Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zářezy na zbrani
#21
Hmmmm, ze by na me ? No jooooo. Ted me musis Whitey vic popohanet, protoze mam myslenky uplne jinde Biggrin
Odpovědět
#22
Narážka to byla, ale popohánět tě odmítám. Sám toho teď mám víc než zvládám. A to jsem si naivně myslel že po doděláním řidičáku budu mít víc času a míň nervů.

Pokud na tom budou hráči trvat, zprovozním tohle počitadlo na zbrani. Problém je že "meč (1000 zářezů)" si snadno nahoníte po domluvě s kamarádem a nikdo na to nepřijde. "Hlava XYZ (1000 zářezů)" už vypadá podivně, když ostatní ví že se s XYZ kamarádíte.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#23
Nemyslím, že by hráči na něčem podobném trvali. Zkrátka to vypadalo, že se ti původně ten návrh dost líbil a jen jsi na něj zapomněl.
Odpovědět
#24
Jo tak aspon ty hlavy aby byli....
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#25
Kity na trofeje jsou ve hře (Tesařina 15, Řezbářství 15, rozumné množství surovin), dnes vyšla aktualizae grafiky, plus jsem objevil jelení a dračí hlavu. Pokusím se to dnes doplnit, plus přidat to feature na zvyšování počtu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#26
hm tak to tak vidim že až pudu do PvP tak za sebou budu tahat řemeslnika kterej tam za mě bude kuchat mrtvoly a dělat mi trofeje?....supr
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#27
Nemusi to delat remka ne? Ten dela jen kity...trofeje si delate sami, pokud ja vim.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#28
Stejně tak jako meč koupíš u kováře a jídlo u kuchaře, koupíš kit u truhláře.
Na výrobu trofejí z NPC je potřeba Anatomie, na výrobu PvP trofejí musíš být ten kdo dotyčného zabije.
Stačí použít kit na příslušnou mrtvolu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#29
jo tak to potom jo
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#30
Sada nemá jméno, systémové sice ano ale ve hře se zobrazuje pod názvem "Předmět".
Navíc ani s Anatomií 100 nemůžu "vypreparovat" trofej (dodržel sem pravidla).
Odpovědět
#31
s anatomii 40 mi to u skreta pise: "nevyznas se dostatecne v anatomii"
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#32
Aha to bude skvely kdyz na zdech budou viset hlavy postav ktery stale behaji po svete Biggrin
Odpovědět
#33
Prověrka skript:
- názvy opravím (chyba v propojení na databázi)
- Anatomie je potřeba 50 (pouze pro NPC trofeje)
- všechny trofeje se vyrábí z mrtvých těl, jediná vyjímka je jedna ryba

Pozor, ne každé NPC má trofej. Nápis "Tohle by se ti na zdi nelíbilo." = pro dané NPC neexistuje grafika na zeď.

2Hafik: Nelíbí, nepoužívej. Na téma ressurekce na MW jsi se mohl vyjádřit jinde.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#34
(30.10.2010 v 13:03)Whitey napsal(a): ..Na téma ressurekce..

To je ta UO deformace ze "zkratky" ress :-) Resurrection lidi, vždycky resurrection.
Odpovědět
#35
anatomie 50 jo? hm tak to si žádnou trofej neudělám sem max lvl Angry
(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny, The Great Emperor. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.
Odpovědět
#36
S uzavřením BoC možná dojde k posunutí levelcapu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět



Skok na fórum: