Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
blbej den
#1
popis zážitků Horiana Vorena ze dne 6.toru 273
jako každej den sem šel trochu uvolnit nervy do dolu kousek od Vilhelmovic...a jako každej den sem si raději nechal nasazenou zbroj protože se občas stane že tam někdo něco zatáhne s čím se musím porvat já a ně dotyčný...jenomže dnes nebyla taková nuda jako obvykle...chvíli mě otravovaly malé krysy...to ale není nic moc neobvyklého...zajímevé bylo to co následovalo-začalo to tím že mi na hlavu spadl kus kamene a pak i hlína...něco se ke mě hrabalo...po chvíli z díry vylezla velká krysa a hned sem na mě vrhla...hlavou mi začalo vrtat JAK se může taková lrysa prohrabat dost silným kamenem...odpověď se mi dostala příliš brzy na to abych stihl utéct ven z dolu...země se zatřásla...v tu chvíli sem pochopil že musím zmizet...moc pozdě...vchod byl již zavalen a z venku sem slyšel nějaké dunivé kroky...ihned sem se začal vyhrabávat ale moc mi to nešlo...kameny se stále sypaly dolů a tak to šlo pomalu...za mnou se něco ozvalo...když sem se otočil tak tam byla vyhrabaná hromada hlíny a kamení...zvětšovala se...měl sem jen pár vteřin na reakci...sekyra do ruky, kukla na hlavu a skočit na to...naneštěstí pro mě to bylo větší než sem čekal...ze země se vynořil velký hliněný golem...vteřinka mého překvapení byla pro mě téměř osudová...síla jakou mě odhodil na zeď stačila k ošklivé ráně na hlavě a na noze...považuji za štěstí že golemové mají pomalou šouravou chůzi...hrkl sem do sebe lektvar regenerace a hurá na něj...vedli jsme vcelku vyrovnaný souboj ale jeho malá pohyblivost byla jeho osudová slabina...celý ztrhaný soubojem sem klekl na zem a trochu si odpočinul a ošetřil zranění...ta hlava a noha budou ještě nějaký pátek bolet ale už si docela zvykám...a znovu do práce...potěšilo mě že sem z druhé strany slyšel zvuky boje-někdo mě uslyšel a přišel na pomoc...další hromádka za mými zády...tento golem byl ale podstatně silnější něž ten přetím...nebo to byl klam z mých zranění a únavy...po tuhém boji sem se dostal ven za mými "zachránci"...zjistil sem že oni potřebují více pomoc než já...pár golemů se rozpadlo na hromádky hlíny...odhad že ve zbylých dvou dolech se vyplnil na 50%...severní důl zavalen a kolem golemové...z dolu se ozývali nějací trpaslíci že tam prej je nějaká kostra a cosi kove...musel sem počítat s nejhorší možnou variantou co mohla nastat...vteřinky života trpaslíků ubýhaly...spolu s ostatními sme kopali co nám síly stačily...úspěch...vevnitř zjišťuji že mé pbavy se potvrdily...železný golem a pár hliněných už na nás čekalo...za nimi jedn kosťák co je údajně vytvořil...nebyl čas si s ním pokecat...navíc když padl tak se rozpadl ten železňák...zbytek golemů se rozletěl jak nic...nevím co se přesně stalo ale zcela jistě za to mohl více či méně ten kosťák...mé sny o tom že to bylo vše jen výplod mé fantazie způsobený tím úderem do hlavySmile
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#2
ty krysy a kaminky mam na starost ja.. docela jsem se nudil, tak jsem ti chtel ten mining trosku zpestrit, zbytek nevimHappy
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
Odpovědět
#3
to mohu potvrdit.. padajici kameni pri kopani je nebezpecne...(uz mi to taky kdysi proved) zvlast pokut se chces vykopat z dolu, s kostrou za zady a na hlavu ti spadne strop
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#4
no já sem udělal ten zbytek Smile tak jsem si řek že vám trošku zpříjemnim večír a pak zavoval kámoš že dem do hospody tak se přidal i Quazi a dokončili to Smile
jo jen pro srovnalost Furgass = kamínky a wowko Biggrin
Tulgyr = Kameny a Balvany
Quazi = země a kostrounek
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#5
Zneužiji Horianovo auditko a využiji ho k poděkování všem zůčastněným za zábavnou dvouhodinovku na dnešní radě.
Odpovědět
#6
ano zabava to byla, jen jsem si zapomnel dojit pro novej symbol takze jsem byl k neuzitku, pak mne zarazilo, kdyz jsem pobihal po tom hrade, ze jsem nenarazil ani na zivacka prome nas co jsme byli na rade a ty sluzky... prolezl jsem potom celej hrad.... nikde ani zivacka jen venku straze, cekal jsem ze potkam nejake sluzici, narazim na zamcene dvere nebo nejake straze..nix.... ani chory kral v posteli..... divne
ja vim zase rejpu.....
Odpovědět
#7
Take tedy zneuziji montyho auditko a dam sem navrh.
Myslim, ze by nebylo spatne a zas tak mimo misu, kdyby bylo vytvoreno nejake auditko, kde bychom vsichni mohli podobne questove situace resit. Ale je treba aby nekdo z vas vyvinul znacne usili a byl schopen napsat co a jak se delo s touto hlavni linii. Michael tam vcera rikal neco o tom ze Lord Ifrin jiz stal za nejakym prevratem. Napsat to, co a jak probihalo. Do toho auditka psat ciste veci a vase domnenky a napady co by mohlo byt a jak a proc, co by mohlo ovlivnit tohle a tamto apod. Vase postrehy, treba jak se Ifrin na rade vcera choval, co si treba pod tim predstavit atd.
Je dulezite tohle zavest, aby se to zacalo resit, aby se lide o to zacali zajimat. Aby jak to tu je nekolirkat naznaceno lidi jen neexpili jako WoW a podobnych hrach. ;-)
Takze co vy na to ? Jinak mam presny rozhovor jak jsem o tom mluvil vcera plus zapis ze vcerejsi rady vcetne ruznych chovani kazdeho z vas. Preci RP je hrani role postavy a udrzovani charakteru sve postavy za kazde situace a ne jen tehdy, kdyz se mi to zrovna hodiWink
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#8
ja si spisujem veci o arcane do nášho RP topicu... nikomu ale nebránim aby si svoj topic založil, ale zase nechcem sám písať o všetkých udalostiach Biggrin
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#9
Ja ti rozumim Mire, ale nekdo to musi nacit a zacit. Ja? I kdyz bych rad, tak to neni mozne, protoze tu jsem cca 10 dni a neznam to co se delo kdysi. Znal bych a vedel bych, kdybych se o tom mohl nekde docist. Neco malo je v kronice, ale to rozhodne neni dostacujici.
To co si pises jsou ciste veci tykajici se tebe a Arcana, coz je samozrejme pro potencialni uchazece vyborne, ale ja mel na mysli, auditko, kde se bude resit hlavni linie, kde se budou resit napad, myslenky, ruzne vlivy a dohady, jak by mohlo co by mohlo byt apod. Bylo by to dobre jak pro GMs, kteri by na to mohli reagovat a prirpavovat nam treba zaludne pasticky, aby nas treba utvrdili v nejake domnece treba spatne a pak najednou bychom narazili do zdi a rekli si: Hmm tak tudy cesta nevede, spatna volba. Mohla by se hledat nova volba, nove zpusoby atd. To jsem mel na mysli Wink
Ale je treba napsat to co se doposud delo a to je na lidech z Rady.
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět
#10
V jejich dokopávání k tomu máš mou plnou psychyckou podporu, takvej topic by byl určitě pěknej Wink
Cesta do pekel je dlážděná dobrými úmysly.

Žádný plán bitvy nevydrží střet s hráči...
Odpovědět
#11
Nikdo vam nebrani ho zalozitSmile
Odpovědět
#12
Dost se teď motám kolem, asi to zkusím
Odpovědět
#13
Tak to je supr, me ted v baraku nejde net, takze nevim za kdy se objevim.
Jsem rad, ze se nekdo rozhoupal Wink
Rimoy Agarnish - [Renom Ordo]
"Jen silný donutí osud. Slabého donutí osud sám." - Konfucius
Odpovědět



Skok na fórum: