Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
#1
Kdo by si rád zahrál orka v Betě2 ?
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#2
Samožrejmě já chtěl bych rp ukazát že orkové nejsou jen zabijáci


(15.09.2008 v 16:50)Tulgyr napsal(a): Kdo by si rád zahrál orka v Betě2 ?
Syn Smrti
Odpovědět
#3
Pridat se k prozatim odepisovanym orkum beru jako zajimavou herni vyzvu. Muzete se mnou pocitat.
Odpovědět
#4
[Obrázky: iwantyouorc.jpg]
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#5
Xul Mur se hlásit opět do služba pro sláva Gruumsh! Smile



Jen doufam že mě to nadšení vydrží do ostrého Smile
Odpovědět
#6
TEN xal mur ?
Odpovědět
#7
(21.10.2008 v 10:47)makovec napsal(a): TEN xal mur ?

No něco sem proved nebo co? Smile
(02.11.2008 v 15:26)Xal-Mur napsal(a):
(21.10.2008 v 10:47)makovec napsal(a): TEN xal mur ?

No něco sem proved nebo co? Smile

Mimochodem makovec mě taky něco říká... jen si nevybavuju tvář Angry
Odpovědět
#8
vybavis si dp2, potstejny, pokud se nepletu tak vypravu do kina na druhyho pana prstenu... .o)
Odpovědět
#9
(03.11.2008 v 09:48)makovec napsal(a): vybavis si dp2, potstejny, pokud se nepletu tak vypravu do kina na druhyho pana prstenu... .o)

Tak uz asi vim Smile ale na pana prstenu sem s tebou nesel Smile

Nj tak to sem asi vykopavka... kdyz si tak vzpomenu jak je to davno Dp2 a to sem uz s uo koncil... Tongue
Odpovědět
#10
HU! Orka Xal Mur shanet bojovnik, mag a dalsi schopna tvor do sva tlupa!
Ten kdo citit ze zivot zde nemit smysl, ze neco muset byt za hranice bolest, ten spechat za orka Xal Mur a placnout krvava ruka otisk na velka tlupa kuze. Tak ztvrdit ze v tlupa byt .

Xal mit zajem jen o ty co nebat umrit pro tlupa. Jen o schopna samec nebo samice. Zadna dite co vylezt z mama dira a neumet kroutit krka ani slepice.

Xal vyzkouset kazda kdo chtit delat ruka otisk.

Kazda samec a samice pak cvicit boj v tlupa, aby kazdy vedet co muset delat, kde misto pro kazda seker, stit, mag.
Kdyz kazda vedet kde jeho mista v tlupa, pak vyrazit na nebezpecna cesta a hledat nova kraj kde dat prezit, nova dira ktera dat dobit, nova potvor co zabit, velka poklad co rozdelit! HU! To slibovat Ork Xal! HU!
Odpovědět
#11
Xurruk: "Xurruk dat sva zivota Gruumsh, proto Xurruk nemoct zemrit!"
Gustav Bělovous - Trpaslík - Mastičkář

( kdysi Olda Bělovous, Xurruk, Gustav Straka )
Odpovědět
#12
Eny vzkázat všem bratra Orka, že umět dělat dobrá maso. Když některá z bratra přinést kus zabitá zvíře, Eny to hodit do oheň a udělat pořádná orčí maso ohnivák. To dobrá jídlo pro bratra, mít dobrá síla v boj !
Odpovědět
#13
HU!!! Asi se tu taky ukážu, snad již v příštím týdnu... (jestli mi bratr donese UO) Smile
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#14
Tak včera jsem byl překvapen, potkat 4 nové orky za den, to je slušný. Snad to vydrží a budou aktivně hrát. Zároveň s tím i těch 33 hráčů online bylo pěkné.

Jen stále přemejšlím co provedem. Máme pevnost, což byla jedna z nej akcí, co sem v ultimě zažit. nevím proč, ale moc mě to bavilo. Načež teď to poflakování kolem pevnosti se s tím nedá srovnávat.

Eny má nedaleko pole, které je pro hromadné pěstování malé, například pěstovat tam stromy nebo bavlnu je nepřehledné. Kromě pole by to chtělo ohradu pro zvířata, kde by se dal realizovat nějakej chov. Cle Whiteho se dá farmařit se vším, co de ochočit. Ale není to kde zkusit.

Dále máme kovadlinu a drátěnickej stůl, ale nemáme důl. To si myslím by byla pěkná akce, tři dny rubat krumpáčem do skály. Jenže bez uprav mapy asi nelze. Navíc nevím jak dlouho chcete tuto pevnost užívat. Záleží asi na počtu hráčů a posouvání hranic bolesti.

Zchází nám svobodnej řemeslník, kterej by pracoval se dřevem a šil látky. Dřeva máme hromady a vypěstoval bavlnu a len není problém. Tak doufejme že se nám někdo brzo objeví.

Dále nemáme orčího alchymistu. I když bylinky ted začala hledat Gwentha, a taky snad jeden z těch novejch orků. Také hraničář.

Můžem taky postavit ohradu - jakožto kolbiště pro mlátičky Smile nebo kopat důl přímo pod pevností... ?

Tod asi vše co mě ted napadlo.
ork Eny byt farmař
někdo mě může znát pod jménem Enigma, z dob dávných
Odpovědět
#15
co 33 ale 37 hráčů Smile orků bylo nejvíc snad co já od dob bety jedna pamatuju a to bylo 10 orků online což je skoro 1/4 hráčů na serveru Smile

Ohrádka je v pevnosti sice malinkatá pro prasátka a nemá nastavenej region...ale to by snad nebyl problém

no snažim se udělat zázemí pro crafty formou kvestů . O questu s dolem sem přemejšlel...ale nevim nevim

pár povolání nám eště chybí no a dobrejch válečníků taky schází Sad
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#16
(13.01.2009 v 15:30)Tulgyr napsal(a): co 33 ale 37 hráčů Smile orků bylo nejvíc snad co já od dob bety jedna pamatuju a to bylo 10 orků online což je skoro 1/4 hráčů na serveru Smile

Ohrádka je v pevnosti sice malinkatá pro prasátka a nemá nastavenej region...ale to by snad nebyl problém

no snažim se udělat zázemí pro crafty formou kvestů . O questu s dolem sem přemejšlel...ale nevim nevim

pár povolání nám eště chybí no a dobrejch válečníků taky schází Sad

udělal bych něco na vyexpování nás mladých Smile já nevim, jako třeba že každej den nebo každej druhej den by šel s mladejma jeden dva high lwl a vobešli něco na expy...

Pak bych tak dlouho pojižděl bratrstvo dokud nepřestanou hrát a pak bych teprve začal něco budovat Biggrin
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#17
(13.01.2009 v 15:37)stepok napsal(a):
(13.01.2009 v 15:30)Tulgyr napsal(a): co 33 ale 37 hráčů Smile orků bylo nejvíc snad co já od dob bety jedna pamatuju a to bylo 10 orků online což je skoro 1/4 hráčů na serveru Smile

Ohrádka je v pevnosti sice malinkatá pro prasátka a nemá nastavenej region...ale to by snad nebyl problém

no snažim se udělat zázemí pro crafty formou kvestů . O questu s dolem sem přemejšlel...ale nevim nevim

pár povolání nám eště chybí no a dobrejch válečníků taky schází Sad

udělal bych něco na vyexpování nás mladých Smile já nevim, jako třeba že každej den nebo každej druhej den by šel s mladejma jeden dva high lwl a vobešli něco na expy...

Pak bych tak dlouho pojižděl bratrstvo dokud nepřestanou hrát a pak bych teprve začal něco budovat Biggrin
ale notak Smile já vim že ti bratrstvo nepadlo moc do oka ani já je také nemám rád ale kroť to Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#18
No já myslím, že by se to mohlo trošku krotit, nevím jak to přesně je, ale myslím si že nejsem jediny komu se nelibi že orci maji nač pisknou, mit dul vedle pevnosti, (už jen ta pevnost, to vam nestac?) a co ja vim co vsechno... jen si myslím, že tyto možnosti by měli mít i ostatní a řekl bych že je zatim nemají, takže bych to asi moc nepřehaněl...
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#19
pravě že mi bratrstvo do oka padlo, padlo mi tam jako trám a fakt mě v tom oku štvou Biggrin ale ne, nemyslím si že bratrstvo je špatné jako takové stačí aby tam nebyl sagaves nebo jak a může to být celkem normální skupina hráčů... ale beru to... už ani slovo dokud nebude pořádnej důvod...
ale tím se neruší to předtim Smile vyexpujte nás Biggrin ted je to spíš orcská líheň než orcská pevnost Biggrin
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#20
(13.01.2009 v 16:42)stepok napsal(a): nemyslím si že bratrstvo je špatné jako takové stačí aby tam nebyl sagaves nebo jak a může to být celkem normální skupina hráčů...

Kéž bych to slyšel prvně Angry
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět



Skok na fórum: