Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prijmy
#1
Prosim vsecky profese a urovne, aby sem napisaly kolik si asi tak vydelaji (zisk= prijmy-soucasne vydaje) za jeden herni rok (realny mesic), potrebujem si udelat prehled kvuli nastaveni cenovych hladin....je to pro Vase dobro... (najmy, poplatky, koncese, pokuty atd.)

knez lvl18, hobit
cca 5-7 zlatych
Odpovědět
#2
Tak to vubec nemam poneti, mame spolecnou kasu...

ale tak par zl, nepracuju a nic nedelam - na to mam jine :-D
19lvl hran
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#3
Podle aktivity i 5 zl denne bojem. Tezbou suroviny by to mohlo byt totez, ale tahle cinnost mne nebavi. Vetsina penez investovana do jinych (nakup zbroji, zbrani, sipu nejen pro moji elfku).

Knez lvl 20
Odpovědět
#4
safraporte, proc myslish ze jsem tam psal tu rovnici... mne zajima o kolik cca zbohatnesh.... kolik ti zbyde... chapesh? jako klidne nasadim velky najemny a vydelej si jak umish....
Odpovědět
#5
mág level 19. obecne sa musím živiť v bani preosievaním - bez pomoci remeselníčky Valerie by som bol sociálny prípad - v najlepšom prípade za 6 hodín preosievania a následného spracovania surovín to víde tak na 2-3 zlaté, ale nieje to činnosť ktorú by som robil denne.

Bylinkárstvo - kvôli tomu že som sám sebe dodávatel aj odberatel +- prebytky v špatnej kvalite nepredám tak nezarobím nič touto formou.

boj - je tam problém - ak idem bez regov tak som málo platný, ak idem s regmi tak je to nerentabilné zatial.

nasporil som 21 zl ale už 4 zl som minul na vybavenie sídla Arcana v poslednom týždni a ešte viac miniem.
Black Hole:
http://www.youtube.com/watch?v=fCL5CfHm7Ps

(kto nájde môj príspevok má bod .) )
Odpovědět
#6
(18.02.2009 v 11:06)Glumik napsal(a): safraporte, proc myslish ze jsem tam psal tu rovnici... mne zajima o kolik cca zbohatnesh.... kolik ti zbyde... chapesh? jako klidne nasadim velky najemny a vydelej si jak umish....

Kdyz nebudu strelcum obcas dotovat sipy, kupovat veci pro spolek tak budu jen v plusu. Mam tolik penez ze si muzu dovolit strilet npccka s archery 20%Smile. 90% mych vydaju je rozhazovani. A klidne najem nasad vysoky, nebydlim v mesteSmile
Odpovědět
#7
Alchymista lvl 16 - hrubým odhadem tam 3 - 4 zlatky, těžko to odhadnu, zisky i výdaje mám hodně nárazový, navíc mám spoustu peněz v materiálu a výrobcích (Náš ekonomickej ředitel by mě asi hnal za takovýhle cachflow)
Pokud by se rozfachčily řemeslný zakázky, mohlo by to bejt jistější; přinejhorším si můžu vydělat těma.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#8
alch 8lvl... tak 5zlatých výdaje 8výdělek
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
Odpovědět
#9
Kovar 20lvl - podle aktivity a chuti vydelat, nekdy nic, nekdy zlatku, nekdy 7 zlatek.. za den (kdyz hraju). Ale nejspis se da i vic.
Za maga bych svuj strop odhadnul tak na priblizne pet az sedm zlatek za den (mozno i vic), jiz po odecteni ceny nakoupenych reagenci. Level asi 14 nebo 15.
Valerie (Semper Fidelis) - kovářka, drátenice a slévačka, vévodkyně Cyprony
Odpovědět
#10
za reálnej měsíc ? klidně přes padesát zlatek počítám v tom chození dungeonů , sekání dřeva ale jelikož sem línej člověk tak za den udělám tak okolo těch pěti zlatek když nejsem linej lognout Smile
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
#11
Hraničář 10lvl-zhruba tak 4-6 zlatek
Urken - Uruk ka'ago'ghugh nukokogn.
Odpovědět
#12
Tady jsou sami milionari jak vidim :-D jenom ja nic nedelam a zivim se na ukor ostatnich Biggrin
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#13
Svobodná řemesla, 9 lv - orčice Fiona
měsíc to ještě nehraju
zisk 0 zl (všechny vydělaný prachy utracim za další recepty a suroviny)

Fiona
Odpovědět
#14
Tak já s farmářem to vidím kolem 20 až 30ti zlatek za měsíc. Ovšem mě stačí v pondělí lognout 5 hodin pracovat, dát to obchodníkoj a 14 dní hru nepustit. Když se vrátím, eště neprodal všechno Wink

Takže tohle vám nic neřekne, u mě přímo záleží kde stojí vendor, a kolik hraje lidí...
ork Eny byt farmař
někdo mě může znát pod jménem Enigma, z dob dávných
Odpovědět
#15
Knez - lvl 7
docela dobre mi ide rozvoj aj skusenosti a aj ked tu ani mesiac nehram mozno do tech 2-4 zlatek + - by to slo
(ty licence sou nanic, warior to ma mozno ok ale knez toho moc nevykilli)(Aspon se da neco zarobyt na kaceni dreva)
Horus - Gnom - Knez Boha Moradina
Odpovědět
#16
Hraničář 10lvl 3 zlatky
Odpovědět



Skok na fórum: