Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pravidla] Duální účty
#1
Beta2 (a nový web) nám začala bez jednoho pravidla, které nám přišlo zbytečné - radovali jsme se ale předčasně.
Znovu vstupuje v platnost pravidlo:

Zákaz duálních účtů.
Jeden člověk hrající na manawydanu smí mít pouze jeden herní účet.

Trest:
Porušení tohoto pravidla se trestá smazáním VŠECH účtů vlastněných tímto člověkem.
Při opakovaném prohřešku dojde k blokování IP v procesu tvorby účtu na webu.

Důvody:
1, Nejvíce duálů zde mají největší prudiči - např. z Geriho IP jich eviduji pět.
Chceme vás před nimi účinněji chránit.
2, Ochrana před supportem.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#2
Exclamation 
K dnešnímu datu evidujeme kolem 120 duálních (a více-álních) účtů. Ve smyslu pravidel Manawydanu o duálních účtech je počínaje 1.5. začínáme mazat. (všechny účty dotyčných osob)

Protože si uvědomuji smysl věty "každý hráč dobrý" dávám zde poslední možnost nahlásit duály k promazání (zvolte si jeden svůj účet, zbytek bude smazán). Také zde budu zveřejňovat duály před jejich smazáním, abych dal majiteli/majitelům možnost k "obraně před omylem".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
Jen pro jistotu. Z mé IP hrajeme dva a máme každý svůj účet. Jeden účet Hermes (postavy Celebrimborion a Celebrimboriona) a druhý ??? (postavy Selesong a ještě jedna).
Celebrimborion, ten, který jako druhý spatřil prsteny moci ...
Odpovědět
#4
(20.04.2009 v 22:22)Celebrimborion napsal(a): Jen pro jistotu. Z mé IP hrajeme dva a máme každý svůj účet. Jeden účet Hermes (postavy Celebrimborion a Celebrimboriona) a druhý ??? (postavy Selesong a ještě jedna).
účet Selessin ( postavy Selesong a Selessin ty sklerotiku starej. Wink )
... a když strun se dotkl, každý se zastavil a začal poslouchat. Snad čáry, snad vyšší moc stála při něm, ale bylo to tak. Byl zkrátka jiný.
Odpovědět
#5
Hráči kteří mi kdysi oznamovali tyto skutečnosti pomocí PM jsou zaznamenáni, nebojte.
Také tato kontrola duálů proběhla na trochu jiné bázi, nebrala se jen podle IP.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#6
Chci jen nahlasit, ze hrac s postavou Emiel loguje obcas ze site u me doma, tak aby nedoslo k nedorozumeni. Smile
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#7
Teď řeknu něco za co tě ostatní budou nenávidět - děkuji za připomenutí tohoto topiku, pokud mi zbude čas, budu vyhodnocovat nasbíraná data. Poněkolikáté ujišťuji že první vlna zjišťování duálů neproběhla jen na bázi shodné IP.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#8
Přítelkyně si u mě dnes zakládala účet lucije, tak zde čestně prohlašuji, že to není moje alter-ego, ale další fyzická osoba, kterou se snažím zlanařit Smile Zatím čekáme, až se jí někdo ozve, protože ji to nechce registrovat automaticky, dočkáme se? Smile
Odpovědět



Skok na fórum: