Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Archiv] Bratrstvo
#21
In nomine patris spiritus sanctis...


Bratrstvo je od nynejsiho dne v otevrene valce s domem Sho'balar, pri hlasovani nebyl nikdo proti.

Rp duvody:
pokus o invazi do podtemna
neustale pokusy o probiti se do drowiho mesta a zabijeni llothinych stvoreni
urazky vuci drowum domu
utoky na spojence


Rad bych uvital angazovanost gm, aby panove pochopili, ze vyznam slova valka nezahrnuje jen pvp pojizdeni s fl...a bylo umozneno nasi alianci oblehani jejich sidla.

Ostatni (PVP postavy stojici mimo brastvo) budeme docasne ignorovat pokud oni si nezacnou proti nam ci nebudou provokovat. Tento post je ciste informativni aby si clenove bratrstva nestezovali v okamziku kdy dojde k pvp a udaje zde obsazene jsou ciste out of character.
#22
...Copak se to děje? kde jsou mí bratři? Bolest nás všechny unavuje, unavuje celou naši zemi a my s ni musime bojovat. Již dlouho není tato země veselá, je plná napětí a neutišujícího se boje.
Je čas vzít věci do vlastnich rukou, musím najít kozlíka a dát dohromady nějakou ozbrojenou skupinku, už to není co to bývalo, zůstalo nás na živu jen pár a to bohužel k vítězství nestačí...

Zapsáno krátce po získání svitku.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
#23
JÁ Drathart Dharram oznamuji všem členům vznešeného Bratrstva,že bude svolána mimořádná rada(SOBOTA OD 16:OO), doražte v co největším počtu, kvůli hlasování. (Návrhy na případná projednání, mi posilejte MP, vždy je mezi vás rozešlu, čímž se pak vždy hlasování a porada značně urychlí)

O čem se bude jednat?:
- přehodnocení gildovních vztahů s ostatními gildami
- vyjádření postoje válce s Gruumsh
- o možnostech výdělku a obchodu
- ustanovení gildovní akce
- hlasování o propůjčení naší osobní knihovny Isharu.
- o postoji k BoC
- a o mnoho, mnoho dalších věcech, které bude lepší když jsem na fórum nebudu psát Smile

PS: napište MP, kdo tu bude kdo ne, repsektive kdy a v kolik máte čas, aby se případně mohla rada přesunout na vhodnější hodinu.

Současní členové Bratrstva:
CORNELIA
DRATHART
HEFASTIANA
JÁRA KOŘÍNEK
(LIGA TŘÍ K.)
*KARLOS
*KOJAK
*KOZEL
MATANJA



Skok na fórum: