nepochopíme.
Odpovědět
Kritiku jsem přijal s tím, že ani moje práce není stoprocentní (ostatně jako není ani žádná jiná) a s tím, že prosím (poněkolikáté) o pomoc. To si jistě musíš pamatovat zase ty, ostatně nebylo to poprvé a nebylo to jen v interním fóru.
O nových nápadech (včetně zrušení rasových GM) jsem vždy diskutoval, protože s diskuzí nemám problém.
Ke konkrétním lidem nebo jejich názorům a činnosti jsem vždy napsal svoje konkrétní výhrady a nemyslím, že by na tom bylo cokoliv nepřiměřeného nebo že by to bylo kopání okolo sebe. Když se mi něco nelíbí, tak to prostě napíšu, tady spíš asi bude problém vůbec v tom, že podle tebe jakmile někdo kritizuje mě, nemám ani právo na to cokoliv napsat, protože "kopu kolem sebe jak malé dítě" a jakmile napíšu kritiku proti někomu já, tak "dělám nehezkou atmosféru". Jakmile napíšu protiargument do diskuze, tak jsem špatný podle tebe opět já a vztahy, co beze mě skvěle fungovaly, tak najednou kvůli tomu nefungují.
Ok, chápu, takže ode mě v podstatě chceš, abych za každé situace držel hubu a plnil priority jiných lidí podle toho, jak mi řeknou, že to je nejlepší. To ale stačilo napsat rovnou a nemuseli jsme sáhodlouze polemizovat.

Spíš mě ale zajímalo, kdo kvůli mě odešel, natož když to byl nejeden člověk, tak to kdyžtak doplň a rovnou i napiš, odkud máš, že to byl důvod jejich odchodu a jestli to takto oni přímo někde komunikovali, nebo jestli se jen domníváš a nemáš pro to vůbec žádný podklad.

A víš co? Když se podívám na ty roky a zhodnotím to, pořád ještě se necítím vůbec špatně za to, že jsem třeba i přispěl k zábavě desítek lidí. Třebaže nemáme 100 lidí ve špičce, je to pořád aspoň něco. Samozřejmě že to jde i líp, ale evidentně to asi bez další práce a snahy nepůjde..

To co tu celou dobu říkám je: pojďme pracovat. Pojďte mi pomoct s věcma, který je třeba dělat (nebo je teda dělejte sami v době, kdy já na to nemám čas), nikomu nebráním ani "hrát na mém písečku" (nikdy jsem to tímhle způsobem nevnímal).
A to co se mi třeba (nejen) z tvojí strany vytrvale dostává nazpátek na tyhlety výzvy je: "děláš to špatně, děláš málo, podívej se na status, stojí to za hovno". Tak si spíš zhodnoť ty, jestli je to na ty moje výzvy adekvátní reakce a jestli můžu ze svojí strany ještě něco víc v rámci volného času vůbec udělat a jestli by se na to většina lidí spíš už dávno nevybodla.

Odpovědnost za stav komunity nesu asi tak stejnou, jako zbytek hráčských i nehráčských účtů. Natož když jsem v posledních měsících či letech i dle tebe víceméně neaktivní. Fakt je ten, že ke spoustě lidí mám svoje výhrady (eventuelně mám zato, že znám jejich limity nebo nedostatky), ale zároveň s drtivou většinou z nich jsem schopen normálně spolupracovat a nějak fungovat. Jmenovitě třeba: monty, gheed, thortogilly. I přes tyto výhrady lidi jako monty a gheed vnímám na MW jako poměrně blízké osoby, s kterýma se dá o lecčems na rovinu a bez skrupulí soukromě mluvit bez nějaké prudy a bez nějakých potíží, v přátelském duchu. A oni to pravděpodobně vůči mně vnímají nějak podobně, aspoň doufám. Lidi jako thortogilly vnímám jako schopné osoby, které umí budovat hráčskou aktivitu a vést ostatní. Nemusíme se ve všem shodnout, někdy padají i ostřejší výrazy, ale ve výsledku prostě věci fungují a je možné na tom stavět.

Takže z mého pohledu - nemám s lidma tady problém a v komunitě se v pohodě dohodnu na čem je potřeba tak, aby ve hře věci fungovaly. To je právě ta věc, která asi chce pochopení a kompromisy na obou stranách.
Odpovědět
(02.10.2015 v 12:39)Stig napsal(a): 1. A to přesto, že v podstatě celou naší hierarchii (do které vědomě a zcela dobrovolně vstupoval) prostě shodil stylem, že zbývalo buď ho vyhodit, nebo se na to zcela vybodnout.
2. Vzdal jsem se teda svých funkcí víceméně na jeho popud, abych ukázal, že mi nejde o to si hrabat na svém písečku a mít nad někým převahu v nějaké (doposud fungující) hierarchii a že dám milerád prostor "těm ostatním, kteří čekají na to, aby mohli věci posouvat dál a kterým to blokuju" (jen dodám, že nikdo takový se v těch mých bývalých oblastech ve skutečnosti samozřejmě vůbec neobjevil, přesně jak jsem tehdy očekával, takže zcela zbytečné.. ale s tím vědomím jsem do toho šel).
3. Takže výsledek je, že třeba já osobně jsem tomu jeho setrvání v týmu obětoval co jsem mohl, udělal jsem vše pro to, abych utišil nějaký konflikt a ta dohoda stejně nakonec dodržena nebyla (ne mojí vinou). To je super, ne?
4. A proč jsem tu teda nakonec vůbec zůstal, když podle té dohody bych měl jít taky? Protože nenechám lidi ve štychu. Neřeknu jim, ať se teda někdo jiný naučí ze dne na den upravovat mapu, dělat patche grafik a všeho dalšího, neřeknu hráčům, že na ně házím bobek s věcma, který za mě už nikdo řešit nebude. Ale ano, nasral mě jeho odchod taky a nějak dost bojuju s motivací, tu vůbec dál zůstávat.

Tohle bude už poslední post. Nechápu proč jsi se do mě opřel a proč jsi mě vytahoval na veřejné fórum, kde zase prezentuješ jen a pouze "tvůj" pohled a tvůj názor.
Kvůli tobě jsem odešel třeba já a co vím tak i Akamu. Kdo další netuším, možná jim zkus napsat a zeptat se.

1. Nic jsem neshodil. Celý to byl návrh Wdyho s podporou dalších členů RT. To ty jsi ze sebe zase udělal obětního beránka a hned jsi se vzdal své funkce aby jsi pak mohl prohlašovat jak jsi splnil podmínky mého tajného spiknutí. To je celé.
2. Tady to i potvrzuješ. Akorát přidáváš tu svoji omáčku. Teda, že jsi dal ostatním prostor, že jsi byl tak milý a nechal je. A taky že jsi věděl jak to dopadne. Konec pohádky. Jestli chceš někoho obviňovat, že jsi odešel z funkce lidí a správce světa, tak si to proberte v interním, ne na veřejném. To jestli jsi ty funkce reálně vykonával si fakt zhodnoť sám. Vždyť jsi neměl ani žádnou DL a to prosím za x let.
3. Ano ty jsi udělal vše, jednal jsi mile a přátelsky. Dělal jsi vše pro dobro MW... to je černý humor. Já bych to označil za prachsprostou poměrně tvrdou hádku a to z obou stran. Navíc jsi ze své strany ještě nadhodil, že končíš a pak že jsi to tak nemyslel. Hodně věcí se dořešilo a zakopala se válečná sekera. Jenže mě se to pak rozleželo v hlavě, navíc i další člen z RT mi dal najevo, že jsem prosím debil(myslím že to bylo to slovo a nebo něco v tom smyslu - a nebo že melu debiloviny a nedá se to číst?). Takže ano, odešel jsem. Chcete mě za něco vinit, prosím... Každopádně moje přijetí bylo regulerní, tak si jdi stěžovat zase jinam ne na veřejné.
4. Z toho vyznívá, že já jsem někoho nechal ve štychu? A v čem? Vždyť jsem byl neschopné blekotající individuum, kterému někteří chtěli odpírat i veřejný názor. Chtěli mi říkat na co mám právo a na co ne, dokonce že hráči jsou moji nadřízení v otázce Cyprony apod. A abych ušetřil práci záhadologům, tak ta osoba nebyl nikdo tajný, ale byl to Stig a ten další člověk co se vyjádřil negativně byl Radstar prosím. S nikým dalším jsem neměl mě známý problém.

To je vše co k tomu chci říct, divím se že jsi mě vytahoval z propadliště dějin. Ale aspoň zase vyjdou další věci na povrch a lidi si to můžou přebrat.
Odpovědět
Nj Thortogily, to je realita. To je tak když se dře do ranních hodin pro dobro hráčů. Ale pro srovnání vulgarismů dobré.
Myslím že to byl Stig kdo řekl něco ve smyslu, že GM není od toho aby hráčům dělal šaška a zábavu. Hráči se mají bavit sami. A to prosím ve hře typu pán jeskyně.

GM je tu hlavně od toho, aby bavilo samo sebe. 
Čest vyjímkám, jakože jsou(nebo minimálně kdysi byly).

Ještě použiju Radstarovu "řeč". Místo toho aby ti lízali nohy, že jsi nakopnul shard stylem který tady byl naposledy snad v boji o Cypronu... tak to dopadne zase jinak. Ale lidi nejsou hloupí a časem to dojde i těm pomalejším a zaslepenějším.
Odpovědět
(02.10.2015 v 15:48)Fujiwara napsal(a): Tohle bude už poslední post. Nechápu proč jsi se do mě opřel a proč jsi mě vytahoval na veřejné fórum, kde zase prezentuješ jen a pouze "tvůj" pohled a tvůj názor.

Kvůli tobě jsem odešel třeba já a co vím tak i Akamu. Kdo další netuším, možná jim zkus napsat a zeptat se.
Tak jako těžko budu prezentovat jiný než svůj názor. Mám snad já prezentovat tvůj názor, když s tím máš leckdy problém i ty?

Akamu:
Citace:Prosím o odebrání práv na staváku i zde na fóru. Končím na Manawydanu ve všech pozicích, jelikož nehodlám pokračovat na shardu, který má falešnou nálepku RP. Dalším důvodem je rozdílnost mých názorů a pohledu na fantasy od těch Vašich. Nevidím logiku ve věcech, co se na MW dějí. Absence podkladů světa mě silně irituje a výsledný mišmaš o to víc. Přijde mi, že MW vzniká za pochodu, jenže tak svět vznikat nemůže. Musíte mít myšlenku, tu rozpracovat a až ji budete mít hotovou, tak to teprve spustit. Přijde mi, že zde to funguje přesně naopak. Pustí se shard, začne se letmě přemýšlet a vzniká prvotní myšlenka, která se přetvář v průběhu a často se naprosto překrucuje a vznikají nesmysly. Vše se pak často přizpůsobuje něčemu novému, aby to dávalo smysl a nedalo to příliš práce. Takto na mě svět MW působí. Nezajímavost světa a celkově kladná atmosféra po apokalypse mi přijde také nesmyslná. Válka zde sotva něco znamená, nemoci taktéž. Smrt zde neexistuje a kraviny se vymýšlejí ve velkém. Cítím se zde být černou ovcí a proto odcházím. Nebudu narušovat Vaši komunitu svými názory a plány. Kdybych měl prostředky jako Vy, realizoval bych svůj vlastní svět, ale pravděpodobně mám v tomto smůlu a můžu pouze dál snít.
Omlouvám se, že nedokončím ani Eldamar, ale nevěřím, že bych dosáhl výsledku, který by se líbil oboum stranám. Tímto se s Vámi loučím a doufám, že se již nikdy nevrátím. Mějte se tu a tvořte si svůj kladný a pro mě nesmyslný svět.

Ty:
Citace:Rozhodl jsem se odejít z RT týmu.


Necítím se tady dobře. Začalo to upíráním názoru a srovnáváním lidí podle odvedené práce. Což odsoudil jako jediný Biosek, nikdo jiný se nevyjádřil k takovému jednání.
To jsme si se Stigem vyříkali a dokázal jsem ho nějakým způsobem pochopit a uznat část své viny.

Nicméně pořád čtu nějaké ukryté poučky a jsem označovaný jako nějaký kritický nekontrolovatelný prvek, který by se sem stejně nedostal kdyby Stig a Sokar "hlasovali".
Neustále čtu jak tady všechno dobře klapalo a fungovalo dokud jsem nepřišel já, nezačal vše rozvracet a střádat tajně spiknutí proti někomu(naprostý nesmysl s kterým nesouhlasím).
Věci jako že proč se zrušil hlavní questař a co že bude teď. Když ve skutečnosti žádná linka za poslední měsíce ne li roky ani nebyla a hlavní questař jednoduše neexistoval.
Asi nejsem dobrý člověk do týmu, na tom něco pravdy bude. Ale nechci být v negativním prostředí, ať už jsem ho tady způsobil já a nebo už tady bylo přede mnou.
Nevidím důvod proč investovat svůj volný čas někam, kam nezapadnu a nemám z toho dobrý pocit ani radost. Očividně se stejně bude dobrá polovina týmu radovat.

Přeju vám hodně energie a štěstí do budoucna, ať jste schopní to vést zase někam dál a ať máte víc zájemců do týmu, kteří mezi vás zapadnou.

WDymu děkuju za šanci, bohužel to nedopadlo. Věřím, že se vám tu beze mě bude dařit líp a bude pro Vás mnohem jednodušší realizovat svoje představy ideálu.

(Ano je to finální rozhodnutí a byl bych rád kdyby se k tomu už nediskutovalo. Rád bych odešel v dobrém jak to jen jde. Díky.)

Takže sorry, buď lžeš teď, nebo jsi lhal v tom postu, co cituju. Navíc to jde výslovně proti naší dohodě, tak se nesnaž svůj odchod hodit na mě, když sám píšeš, že jsme si to vyjasnili a dokonce tu naší dohodu, která měla za účel tvoje setrvání, si ty sám porušil.
Ohledně toho co píše Akamu ať si mou vinu na tom každý posoudí sám, ale nic ve smyslu že bych za to mohl já tam nevidím.

(02.10.2015 v 15:48)Fujiwara napsal(a): 1. Nic jsem neshodil. Celý to byl návrh Wdyho s podporou dalších členů RT. To ty jsi ze sebe zase udělal obětního beránka a hned jsi se vzdal své funkce aby jsi pak mohl prohlašovat jak jsi splnil podmínky mého tajného spiknutí. To je celé.
Ale ano, shazoval si to opakovaně, protože v roli čerstvého questaře očekáváš rovnocenou pozici s výše postavenýma členama RT a ještě shazuješ práci svých nadřízených a zpochybňuješ jejich pozici. Nic víc za tím nehledej, je to vážně takto prosté.
(02.10.2015 v 15:48)Fujiwara napsal(a): 2. Tady to i potvrzuješ. Akorát přidáváš tu svoji omáčku. Teda, že jsi dal ostatním prostor, že jsi byl tak milý a nechal je. A taky že jsi věděl jak to dopadne. Konec pohádky. Jestli chceš někoho obviňovat, že jsi odešel z funkce lidí a správce světa, tak si to proberte v interním, ne na veřejném. To jestli jsi ty funkce reálně vykonával si fakt zhodnoť sám. Vždyť jsi neměl ani žádnou DL a to prosím za x let.
Co potvrzuju? V tom postu je řeč o popudu z tvojí strany, takže nevím, co bysme měli probrat v interním, ve kterém ty nejsi.. Ty funkce jsem dle mého názoru reálně vykonával, nikde netvrdím, že na 100%. Mám zato, že DL jsem měl a dokonce mám i nyní jednu nedokončenou (ke který se po pravdě nemám teď chuť moc ani vracet).
Prostor ostatním dávám imho od začátku.
(02.10.2015 v 15:48)Fujiwara napsal(a): 3. Ano ty jsi udělal vše, jednal jsi mile a přátelsky. Dělal jsi vše pro dobro MW... to je černý humor. Já bych to označil za prachsprostou poměrně tvrdou hádku a to z obou stran. Navíc jsi ze své strany ještě nadhodil, že končíš a pak že jsi to tak nemyslel. Hodně věcí se dořešilo a zakopala se válečná sekera. Jenže mě se to pak rozleželo v hlavě, navíc i další člen z RT mi dal najevo, že jsem prosím debil(myslím že to bylo to slovo a nebo něco v tom smyslu). Takže ano, odešel jsem. Chcete mě za něco vinit, prosím... Každopádně moje přijetí bylo regulerní, tak si jdi stěžovat zase jinam ne na veřejné.
Takže popíráš, že jsem navrhl kompromisní dohodu, kterou jsi poté přijal a nedodržel? Tedy říkáš že z mojí strany nepřišla žádná iniciativa a vůle jednat a že na základě mojí iniciativy se záležitost nevyřešila dočasně smírem?
(02.10.2015 v 15:48)Fujiwara napsal(a): 4. Z toho vyznívá, že já jsem někoho nechal ve štychu? A v čem? Vždyť jsem byl neschopné blekotající individuum, kterému někteří chtěli odpírat i veřejný názor. Chtěli mi říkat na co mám právo a na co ne, dokonce že hráči jsou moji nadřízení v otázce Cyprony apod. A abych ušetřil práci záhadologům, tak ta osoba nebyl nikdo tajný, ale byl to Stig a ten další člověk co se vyjádřil negativně byl Radstar prosím. S nikým dalším jsem neměl mě známý problém.
Řeknu to naposled:
a) dohodu si nedodržel (tedy nechal nás ve štychu)
b) v hierarchii ti nadřízení budou říkat, na co máš právo a na co ne
c) v týmu podřídíš svoje veřejné vystupování týmovým zvyklostem a tomu, co ti bude řečeno
d) v otázce Cyprony rozhoduje o věcech hráčská samospráva, nikoliv libovolné GM
Tyhle 4 věci prostě asi nejsi schopný pochopit, tak potom opravdu takový člověk v týmu vážně nemá co dělat. Spíš se divím, že do týmu vůbec lezeš, když nejsi schopen respektovat ani základní obecná pravidla fungování libovolného týmu.

Že si myslíš, že s tebou nikdo další nemá problém ještě neznamená, že tomu tak skutečně je.. možná to chce jen otevřít oči a trochu sebereflexe.
(02.10.2015 v 15:48)Fujiwara napsal(a): To je vše co k tomu chci říct, divím se že jsi mě vytahoval z propadliště dějin. Ale aspoň zase vyjdou další věci na povrch a lidi si to můžou přebrat.
Znovu zopakuju (jak u blbých), že jsem se vyjádřil k citaci Thortogillyho. Jestli to ani teď nepochopíš a divíš se, asi je to ztracené, natož vzhledem k tomu, že ta citace v tom postu normálně je vložená.
Odpovědět
Honem Stigu, běžte řešit vulgarismy a prasení hry ze strany RT. Na hráče si vyskakujete, ale jak máte trestat sami sebe tak na to nemáte. I když jde o brutální supporty a těžké vulgarismy. Ale když někdo napíše jak jste něco podělali tak jste velcí páni a polobohové. Když už postuješ posty z interního, tak sem hoď třeba i Sokarův support ať lidí ví kdo že jim to tady šefoval a další zajímavosti. Třeba že tam máte i osobní jména některých lidí a podobně(a tím nemyslím zde zmíněný blacklist, o tom popravdě nic nevím).

Mě už neřeš, nech mě být. Máš ve všem pravdu a ke všemu se přiznávám. Tebou předložené důkazy jsou nezvratné. Vše co jsem psal je snůška nesmyslů a polopravd. Úmyslně jsem lhal a plánoval revoluci. Tak se měj hezky a už se na mě nezlob.
Odpovědět
(02.10.2015 v 16:17)Fujiwara napsal(a): Honem Stigu, běžte řešit vulgarismy a prasení hry ze strany RT. Na hráče si vyskakujete, ale jak máte trestat sami sebe tak na to nemáte. I když jde o brutální supporty a těžké vulgarismy. Ale když někdo napíše jak jste něco podělali tak jste velcí páni a polobohové.

Já už nic řešit nehodlám. Je mi celkem smutno, jak se nad Manawydanem slétají supy a hyeny, aby si každý plivl na těch pár lidí, co nám tu zbylo a co mělo zájem něco dělat. Jak si teď každý přišel kopnout a snad se i cítí jako vítěz, že na shardu kde hrál nebo hraje je nízký status a komunita plná ubožáků a chudáků. To je vaše "sladké vítězství", že ten shard je podle vás snad i tak špatný, že vůbec nevadí, chovat se jako dobytek a dement, protože trocha toho bahna už ničemu neuškodí a vlastně je vaše chování úplně v normě.
Nedělám z nikoho oběť, jen si říkám, že tohle už je z vaší strany vážně celkem přestřelené a zbytečné. Že je někdo z RT vulgární veřejně, s tím už nic neudělám, svoje jsem k tomu kdysi řekl a já sám jsem se toho snažil vyvarovat a píšu to prakticky jen s lidma v soukromé komunikaci, pokud to oběma stranám vyhovuje.
Po pravdě po tomhle zas nějakou dobu na to taky kašlu, stejně jako vy. Když se přidám do tak vybrané společnosti, jistě to nebude chybné rozhodnutí. Wink

(02.10.2015 v 16:17)Fujiwara napsal(a): Mě už neřeš, nech mě být. Máš ve všem pravdu a ke všemu se přiznávám. Tebou předložené důkazy jsou nezvratné. Tak se měj hezky a už se na mě nezlob.

Aspoň že to konečně přiznáš, že to ale trvalo. Wink Nikdy jsem se na tebe nezlobil, po pravdě jsem tě na to asi nikdy nebral dost vážně, což tenhle tvůj post jenom utvrdil.
Jinak jsem ale s výsledkem vcelku spokojený, protože přesně ta ubohost cos tu teď zplodil je to, na co jsem tě odhadoval a co ses dosud zdráhal napsat přímo a k čemu bylo nutné tě dokopat.


Takže se mějte fajn. Nikde jsem snad dosud nepotkal tolik lidí snad i přesvědčených o tom, že nekonstruktivním hatem a charakterovou zkažeností a sprostotou lze něčeho dosáhnout a děsím se toho, že by k tomu někdy v osobním životě mohlo dojít (nedojde). Biggrin
Odpovědět
(02.10.2015 v 15:46)Thortogily napsal(a): ... veselej blacklist seznam žadatelu...
Tak o tomhle bych slyšel rád víc a podrobněji. Jaký seznam? Jako že tu máme někde vylustrovaný seznam hráčů kteří nesmí být GM? Tak jestli věříš i takovýmhle volovinám tak to se ti nedivím že radši končíš.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Citace:Řeknu to naposled:

b) v hierarchii ti nadřízení budou říkat, na co máš právo a na co ne
Můj vedoucí byl WDy a toho jsem poslouchal na slovo. Wdy je totiž člověk na úrovni a má férový přístup i jednání. Ty jsi nebyl můj nikdo. Jen sis na něco hrál. Byl jsi řadové GM, které akorát chtělo o všem rozhodovat, stavět se nad ostatní a jak Biosek řekl kopalo kolem sebe jako malé dítě. To že jsi byl "správce světa" nebo "gm lidí" neznamená, že budeš někomu brát právo na názor nebo určovat který názor je "mocnější" - jakože přesně tohle jsi praktikoval s tichým mlčením většiny RT, které tě dle mě toleruje právě jen díky tomu, že opravdu umíš spoustu technických věcí. Jen já jsem ti řekl co si o tvém chování myslím a to pro tebe už byla silná káva, obzvlášť až jsi zjistil kdo jsem a že už jsem ti kdysi z pozice hráče řekl jaký na tebe mám názor. To musel být strašlivý pocit zjistit, že jsem v RT protože kdyby jsi nebyl nezvěstný, tak by ses jistě postaral o to, aby se takový individuál do RT nedostal. Možná jsi měl zůstat u hraní Valerie, ty posty a snahy měly aspoň nějakou kvalitu. A konečně těm dnešním nevděčným rozmazleným hráčům ukázat jak se má na RP shardu hrát se svojí dodnes fungující guildou Semper Fidelis a funkčním městem Cyprona(ta fungující guilda a město je prosím Stigovo vyjádření ke stavu Cyprony a Semper Fidelis jen několik měsíců staré).

Citace:c) v týmu podřídíš svoje veřejné vystupování týmovým zvyklostem a tomu, co ti bude řečeno
Jo to si zapamatuj. Pro příště, jestli nějaké bude.

Citace:d) v otázce Cyprony rozhoduje o věcech hráčská samospráva, nikoliv libovolné GM
O všem co se týká shardu rozhoduje vždy a pouze RT tým, který má vedoucího s konečným slovem a zodpovědností předpokládám. Ne Stig rádoby šéf a nadGM. A už vůbec ne hráči minimálně ne v otázce interních návrhů.

Citace:Znovu zopakuju (jak u blbých), že jsem se vyjádřil k citaci Thortogillyho. Jestli to ani teď nepochopíš a divíš se, asi je to ztracené, natož vzhledem k tomu, že ta citace v tom postu normálně je vložená.
Ne nepochopím proč vytahuješ interní informace na veřejné fórum, kde to není vůbec nutné a navíc prezentuješ své osobní pocity. Předpokládám, že jsi neustál to že zmínil mě - někoho kdo tu neudělal nic. Místo třeba jiných dříčů jako jsi ty.

Citace:Já už nic řešit nehodlám. Je mi celkem smutno, jak se nad Manawydanem slétají supy a hyeny, aby si každý plivl na těch pár lidí, co nám tu zbylo a co mělo zájem něco dělat.
To je zpětná vazba. Když budeš mlátit psa jako štěně, tak tě taky hned nepokouše. Ale třeba jednou až vyroste ti to spočítá. Tohle jsou akorát reakce od hráčů, které ovšem nedokážete unést. Někde je prostě chyba. Ty screeny kousek výše moc vizitku nedělají, očividně se GMka baví na účet hráčů. Zneužívají své pravomoce a kazí jim hru. Většina je asi starších nevím, problém je že si nevážíte ani takových hráčů kteří to tady byli schopní zvednout z popela a zase něco dělat. A to se prostě moc neodpouští ve hře, kde je pár posledních hráčů.

Citace:po pravdě jsem tě na to asi nikdy nebral dost vážně
To víš, ty máš problém s každým kdo se odváží nesouhlasit s tvým písmem svatým. Ty se tak nějak obecně velice rád nad ostatní nadřazuješ. 

Víš co je komické, že tvé veřejné vystupování z pozice člena RT je dlouhodobě otřesné. A že je vás tam několik. Jinde se hráčům pomalu klaní, vykají jim. Protože si uvědomují, že bez nich budou nic. Vy se chováte jako hulváti a pak se divíte jak to dopadne.

Tady sami nadáváte a pak trestáte slabší nadávky nebo nedej bože nějaký náznak negativního hodnocení vaší skvělé práce? Zneužíváte pravomoce GM a chcete dělat zákon? Člověk co sám dělal mega support někomu dává afk kontroly a vůbec dohlíží na dodržování pravidel? Někdo kdo má problémy se svým chováním z pozice GM chce vychovávat hráče a baví se o nějakých normách chování? A neříkej že končíš, to by jsi zradil celý RT tým a klesl na moji chabou úroveň. Ba ještě na nižší, protože já jsem nikdo a ty jsi NĚCO.

A vůbec nevím o co ti jde. Ok Wdyho návrh podpořený dalšíma = zrušení rasových GM se asi neosvědčil protože to nějak moc nešlape. Co ti teda brání dělat GM lidí a správce světa? Vždyť ti to předtím šlo dobře, tak kde je problém? Negativní element odešel, tak teď ti do toho už kamarádi kecat nebudou. Vše si zase budeš dělat jako předtím bez blbých keců od někoho kdo se do RT vlastně neměl ani dostat. Naopak ti budou palcovat tvé návrhy a psát pochvaly. Hledáš problém někde, kde žádný není. Cyprona a Ishar zase pojede jak po másle, DL jako vyšitá, politika, král... Možná bys mohl překonat i Galrana, kderý aspoň dělal/dělá kvalitně a s láskou pro hráče... ale tomu sám nevěříš a já taky ne. Jo ono nezbyl skoro žádný questař co - většina to prostě už neunesla, skoro všichni přijdou jen když se hlasuje o něčem po čem jim je skoro prd. Ale jinak jsou nezvěstní, už vím. Akorát se to těžce přiznává a hledá se viník. Když se řeší něco většího, tak tam nepíše nikdo a pak řvou hráči když to na nich testujete ingame s pomocnou berličkou, že jde o betu. Často se pak zjistí, že to není zase tak super jak si někdo představoval.  Zkusím ještě ukecat Akamu, kdyby měl chuť pronést pár slov o tom tvém jednání. Ten tady taky nahrál stovky hodin a má dobrou představu o tom jak to tady funguje.

Tohle je doufám z mé strany poslední(ano už se opakuju) reakce na tvůj "vítězný" post. Ale myslím že hodně lidí tě už zná, takže je to jedno.

Za mě adié.
Odpovědět
No vidíš, a skoro už to vypadalo, že začínáš chápat a ono ne.. Wink Pojďme to teda zkusit ještě jednou.
(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): Můj vedoucí byl WDy a toho jsem poslouchal na slovo. Ty jsi nebyl můj nikdo. Jen sis na něco hrál. Byl jsi řadové GM, které akorát chtělo o všem rozhodovat, stavět se nad ostatní a jak Biosek řekl kopalo kolem sebe jako malé dítě. To že jsi byl "správce světa" nebo "gm lidí" neznamená, že budeš někomu brát právo na názor nebo určovat který názor je "mocnější" - jakože přesně tohle jsi praktikoval s tichým mlčením většiny RT, které tě dle mě toleruje právě jen díky tomu, že opravdu umíš spoustu technických věcí.
Evidentně si vůbec nepochopil, kam lezeš a jaký tam jsou funkce, když už si nepamatuješ ani jejich názvy a posloupnost. Dál jsou to jen samé domněnky a tvoje výplody.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): Jen já jsem ti řekl co si o tvém chování myslím a to pro tebe už byla silná káva, obzvlášť až jsi zjistil kdo jsem a že už jsem ti kdysi z pozice hráče řekl jaký na tebe mám názor. To musel být strašlivý pocit zjistit, že jsem v RT protože kdyby jsi nebyl nezvěstný, tak by ses jistě postaral o to, aby se takový individuál do RT nedostal. Možná jsi měl zůstat u hraní Valerie, ty posty a snahy měly aspoň nějakou kvalitu. A konečně těm dnešním nevděčným rozmazleným hráčům ukázat jak se má na RP shardu hrát se svojí dodnes fungující guildou Semper Fidelis a funkčním městem Cyprona(ta fungující guilda a město je prosím Stigovo vyjádření ke stavu Cyprony a Semper Fidelis jen několik měsíců staré).
Názor na interní fórum píše, kdo chce. Zas tak výjimečný nejsi, tak tu ze sebe nedělej spasitele, který přišel zachránit svět před zlým kazisvětem.
Je mi úplně jedno, u čeho si myslíš, že jsem měl zůstat.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): O všem co se týká shardu rozhoduje vždy a pouze RT tým, který má vedoucího s konečným slovem a zodpovědností předpokládám. Ne Stig rádoby šéf a nadGM. A už vůbec ne hráči minimálně ne v otázce interních návrhů.
No a to je právě tvůj omyl. Tak si znovu přečti, co bylo ohledně dané věci vyhlášeno a nemluv tu o věcech, o kterých absolutně nemáš páru.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): Ne nepochopím proč vytahuješ interní informace na veřejné fórum, kde to není vůbec nutné a navíc prezentuješ své osobní pocity. Předpokládám, že jsi neustál to že zmínil mě - někoho kdo tu neudělal nic. Místo třeba jiných dříčů jako jsi ty.
Proč vytahuješ interní informace ty? Proč bych nemohl prezentovat své osobní pocity? Zmínil to, jak jsme tě vypudili z RT, což si ty sám popřel, když si řekl, že si odešel sám z vlastní vůle. Jo, ale pak si vlastně řekl, že jsem tě vyhnal já, když se ti to hodilo do krámu. Tak se prostě jen rozhodni, jak to vlastně bylo a nedělej tu ze sebe ocáska. Wink

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): To je zpětná vazba. Když budeš mlátit psa jako štěně, tak tě taky hned nepokouše. Ale třeba jednou až vyroste ti to spočítá. Tohle jsou akorát reakce od hráčů, které ovšem nedokážete unést. Někde je prostě chyba. Ty screeny kousek výše moc vizitku nedělají, očividně se GMka baví na účet hráčů. Zneužívají své pravomoce a kazí jim hru. Většina je asi starších nevím, problém je že si nevážíte ani takových hráčů kteří to tady byli schopní zvednout z popela a zase něco dělat. A to se prostě moc neodpouští ve hře, kde je pár posledních hráčů.
Mně zas takový problém nedělá to unést. Jak kdo jedná, to je jen vaše vizitka, je mi to jedno, však dělejte co umíte.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): To víš, ty máš problém s každým kdo se odváží nesouhlasit s tvým písmem svatým. Ty se tak nějak obecně velice rád nad ostatní nadřazuješ.
Milý.. Fujiwaro, mám zato, že se mimo již zmíněnou hierarchii nad tebe nebo nikoho jiného nikdo nenadřazoval. Mám ale zato, že v pozici nováčka bys měl spíš pozorovat, učit se a respektovat všechny služebně starší, jak bývá zvykem a ne naklusat a hrát si na Ježíše.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): Víš co je komické, že tvé veřejné vystupování z pozice člena RT je dlouhodobě otřesné. A že je vás tam několik. Jinde se hráčům pomalu klaní, vykají jim. Protože si uvědomují, že bez nich budou nic. Vy se chováte jako hulváti a pak se divíte jak to dopadne.
Já mám zato, že se k lidem chovám slušně. Dokud se nezačneš chovat, jak se chováš. Tak si to přeber, jestli se ti zato mám klanět, nebo jestli bys třeba ty osobně spíš zasloužil doplnit vychování, které evidentně někdo nehezky zanedbal.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): Tady sami nadáváte a pak trestáte slabší nadávky nebo nedej bože nějaký náznak negativního hodnocení vaší skvělé práce? Zneužíváte pravomoce GM a chcete dělat zákon? Člověk co sám dělal mega support někomu dává afk kontroly a vůbec dohlíží na dodržování pravidel? Někdo kdo má problémy se svým chováním z pozice GM chce vychovávat hráče a baví se o nějakých normách chování?
O interních rozhodnutích tu s tebou nehodlám polemizovat, tak bylo rozhodnuto a není v naší kompetenci to zpochybňovat.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): A neříkej že končíš, to by jsi zradil celý RT tým a klesl na moji chabou úroveň. Ba ještě na nižší, protože já jsem nikdo a ty jsi NĚCO.
Dost pochybuju, že bych klesl tak snadno.. Wink

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): A vůbec nevím o co ti jde. Ok Wdyho návrh podpořený dalšíma = zrušení rasových GM se asi neosvědčil protože to nějak moc nešlape.
Zkus chvilku zastavit a přemýšlet místo toho prázdného tlachání. Co se proboha neosvědčilo, když to ani nevstoupilo v platnost? Biggrin

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): Negativní element odešel, tak teď ti do toho už kamarádi kecat nebudou. Vše si zase budeš dělat jako předtím bez blbých keců od někoho kdo se do RT vlastně neměl ani dostat. Naopak ti budou palcovat tvé návrhy a psát pochvaly. Hledáš problém někde, kde žádný není. Cyprona a Ishar zase pojede jak po másle, DL jako vyšitá, politika, král... Možná bys mohl překonat i Galrana, kderý aspoň dělal/dělá kvalitně a s láskou pro hráče... ale tomu sám nevěříš a já taky ne.
S těmahle kecama jdi do háje prosímtě, fakt, ušetři mě i sebe takových trapáren. Dík.

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): ono nezbyl skoro žádný questař co - většina to prostě už neunesla, skoro všichni přijdou jen když se hlasuje o něčem po čem jim je skoro prd. Ale jinak jsou nezvěstní, už vím. Akorát se to těžce přiznává a hledá se viník. Když se řeší něco většího, tak tam nepíše nikdo a pak řvou hráči když to na nich testujete ingame s pomocnou berličkou, že jde o betu. Často se pak zjistí, že to není zase tak super jak si někdo představoval.  Zkusím ještě ukecat Akamu, kdyby měl chuť pronést pár slov o tom tvém jednání. Ten tady taky nahrál stovky hodin a má dobrou představu o tom jak to tady funguje.
Je mi jasné, že čím horší stav, tím lépe ti to udělá, ty můj malý čecháčku.. Rolleyes

(02.10.2015 v 17:49)Fujiwara napsal(a): Tohle je doufám z mé strany poslední(ano už se opakuju) reakce na tvůj "vítězný" post. Ale myslím že hodně lidí tě už zná, takže je to jedno.
Taky doufám. Myslím, že hodně lidí zná i tebe, takže opravdu je to asi jedno.
Měj se fajn a někdy se zkus zamyslet. Třeba ti dojde, že místo plivání žluči a krásné české radosti z cizího neúspěchu si tu mohl něco dokázat, dodržet slovo, bavit ostatní hráče a zachovat si přitom nějakou čest, slušnost a úroveň. Wink
Pa.
Odpovědět
Vzdycky me udivuje jak nekdo vleze do tymu, ani se nerozkouka, vypadne a pak dela na foru nebo jinde chytreho.
Nic proti, ale nekam vtrhnout jako tajfun, odejit (i kdyz tu snaha komunikace byla) a pak psat kraviny ..... to jde kazdemu, ale zustat a neco dokazat dokaze jen malokdo.
Odpovědět
Ok, tak už jen bodové odpovědi protože to nejde nechat bez reakce.

Že si hraješ na něco víc než jsi je realita. Že odlišné názory nebo názory od lidí, kteří neodpracovali roky na MW odsoudíš v základu pokud jsou odlišné od tvých.

Proboha to o té Cyproně dokáže pobavit. To aby se hráči začali bát, když ani RT tým vlastně nemá možnost nijak řídit Cypronu a nebo o ní něco navrhovat. No ona vlastně super funguje, tak není důvod. Kolik že těch aktivních hráčů tu Cypronu řídí? Jako jde jim to vcelku dobře, nechci se nikoho dotknout. Jen jestli to není ten styl řízení "Starosta na telefonu", jak se jednu dobu mluvilo o Isharském starostovi. Že on vlastně funguje, stačí mu napsat na ICQ a že je fakt aktivní(šlo o postavu Colwyna, aby nedošlo k omylu, nic proti němu).

Já jsem tady první tahal interní informace o mém odchodu nebo ty? No jistě že jsem odešel z vlastní vůle, vyhodil mě snad někdo? To, že hlavní důvod bylo tvoje chování se s tím přece nevylučuje nebo jo? To jak se pak vyjádřil i Radstar a když mi došlo jakým systémem funguje interní rozhodování jsem se rozhodl že odejdu.

Já jen, že vás vždycky nějaká kritika od hráčů, kteří tady hrají stovky hodin a rozumí tomu kolikrát víc než vy tak rozhodí. Divné.

Ty konkrétně ses nadřazoval tak okatě, že i Biosek reagoval proti tobě. To jen díky tomu, že byl nový a nejspíš neznal zdejší poměry. Pokud přemluvím Akamu, tak snad taky něco přihodí o tvém slušném a milém vystupování.

Tak vidíš, proč jsi teda tak rychle odstupoval z těch pozic? Hurá zpátky a ukaž nám jak se to má dělat. Ale jo, ty už jsi to vlastně všem ukázal tak se do toho raději neženeš co. Všichni byli nadšení z politiky kterou jsi dělal, z mrtvého krále, z mrtvých rodů pro chvilkovou zábavu GMek, z mrtvé Cyprony pod tvojí mrtvou guildou SF, už chápu. Nakonec jsi vlastně možná i rád, aspoň už to nejde na tvůj krk. A proč že jsi teda vlastně odcházel z těch postů, když tak dokonale fungovaly?

Ale ale, vždyť ty jsi na interním úplný diktátor nebo ne? Většina z tebe má takový strach, že radši ani už nepíšou na tvé názory skoro nic. Ale já jsem se tě nebál a na to člověk dojede.

No jsem z Moravy, ale to je jedno. Ne mě nikdy tento stav netěšil, naopak jsem roky čekal jak to pod tvým vedením bude vzkvétat, ale nějak to moc nekvete. Těšil jsem se jak se rozjedou Sokarovi drowové a další fantastické nápady. Mám obavu, že to co napsal Thorto obsahuje hodně pravdy. Měli by jste povinně každý měsíc odehrát několik hodin s noob postavama bez kamarádíčků, bez dohodnutých známek a dalších. Zjistili by jste jaká je to zábava a možná pak dělali věci, které hráčům hru zpříjemní a nevymýšleli úpravy, které převrátí půlku shardu do bojové pohotovosti. A pak ještě velkou část obhajovali, protože to přeci funguje na jiném shardu. Nehraju si na čest ani na úroveň, aspoň ne na internetovém fóru. Jsem kdo jsem, udělal jsem co jsem udělal a za 90% věcí si stojím. Někteří mě mají rádi, jiní ne. Ale nikdy jsem nebyl přip**raný z někoho jen že si o sobě myslí, že má vyšší rank.

Ty taky umíš pobavit Radstare, nebyl jsi to ty kdo v interním psal že už by nudnou hru jako UO nehrál a přitom jsi u spoustu věcí měl názory ve smyslu, že čím těžší to hráči budou mít tím líp? Mám pocit že jo. Hlavně si to pro dobrý pocit mezi sebou opalcujte, když už jsou hráči proti vám, tak aspoň malá útěcha.

Tak co kdy se dozvíme ty interní postihy za porušování pravomocí GM, ponižování a buzerování hráčů, těžké vulgarismy... nebo pro vás to neplatí? Vy můžete? Postihy hráčů se pěkně veřejně zapisují a čeká se náprava, možná by to chtělo zavést i pro GM.
Odpovědět
Jak bych to řekl slušně... kolik z vás si mě stěžovalo na takové chování? Místo schovávání screenshotů pro takovéhle okamžiky? Jediná stížnost za tento rok byl Thortogily s tím prvním obrázkem. A stejně jako můžu řešit PvP prohřešek až po oficiální stížnosti, stejně tak můžu řešit prohřešky RT (křišťálovou kouli mám v opravně).
Přestaňte se prosím ohánět tím že máte šest obrázků a spoustu vzpomínek na nevhodné chování RT, nebo vám vyfiltruju chat ze hry. Občas v něm něco najít, to je ponor do žumpy.

PS: Podle logu je poslední obrázek kouzlo, nikoliv "zneužití práv GM".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: