Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AFK
#21
(18.09.2008 v 09:26)Glumik napsal(a): ono by to chtelo vsecky ty prikazy nekam vypsat jak to bylo na starym foru.... a dovolim si opravit Bartolomeje ta zkratka je "[z" (ctrl+alt+f = [ )

hmm Bartoloměj má pěkně na pííííp zkratku lépe alt+F to ctrl tam navíc je jen pro blbý Happy
#22
takze aby jsi byl spokojeny.... [ = f+pravy alt = f+ctrl+levy alt
ono je totiz rozdil jaky alt mackash....
#23
BiggrinBiggrinBiggrin *klepe se do hlavy* BiggrinBiggrinBiggrin
#24
Poslední dobou jsem opravdu hodně aktivní (všichni milují zkouškové), ale nedostal jsem ani jednu AFK kontrolu. Možná by to chtělo alespoň nějaký jednodušší skriptík, co by sem tam vyskočil.
#25
NEdostavas mozna z toho duvodu, ze si stale neco delal... Smile
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


#26
To, že sekám do stromu, nutně neznamená, že jsem u PC :-) Vlastně to vůbec neznamená, že skutečně těžím dřevo - ono se dá sekat i do vytěženého stromu.

Nechci tím říct, že chodím AFK. Naproti tomu už jsem potkal pár postav, které sice vypadaly, že něco dělají, ale jinak nereagovaly.
#27
Mno.. když jsem sekával dřevo, tak se taky nikdy nic nedělo. I když já jsem s mágem docela rychle přetíženej.
Ale když mě těžení dřeva přestalo bavit a začal jsem vysedávat na náměstí, tak mě kontrolovali docela často a ještě mi Erik vynadal, proto že moje postava navenek nic nedělá, přesto že normálně reaguje na podněty.

Každopádně jakákoliv vyskakovací tabulka by mi vadila... Připadá mi to jako hon na čarodějnice. Ostatně to už tu bylo.
#28
Ano, Erik te serval, nebot jak jsi sam poznamenal tak jsi mel vytazeny journal a koukal na film nebo na forum, tedkom uz nevim..
Toto jednani se nelibilo jak Erikovi, tak ani me, kdyz jsem stal vedle nej..

Co se tyce kontroly sekajicich v AFK, tak jsem uz jeden takovy pripad zazil, udelil trest docela mirny, nebot jsem si rikal, ze je to zacinajici hrac a i presto, ze ma znat pravidla jsem ho nechal nasekat nejake logy s tim, ze si pro ne prijdu..
Po nejake dobe jsem si pro ne prisel a on sekal zase v AFK..

U me kontroly sekajicich/tezicich hracu je pomerne casta cinnost.

Tak si davejte bacha a ne, abych vas chytil afk...!
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
#29
To se musím ohradit.
I když jsem zároveň dělal něco jiného, tak jsem se díval přímo na herní okénko.
Nechápu, proč když těžím, vyndám journal a reaguju na případnou kontrolu, či podnět je jiný (rozumějte lepší) než když si sednu a moje postava na pohled nic nedělá.
#30
Jenze tady nejde o to reagovat na kontrolu. Pokud chces u toho delat neco jinyho, zapni si afk mod, od toho tam je ! Ty dostavas online expy jako bonus, za to ze hrajes, nikoliv za to, ze mas pustenou hru. Kdyz nehrajes, nezaslouzis si expy.
#31
Včera v noci po 24 hodině jsem usnul u notebooku a zůstal viset afk.
Moje postava seděla v kanceláři a zemřela na hlad. Dobré duši,
která schovala mé věci děkuji. Prosím o odečtení online expů.
Bartoloměj - lidský hraničář
-toho času správce Isharionu, nyní na odpočinku.
#32
(13.01.2009 v 08:18)Fredy napsal(a): Jenze tady nejde o to reagovat na kontrolu. Pokud chces u toho delat neco jinyho, zapni si afk mod, od toho tam je ! Ty dostavas online expy jako bonus, za to ze hrajes, nikoliv za to, ze mas pustenou hru. Kdyz nehrajes, nezaslouzis si expy.

Postava ig odpociva! Dokaz mi opakNinja
#33
Nebudu ti nic dokazovat, protoze nemas odpocivat na zidli, ale v posteli, kde se rust expu zastavuje. Je to opet jedna z tvych okecavek jak hledat vyhodu pro sebe. Zapomen. A znovu rikam, za aktivni hrani se nebere to, ze si hrajes na "stojiciho panaka". Tim naproste hre neprospivas a nezaslouzis si expy. Navic co ti brani odpocivat ingame v AFK modu ?

Bartolomej: Po 10-ti minutach bez hnuti se ti automaticky zapne AFK mod, takze expy nedostavas, takze ti nic brat nebudeme Wink Pokud ovsem nemas nejake makro, ktere ti pohne s postavickou, pak dostanes pres prsty Smile
#34
Treba proto ze postava odpociva na zidli, a afk je pro ucely "away from the keyboard?". Co ma postavicka delat, kdyz je ve hre sama? A hre prospiva, zvysuje herni status.
Nemam duvod zapinat afk pokud jako hrac afk nejsem.
#35
a ty me chces tvrdit ze cumis na obrazovku kde se nic nedeje celou dobu co sedi na zidli ? ze nedelas nic jineho nez ze se divas na odpocivajici postavu ?
ne tohle proste neokecas ...


#36
Ano presne to mi nedela problem.
#37
Nehraj si na slovicka. Afk sice znamena "away from the keyboard", ale u nas to taky znamena, ze to mas zapnout kdykoliv se primo neucastnis hry, aby ostatni vedeli, ze na tebe nemaji mluvit. A mimo jine, abys byl uchranen trapnych afk kontrol, ktere ti mohou privodit ztratu expu az ban. A zvysovani herniho statusu opravdu neni prospivani hre, tim prospivas tak akorat sobe Smile
#38
Kdyz si ve hre sam, tak treba chod po meste a vykecavej s mistnimi obyvateli. Kdyz uz tu meles o tom RP, tak hraj si na to, ze ti odpovidaji. Zkratka akceptuj, ze vysedavani na zidli a vymluvu ze odpocivas, ti nikdo nesezere. Je to stejne jako pravidlo, kdy nesmis vrazdit kazdyho koho potkas jenom protoze je tvoje postavicka masovy vrah.
#39
A trest dostanu za co? Kdyz budu reagovat na afk kontrolu?
#40
Už začínáš bejt jak ten Pandrhola Tongue
Já bejt GM tak ti stáhnu RP známku. Sice pravidla neporušils, ale RP nehraješ, přínos pro hru nejseš...
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat



Skok na fórum: