Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3.33 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Jsem tu? Nejsem tu?
Na kluky nereaguju, ale na ten zbytek RT.
Vam se tu něco rozpada pod rukama a misto toho aby jste hodili lano tak do té lodi udělate ještě víc děr. Tyvole... Já se opravdu začinam obavat že racionalně uvažujici lidi tu jsou jen ty co napočitam na jedny ruce a ani jeden z nich neni v RT... MW je asi fakt shard je pro GM´s, třeba si to dokonale naprogramujte a pak prodejte bocojavim co s timhle shardem mate v planu, ale vas jako upřimně bavi (i při tomhle donebevolajicim stavu) scriptovat milion blbosti pro nikoho ? Vážně ?

ad whitey: Tohle kouzlo klidně mohl byt, nevadi mam v založce jinych takovych situaci kdy o GM šlo (např. když jsme kopali s Gheedem tunel pro kytky, někdo kdo se nudil začal skrz moji postavu Gheedovo trpaslikovi nadavat).
A k čemu bych ti něco takoveho vubec nahlašoval? Už jednou si mě tu bez jakehokoliv racionalniho prošetřeni označoval za lháře a zloděje i přesto, že jsem nic takoveho neudělal a za tím si stojím, v mým pohledu si pochybna osoba. Vzhledem k tomu že i přes několik stížností se nic nezměnilo, jak má někdo vědět, že to bylo vubec prošetřeno a že z toho byly vyvozeny důsledky?
Na tohle je pozdě, váza se rozbila a teď už se jen lidi řežou o střepy. Tyhle situaci šlo předejít už tak před měsícem, ne teď.

btw k tomuhle bych rad dodal ještě jednu věc. Cca před rokem jsem se tu snažil sám dostat mezi RT, kdy jsem byl okamžitě odmitnut s tím, že shard potřebuje aktivní hráče, tedy zůstal jsem jako aktivní hráč a dělal eventy, RP s tím, co jsem jako hráč udělat mohl i když si většina z vás myslela bůh ví co. Dodneška jsem k RT chtěl jen kvuli jedine věci, a to dělat random eventy a spolupracovat s hráči, nikdy mi jako zbytku nešlo o nějakou mega nadvladu na blbostma, ktery ja ve hře neřešim. I přes to jak aktivní jsem mohl být, dostal jsem za to akorát vždycky přes prsty. Asi chápete kam tím mířím
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Já jsem tě označoval za lháře a zloděje?
Kdy.
Kde.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Že si hraješ na něco víc než jsi je realita. Že odlišné názory nebo názory od lidí, kteří neodpracovali roky na MW odsoudíš v základu pokud jsou odlišné od tvých.
Co ty můžeš vědět, co já jsem.. Smile Přesně tohle je ta tvoje idiotská suverenita ve věcech, o kterých vůbec nic nevíš.

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Proboha to o té Cyproně dokáže pobavit. To aby se hráči začali bát, když ani RT tým vlastně nemá možnost nijak řídit Cypronu a nebo o ní něco navrhovat. No ona vlastně super funguje, tak není důvod. Kolik že těch aktivních hráčů tu Cypronu řídí? Jako jde jim to vcelku dobře, nechci se nikoho dotknout. Jen jestli to není ten styl řízení "Starosta na telefonu", jak se jednu dobu mluvilo o Isharském starostovi. Že on vlastně funguje, stačí mu napsat na ICQ a že je fakt aktivní(šlo o postavu Colwyna, aby nedošlo k omylu, nic proti němu).
Teď je otázka, jestli starosta na telefonu je lepší než nikdo a tucet Fujiwarů k tomu, kteří dokážou jen kritizovat ale jinak nehnou ani prstem.

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Já jsem tady první tahal interní informace o mém odchodu nebo ty? No jistě že jsem odešel z vlastní vůle, vyhodil mě snad někdo? To, že hlavní důvod bylo tvoje chování se s tím přece nevylučuje nebo jo? To jak se pak vyjádřil i Radstar a když mi došlo jakým systémem funguje interní rozhodování jsem se rozhodl že odejdu.
Ty posty jsem tady vložil, protože si lhal. Už bych se k tomu osobně ani nemusel vracet, pokládám to za uzavřené a ať si to každý pročte sám.
To víš, že se vůbec nic nevylučuje, vlastně si můžeš celkem klidně odporovat každým dalším postem, protože už jsme si tu na to zvykli. Smile

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Já jen, že vás vždycky nějaká kritika od hráčů, kteří tady hrají stovky hodin a rozumí tomu kolikrát víc než vy tak rozhodí. Divné.
Však já to nikomu neberu, že něčemu rozumí. Ani si nemyslím, že by mě něco rozhodilo. Lidi, co něčemu rozumí, si vysoce cením a prosil jsem je vždy o pomoc. To jen ty za tím hledáš nějakou zlou vůli, místo abys vytáhl hlavu ze zadku.

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Ty konkrétně ses nadřazoval tak okatě, že i Biosek reagoval proti tobě. To jen díky tomu, že byl nový a nejspíš neznal zdejší poměry.
O to nadřazování nic nevím, pokud mluvíš o věcech nad rámec dané hierarchie. Ale to už se zas opakujeme.

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Pokud přemluvím Akamu, tak snad taky něco přihodí o tvém slušném a milém vystupování.
Jo, udělej to prosímtě, do toho, fakt ti to strašně pomůže, když už tu sám zvládneš jen vařit z vody dokola to samé..

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Tak vidíš, proč jsi teda tak rychle odstupoval z těch pozic? Hurá zpátky a ukaž nám jak se to má dělat. Ale jo, ty už jsi to vlastně všem ukázal tak se do toho raději neženeš co. Všichni byli nadšení z politiky kterou jsi dělal, z mrtvého krále, z mrtvých rodů pro chvilkovou zábavu GMek, z mrtvé Cyprony pod tvojí mrtvou guildou SF, už chápu. Nakonec jsi vlastně možná i rád, aspoň už to nejde na tvůj krk. A proč že jsi teda vlastně odcházel z těch postů, když tak dokonale fungovaly?
To už se ale trošku opakuješ a já ti na to opravdu nebudu odpovídat stokrát stále stejně. Už mi dávno došlo, že ty si ten nejlepší a akorát se ti nedostalo příležitosti to jakkoliv dokázat kvůli tomu zlému prostředí.

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Ale ale, vždyť ty jsi na interním úplný diktátor nebo ne? Většina z tebe má takový strach, že radši ani už nepíšou na tvé názory skoro nic. Ale já jsem se tě nebál a na to člověk dojede.
Jak říkám, ty jsi hotový Ježíš. Ty jsi tak nebojácný a božský, že by mi skoro bylo stydno tě ukřižovat. Biggrin

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Ne mě nikdy tento stav netěšil, naopak jsem roky čekal jak to pod tvým vedením bude vzkvétat, ale nějak to moc nekvete.
Možná je problém v tom, že ty a tucet dalších jenom čekalo. Ale však v pohodě, klidně mi to celé hoď na hlavu jako jedinému viníkovi, já se z toho nesložím.

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Těšil jsem se jak se rozjedou Sokarovi drowové a další fantastické nápady. Mám obavu, že to co napsal Thorto obsahuje hodně pravdy. Měli by jste povinně každý měsíc odehrát několik hodin s noob postavama bez kamarádíčků, bez dohodnutých známek a dalších. Zjistili by jste jaká je to zábava a možná pak dělali věci, které hráčům hru zpříjemní a nevymýšleli úpravy, které převrátí půlku shardu do bojové pohotovosti. A pak ještě velkou část obhajovali, protože to přeci funguje na jiném shardu. Nehraju si na čest ani na úroveň, aspoň ne na internetovém fóru. Jsem kdo jsem, udělal jsem co jsem udělal a za 90% věcí si stojím. Někteří mě mají rádi, jiní ne. Ale nikdy jsem nebyl přip**raný z někoho jen že si o sobě myslí, že má vyšší rank.
Mám zato, že jsem tu odehrál znatelně víc než třeba ty a spousta dalších.
Jojo, ty jsi tak odvážný, že si mi z toho až dojetím chce plakat. A taky si vůbec úplně charakterní, držíš slovo, je na tebe spoleh a nejsi ani trochu posera. Smile

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Ty taky umíš pobavit Radstare, nebyl jsi to ty kdo v interním psal že už by nudnou hru jako UO nehrál a přitom jsi u spoustu věcí měl názory ve smyslu, že čím těžší to hráči budou mít tím líp? Mám pocit že jo. Hlavně si to pro dobrý pocit mezi sebou opalcujte, když už jsou hráči proti vám, tak aspoň malá útěcha.
Je legrační, jak se ohrazuješ proti svojí údajné diskriminaci v názorech a zároveň si tady stihl shodit právo na názor několika mnohem schopnějších a zkušenějších osob. Smile

(02.10.2015 v 21:18)Fujiwara napsal(a): Tak co kdy se dozvíme ty interní postihy za porušování pravomocí GM, ponižování a buzerování hráčů, těžké vulgarismy... nebo pro vás to neplatí? Vy můžete? Postihy hráčů se pěkně veřejně zapisují a čeká se náprava, možná by to chtělo zavést i pro GM.
Možná bysis spíš už konečně mohl dát pauzu a strčit si ty svoje řeči za klobouk, protože tu o ně nikdo nestojí.
A vůbec - co je ti do toho, když tu nehraješ a jediný zájem, co na MW máš je škodit, vysmívat se cizí práci a štvát lidi proti sobě?
Mám pocit, že ti asi brzy bloknu i ten účet na fórum, protože mě začínáš trochu unavovat a vůbec se mi nelíbí tón, jakým tu mluvíš s dalšíma členama RT, případně o nich či jejich práci.
Odpovědět
Třeba tenkrat když mi triad za gm hodil do baglu na Melonovi ty věci z domu nějakyho hráče kteryho moje postava ani neznala? Po tom co jsem po x měsících toho kováře nalognul a následně si jen šel pobrat material ktery jsem si sam natěžil a přetavil. Nehledě na to, že s moji postavou pak manipolal i tak, že ji stucknul ve hře a ja se nemohl přihlásit do účtu celý večer? Asi si moc dobře pamatuješ naši vzajemnou konverzaci, kdy jsem na tebe apeloval, že na dvou věcích si zakladam. Neojebavam hráče a nelžu. Nasledně tu byl v novinkach na cca tyden thread o tom jakej jsem kripl a že kradu jako straka. Tenkrát jsem právě skončil právě kvůli tomuhle, protože tady racionalni pochopeni nebo spravedlnost neni, dokonce jsem v tu chvili opravdu byl přesvědčeny, že ja kokot jsem něco opravdu omylem vzal a sam jsem se nabidl že to vrátím (čímž jsem vam naprosto dokonale nahral do karet) a okamžitě jsem byl za toho bubáka zloděje Thortogilyho já (kdo semnou hraje ve hře, tak moc dobře ví, že já se snažim dělat věci povětšinou pro dobro všech a nějaky penize apod. blbosti vubec neřešim). Jedinej kdo mě zpatky dotahl byl Fujiwara, kterymu jsem jasně tenkrat řekl, že jakmile na mě jakkoli znova zaútočí GM tam skončim. Což trvalo do chvile než se začal formovat cech Svobodných, kdy jsem se znova stal terčem dementních vtipů
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
(02.10.2015 v 21:54)Thortogily napsal(a): Cca před rokem jsem se tu snažil sám dostat mezi RT, kdy jsem byl okamžitě odmitnut s tím, že shard potřebuje aktivní hráče, tedy zůstal jsem jako aktivní hráč a dělal eventy, RP s tím, co jsem jako hráč udělat mohl i když si většina z vás myslela bůh ví co. Dodneška jsem k RT chtěl jen kvuli jedine věci, a to dělat random eventy a spolupracovat s hráči, nikdy mi jako zbytku nešlo o nějakou mega nadvladu na blbostma, ktery ja ve hře neřešim. I přes to jak aktivní jsem mohl být, dostal jsem za to akorát vždycky přes prsty. Asi chápete kam tím mířím

Hele, tobě zcela klidně a upřímně řeknu, že stejně jako Fujiwara si pro mě jeden z těch lidí, kteří za hráče maj cenu mnohem větší než v týmu, který by dokázali akorát rozložit zevnitř.
a) Je to jen můj názor.
b) Možná se pletu, to nikomu neberu. Ale moje zkušenost s Fujiwarou spíš mluví o opaku, aspoň co se jeho týče.
c) Hlasoval bych proti přijetí vás obou. Fujiwara mi sice možná i tohle vytkne, ale imho je to moje právo. Podle mě by to fakt nedělalo dobrotu a asi nejsem sám, kdo si to myslí.

Jinak tebe a tvojí práce za hráče si celkem vysoce cením, přestože jsme se taky několikrát nepohodli. Vůbec bych se nebál ti dát víc prostoru, což jsem měl taky v úmyslu udělat a je jen na tobě, jak s tím naložíš.
To už je holt život a nemusí si všichni spolu dokonale sednout, ale to snad není konec světa..
Odpovědět
Manipulaci s předměty ze strany GM jsem vyloučil.
Není způsob jak ojebat log.
Nevím jak se ti tam ty věci dostaly.

Ani jednou jsem o tobě nenapsal že lžeš, nebo že kradeš.
Ani jednou jsem nenaznačil, že si myslím že jsi něco ukradl, nebo že jsi lhář.
Ani jednou jsem ti neřekl že jsi ty věci ukradl, ani tě za to nikdo netrestal.
Nevím kdo o a kde tobě kde psal že lžeš a kradeš.

Pokud jsi na základě svých smyšlenek usoudil že jsem pochybná osoba která o tobě rozhlašuje že lžeš a kradeš - je to tvůj názor, vyvracet ti ho nebudu.

Pochybná postava se loučí a jde dělat něco smysluplnějšího. Je ještě spousta věcí které nezničila a lidí které nepomluvila.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Fujiwara: Marne se me snazis zatahnout do neceho o cem opet vis naprosty prd. Ale klidne se vykric a udelej ze sebe mucednika. Nejsi prvni ani posledni.
Odpovědět
Stig:
Neboj Akamu jde na to.
Problém je v tom, že ty zneužíváš vždycky svoji pozici. Teď se můžu těžko bránit, když mě těžko podpoří někdo z RT v tom jak ses choval. Už i tak byl zázrak, že se mě Biosek zastal. Bohužel.
Nějak mi nedošlo v čem že jsem si protiřečil. Nebo údajně přímo lhal?
Tvoje schopnost pracovat s textem ve svůj prospěch je obdivuhodná. Vždyť otázka vůbec nebyla co je pro Cypronu lepší. Řeč byla o tom, že Cyprona je aktivní město ve správě hráčů a Semper Fidelis je plně aktivní a fungující spolek. Navíc opakovaně tvrdíš, že RT tým nemá nástroje ani právo cokoliv navrhovat o Cyproně. Vždyť tomu nevěří snad nikdo.
Pak se oháníš nějakou hierarchií i přes to, že ti říkám že šlo o naprosto obyčejnou názorovou rovinu.
To je už jedno, ještě mi teda prosím napiš s o kterých členech RT tady mluvím špatně nebo o jejich práci?

Radstar:
Nikam tě nezatahuju. Jen jsem napsal tvoje stanovisko. Kdy na jedné straně tvrdíš, že bys to už dneska nehrál a na straně druhé "jen jim to nandejte, nemá to být lehká hra". Pokud to nesouhlasí, tak to beru zpět. Ale mám obavu, že jsem tohle několikrát četl.
Odpovědět
(02.10.2015 v 22:28)Fujiwara napsal(a): To je už jedno, ještě mi teda prosím napiš s o kterých členech RT tady mluvím špatně nebo o jejich práci?
K tomuhle a zbytku: absolutně už nevidím důvod ti věnovat dalších pět sekund mimo výkonu moderátorských/GM práv. Už asi oba uznáme, že je to škoda času, který se dá investovat jinak.
Přeber si to sám, není moje povinnost to dělat za tebe.
Odpovědět
Aha, takže mě obviníš ze lží a z napadání někoho z RT ale napsat to už nechceš. 
Tohle jsem nepochopil, ty jsi vložil interní informace na forum v postu 279 před tím než jsem cokoliv napsal, protože jsem lhal?
Už tomu rozumím. Můj první post je 280.  Thumb Up
Nechceš nám sem hodit post své kandidatury? Tam jak kritizuješ mrtvého krále a nefungující svět a politiku? Bylo by to dobré odlehčení.
No za mě vše, ještě dostanu ban na fórum za své hrubé projevy. To jsem zvědavý na ty tresty pro RT za ty hrubozrnné vulgarismy a ponižování hráčů z pozice GM. Hlavně se člověk musí zasmát, že to s oblibou trestají lidé jak se ukazuje, kteří mají problém se svým vlastním slovníkem.
Odpovědět
Výborně, jsem rád, dík za pochopení (tohle se vešlo pod těch pět sekund, neboj).
Odpovědět
Pár bodů pro vyjasnění z mé strany:

Z RT jsem odešel kvůli Stigovi.

Dle mého názoru mám na Triadově odchodu největší podíl viny já, nikoli Neuromancer. Na místě jsem přerušil veškerou komunikaci a nehodlal v daném směru dál pokračovat. Důvody bych si nechal pro sebe, jelikož to bylo pouze mezi mnou a Triadem. Tuším, že on sám v několika případech zmiňoval, že jsem ho zklamal a přetnul jeho plány. To je pravda, měl jsem pro to však své důvody. Nepřátelské prostředí, které v té době panovalo, bylo pravděpodobně jen poslední kapkou. 

Vulgarismy jsou v oblasti her jasným vykřičníkem, že je něco špatně. V herním průmyslu je tahle odezva hráčů naprosto běžná. Posledním a velmi čerstvým příkladem může být zrušení systému pre-order odměn u Deus Ex, pokud se nepletu. Shitstorm prostě v herním průmyslu funguje. Navíc sami GM je používaji v mnohem méně potřebných situacích, ale jak začne nadávat hráč na foru, tak je problém.

Thortogilyho screeny jsou moc pěkné. Škoda, že se tu o nich nepíše víc. Hnus. Bohužel se to děje a dělo na všech shardech.

K aktuální situaci by vše dospělo i v případě, kdyby Stig nesložil své funkce. Takže tu není důvod házet vinu na Neuromancera. Můžete si za to sami.

Hned bylo jasné, že když se Thortogily vrátil, tak že s tím v řádech měsíců sekne vlivem RT. Měl dobré úmysly a když jsem viděl jeho aktivitu, nesnažil jsem se dále vytvořit ani guildu, kterou jsem pomalu s dalšími hráči dával dohromady. Ujmul jsem se pozice přihlížejícího, neboť jsem věděl, že už dlouho nesetrvám ve hře.

Sokarův support je taky pěkná věc.

Víte pod jakými nicky dříve vystupoval Triad? Užijte si hádanku. Každopádně Triad byl nejflexibilnějším GMkem. Uměl přijmout i odmítnou návrhy a nápady hráče. Poskytl zábavu spoustě hráčům a uměl být velmi aktivní. Samozřejmě stejně jako hráči měl svá "období odpočinku od MW". Ať už jsem mu lezl na nervy já, jiní hráči, nebo RT. Mohli byste se ho zeptat sami, ale tuším, že o MW už nechce ani slyšet.

Triad také často mluvil o "mazání medu kolem huby", když se jednalo o diskuzi se Stigem. Spousta věcí a plánů u elfů se takto obešla přes polopravdy a mlžení, aby bylo možné realizovat vlastní plány a mohlo se jednat a hrát mimo Stigovi jasně dané hranice (např. doslovné hranice - rozdělení území mezi rasy, kdy došlo o rozšíření elfího území skrze NPC frakci lesních elfů). Ve hře to už nikdo nekontroloval.

Ačkoliv jsem odešel z RT, později jsem stejně anonymně pracoval na staváku. Tuším, že o tom věděl kromě Triada Stig, Thanis a Brak. Dělo se tak však těsně před tím, než jsem přerušil komunikaci s Triadem a spěl tak se svou postavou ke konci. Neměl jsem v plánu již dál pokračovat, ještě jsem se však nějakou dobu zdržel, díky pár hráčům a nadbytku volného času.

Přijde mi, že jsem v tomhle postu nikomu nenadával, a doufám, že jsem vyjasnil pár věcí točících se kolem mého působení na MW.
Odpovědět
Tyhle sáhodlouhé diskuze jsou pro nás, pro diváky? Ale no tak, všichni tu jsme už tak dlouho a dobře víme, kdo je jakej a jak to tady funguje, ne? 8-) A přestaňte používat výraz "interní fórum". Nikdy interní nebylo a ani nebude.

Thortogily, člověče, fakt jsem se těšil, že ten Kristiánův osud konečně společně s Brakem vyneseme na světlo boží. Jak malý děcko.
Odpovědět
(02.10.2015 v 23:14)Poutnik napsal(a): Tyhle sáhodlouhé diskuze jsou pro nás, pro diváky? Ale no tak, všichni tu jsme už tak dlouho a dobře víme, kdo je jakej a jak to tady funguje, ne? 8-) A přestaňte používat výraz "interní fórum". Nikdy interní nebylo a ani nebude.

Thortogily, člověče, fakt jsem se těšil, že ten Kristiánův osud konečně společně s Brakem vyneseme na světlo boží. Jak malý děcko.

Poutníku taky jsem se na to těšil o to vic, že já vlastně o tvych postavach nic nevim a aspoň bych se dozvěděl něco z historie shardu.
Nicméně svoje jsem si zde řekl, tentokrat to myslim vážně, úmyslně jsem nechal všechny svoje indicie jako RP knížku ve hře, tak ji snad někdo najde.
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Dovolím si ještě drobné shrnutí pro lidi, kteří nebudou číst ty zbytečné posty:

Čí byl návrh zrušení rasových GM?
Wdyho, protože nebyl s tímto systémem spokojený. V této době bylo aktivní jen jedno rasové GM a to Galran. Wdy očekával větší spolupráci v týmu než do té doby typické oddělené jednotlivce pro každou rasu. I když se to Stig snaží zpochybňovat. Nápad se projednával v době kdy si Stig dával neoznámenou dovolenou a podporoval ho mimo mě Wdy, Galran a Triad. Kromě toho se na něho čekalo, ale dnes to prezentuje jako můj atentát. Dokonce píše, že k té změně ani nedošlo... eh. To máme atentát, který nevyšel ale Stig se stejně nechal záhadně zasáhnout, aby mě pak z něho mohl obvinit.

Kvůli komu nejspíš odešel Triad?
Akamu má pocit, že velký podíl na tom má on. Určitě ho unavilo i prostředí v RT. Já jsem s ním vycházel výborně a dodnes si ho vážím a díky němu jsem zažil nejvíc zábavy na MW. Ale i tak pouze Triad ví proč odešel, takže těžko odhadovat. A byl to právě Triad, kdo mě tady dokázal tak dlouho udržet.

Kvůli Stigovi odešli minimálně:
Neuromancer a Akamu a veřejně to oznámili.

Očekávám rovnocenné jednání od ostatních členů RT v rovině názoru? 
Ano, ale Stig jako jediný s tímto měl problém a ostatním "nováčkům" jejich svobodu názoru upíral a ponižoval je. Veřejně posuzoval "váhu" názoru podle odvedené práce bez ohledu na obsah. Rozumějte tomu ve smyslu, že přednést názor(pouze v opravdu neutrální podobě s ohledem na práci druhých) by jste mohli možná tak za několik let v RT, ale pořád by byl "slabší a podřadnější" než názor někoho kdo je v RT déle. Parodie co? Jedinému Bioskovi se jeho chování nezdálo a ozval se. Čest. Ostatní zůstali neutrální.

Zpochybňoval jsem své nadřízené?
Ne, Wdyho jsem si vážil a vážím si ho i dnes. Kdybych se měl poklonit jediné osobě z MW, bude to on.

Měl se mnou někdo mě známý problém kromě Stiga a Radstara?
Ne o kterém bych věděl nebo mi ho veřejně řekli nebo si stěžovali. Se Sokarem jsme se moc nemuseli, ale to se nevztahovalo ke vztahu RT.

Proč jsem odešel z RT?
Protože jsem se nesnesl se Stigem, Radstar(čest za upřímnost) mě nemusel a nelíbilo se mi ani jednání a systém v RT(viz Stig a neutrální mlčení většiny). A ano opravdu jsem odešel z vlastní vůle. Nevidím v tom rozpor. Jestli jsem porušil "mírovou" dohodu, ano porušil. Po otázce "chci tady trávit svůj volný čas" jsem to prostě udělal. Snažte se dělat věci co vás baví a v prostředí kde jste rádi.

Funguje ukázkově Cyprona?
Podle Stiga ano, je pod správou hráčů, podle všeho ji řídí aktivní guilda Semper Fidelis(pro dobré pobavení a představu aktivity si najděte topic na foru). A údajně členové RT týmu nemají ani právo o Cyproně diskutovat, jak mě Stig ubezpečil. Mě to přijde jako nesmysl, ale když to řekl Stig...

Děkuji pěkně, mějte se hezky. Přeju vám další hráče typu Thortogilyho, jen to zkuste jiným stylem podpory než vidíme na screenshotech.
Odpovědět
Víte co, já už to asi komentovat ani nebudu. Důvody, co jste uvedli oficiálně a důvody, co uvádíte teď se účelově liší. To si může ostatně již přečíst každý. Jste jak korouhvička a tak asi pro mě ani nemá smysl v tom nějak pokračovat a dál vyvracet nebo upozorňovat na další lži.

Já se do budoucna asi vzdám nevýhody, kterou vůči lidem jako vy mám, tedy že vy mě můžete kritizovat/urážet a veřejně tu lhát a já nemůžu nic, abych si zachoval tu vámi uvedenou "profesionalitu". Z pozice hráče bych vás dva prostě poslal dávno zcela neprofesionálně do p*dele, mohl bych si to dovolit, za vaše lži a křiváctví. Wink Ty "čistě technické věci" (jak uvádíte) budu jistě třeba moc s trochou vůle dělat i jako "externista" a vzhledem k tomu negativnímu pólu, který tu podle vás reprezentuju, to bude jistě jen a jen přínos. Na to "moje místo" tu totiž čekají zástupy mnohem lepších, schopnějších a hodnějších lidí, jako jste zrovna vy dva a kterým jen škodím!
Však ať každý věří, čemu chce. Je to stejně jedno. Jen už tu čekám na dobu, kdy tu vážně zbydou jen ti lidé se "zaručeně dobrými motivy" a až já to budu komentovat s mísou čerstvého popcornu.

Taky nazdar, mějte se jak chcete.
Odpovědět
Já teda nějaký rozdíl v mém oficiálním vyjádření nevidím, natožpak lež. Je tam prakticky vše uvedené. To že tam nepadly jména byla pouhá slušnost. Ale i tak každý v RT velice dobře ví jaké hádky a s kým jsem vedl. Takže snad nechceš pochybovat o tom, že hlavní důvod jsi byl ty. A veřejné oznámení bylo naprosto neutrální, neměl jsem potřebu všem oznamovat s kým že jsem se to do krve pohádal a proč. Nicméně ty pravé důvody zná každý sám a má je v sobě. 
Kdyby jsi nevytahoval své osobní pocity z interního fóra o mém odchodu, tak se s tebou ani bavit nebudu.

Ty jestli máš nevýhody tak už nevím. Vždyť tady x postů píšeš o věcech, které si ani běžný uživatel nikdy neověří a když ti řeknu ukaž na lži tak odmítneš? Označuješ lidi za sprosté lháře a odmítáš uvést lži? To je pak trochu problém. Nevím co k tomu ještě dodat.
Zase ze sebe děláš ublíženého, stará písnička. Někdo zavolal nejspíš Triada, tak může napsat svůj názor. Jestli jsem ho vyhnal já, tak to unesu. Sice by mě to překvapilo, ale unesu to. Může každopádně popsat i atmosféru před mým vstupem do RT. Nalhávat si můžeme, ale lhát sám sobě jde už celkem těžko.
Odpovědět
Aha, já jsem teď lhal. Ok. Btw na tvoje místo nikdo nečeká, všichni čekali až vypadneš. Já i Neuromancer jsme odešli, protože jsem si po nahlédnutí a krátké zkušební době uvědomili, že to dělat nechceme. Alespoň ne v takovém prostředí. To ty nedovedeš nějak přijmout a pořád si myslíš, že je to zaviněno tím, že jsme svině, které chtěj jen škodit. Spíš se z Thortogilyho screenu ukazuje, že takových je v RT už dost. Většina GM je posraná se otevřeně vyjádřit a často se zdá, jakoby ani neměli svoje názory. Jediné co vidíme, jsou eseje "svět proti Stigovi".
Odpovědět
Tak vy jste čekali, až odejdu, aby co? Aby nic, protože stále vám poleze krkem ještě tak půlka RT a dělat by jste stejně nic pořádně nezačali. Že jste odešli dřív, než jste stihli napáchat ještě větší škodu, to je proboha na celé situaci pro shard ten největší win a fakt je to pro mě aspoň malá útěcha!
A víte co, já se teda taky vzdám za svoje rozhodnutí odpovědnosti a prostě skončím kvůli vám dvěma dobrodějům.
Já teda zas vidím eseje Stig proti lidem dobré vůle (což jste ve vší skromnosti vy dva hrdinové). Ale tak o těch dvou pohledech na věc to je vždy.. Nějak už ale nemám náladu to dál rozebírat, touhle dobou už stejně jistě každý má svůj názor.
Tak, pozdě, ale dočkali jste se, gratuluju. Biggrin
Odpovědět
Takže tohle by už stačilo.
Ještě jedna zpráva ve stylu který se tu rozjel, a její autor obdrží týden BAN na fórum, i kdyby to byl člen RT.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: