Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zářezy na zbrani
#1
Napadla mě taková libůstka, která je ale PvP podporující a já bych byl nerad aby se to tu zvrhlo v nějaké orgie.
Má ale své využití i u gildovních válek apod. takže se vás ptám:

Chcete aby se na zbrani viditelně počítaly PvP zabití?
Tj. pokud v PvP (tzn. oba flag) někoho zabiji (jedno koho), tak se mi přičte zářez na zbrani. Pochopitelně s opatřením proti započtení rychle opakovaného RK apod. Smile

Taková zbraň by pak měla jméno "Dlouhý meč (3 zářezy)".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
zaujímavá blbostička, ale bojím sa že by to niekto využíval k tomu aby jeho meč mal nakoniec cez 1000 zárezov.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#3
Věc by to byla urcite dobra(pokud by se to opravdu nezvrhlo v ty orgie :-) ), ale chtelo by ji to trosku vic vyresit. Co by treba bylo se zarezama, kdyby zbran nekdo lotnul? A kdyz nekdo nekoho zabije 10v1, udela si kazdej zarez? Takovych veci by se urcite naslo vic, ale za pokus to podle me stoji.
Odpovědět
#4
sem jen pro Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#5
No 1000 zárezov by asi žiadná zbraň nevydržala, teda ak by nebola magická a nepredpokladám, že takých je veľa.
Odpovědět
#6
Myslím že je to skvělý nápad Smile
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#7
Cílem je pochopitelně "já mám víc než ty".
Životnost zbraně prodlouží opravy, jen co je někdo konečně udělá.
Možností zneužití je pochopitelně víc než dost,
např. se dva PvP hráči domluví a každých 10 minut se vzájemně zabijí, stále stejnou zbraní.
Tohle hlídat odmítám, to už je vaše věc, ošetřil bych to pouze na opakované zabití v krátkém čase.
(tzn. že zářez by se přidal pouze pokud dotyčného znovu zabijete až za 10 minut)
Je to taková skriptovací rychlovka pro zpestření, nechci na tom strávit týden Smile
Ad looot: Zářezy budou vázané na zbrani, tzn. pokud lootnu sekeru s 20 zářezy, bude je pořád mít.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#8
aspon nebudu furt kuchat Sagovesovi hlavu ikdyž tu budu taky Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#9
mno chápeš, ale... ak niekto urobí zárez na meč tak to má určitú váhu, pretože to symbolizuje že niekto bol tou zbraňou zabity. ale potom ak tam bude 500 zárezov tak to bude dosť podivné a hlavne to nebude mať žiadnu takú váhu...
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#10
Nemuzu si pomoct Whitey ale musim si rejpnout. Na klienta si odpovedel ze je tu spousta prace, a ze to chces mit funkcni a potom az zlepsovat. A ted mi rekni, neni tohle ten samy pripad? Nekdo musi to musi nascriptovat. Co misto toho dodelat zas nejake modlitby?Biggrin
Odpovědět
#11
(30.12.2008 v 11:25)HaFiK napsal(a): Nemuzu si pomoct Whitey ale musim si rejpnout. Na klienta si odpovedel ze je tu spousta prace, a ze to chces mit funkcni a potom az zlepsovat. A ted mi rekni, neni tohle ten samy pripad? Nekdo musi to musi nascriptovat. Co misto toho dodelat zas nejake modlitby?Biggrin

Souhlasím s Hafíkem, na podobné pěkné věcičky bude čas až potom. Jak říká Hafík podle mě by mělo být prioritou, udělat ty věci které chybí, kněžská kouzla, perky kraftům, perky na opravu předmětů.
Odpovědět
#12
Jedy, bard,...
Odpovědět
#13
Tak konkrétně tohle je otázka tak deseti řádků kódu. Ještě nějaký dotaz?
PS: Pokud vám přijde že nic nedělám, tak se na CraftQuesty můžu klidně vybodnout. Ona to není žádná sranda, vymyslet to aby to fungovalo a nezkritizovala to víc než 1/3 testerů.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#14
no tyhle zarezy, zvysej tlak na zprovozneni oprav u craftu!!! doufam ze s tim pocitash...
Odpovědět
#15
Ja teda nevim no, jasne Whitey na zacatku rekl, ze je to jen pro spestren ia zabere to opravdu minim casu. Podle me takova knezska kouzla nejsou na den dva nebo tri, to bude horsi, pac se do toho clovek musi dostat, a ne ze si odskoci od kraftu ke kouzlum, a koncem tydne uz bude dodelavat perky ci neco jineho. Proste to chce dodelat jednu vec a stim veci spojene a pak prejit na jinou. Kdyz bude kazdej skakat od neceho uplne jineho k necemu jinemu, tak to nedodela nikdy. Jasne se reklo, ze se udelaji HQ a potom se dodelaji ty kraftsky Q. Pak dalsi veci. Kdyz Whitey rekl ze je to otazkou 10 radku ty zarezy tak to ma asi hned, a nic ho tim nezatizi. Podle me je to stejne na prd, pak vznikne akorat dalsi zbytecnej topic kde se budou hadat zas jini hraci a kritizovat.
Odpovědět
#16
Ty zářezy mě napadly právě v souvislosti s HQ, kde se ve chvíli smrti kontroluje kdo co zabil a udělá se zápis do příslušné licence. Je otázkou chvilky doplnit to o určení zbraně v ruce a zbraň o počitadlo.
Na CQ se zuřivě pracuje, konečně mě napadlo jak některý věci udělat jednodušeji (a hlavně správně), tak přepisuju půlku kódu co jsem už měl Smile
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#17
(30.12.2008 v 18:01)Whitey napsal(a): Ty zářezy mě napadly právě v souvislosti s HQ, kde se ve chvíli smrti kontroluje kdo co zabil a udělá se zápis do příslušné licence. Je otázkou chvilky doplnit to o určení zbraně v ruce a zbraň o počitadlo.
Na CQ se zuřivě pracuje, konečně mě napadlo jak některý věci udělat jednodušeji (a hlavně správně), tak přepisuju půlku kódu co jsem už měl Smile

to je skvělá informace, jsi frajer!(nehledej v tom žádnou ironii je to myšleno naprosto vážně)
Odpovědět
#18
Při čistce jsem narazil na toto téma a napadlo mě, že by stálo za to jej znovu přivést na světlo - teď, když nám už fungují opravy zbraní.
Odpovědět
#19
souhlas
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#20
Nedávno jsem zprovoznil Vycpavačské nářadí, na výrobu trofejí na zeď. PvP hráči mohou vyrábět trofeje svých protivníků. Dokonce to mělo mít rozdílnou grafiku pro různé rasy/pohlaví, ale nějak se to zaseklo (ne u mne Smile ).
Místo zářezů na zbraň mě právě teď napadlo dělat zářezy na trofeje, protože jinak by se za chvíli nevešly na zeď. (použitím deedu na trofej by se zvedlo číslo označující počet trofejí, místo aby se vytvořila nová trofej)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: