Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AFK
#61
Smazal jsem zprávu v Důležitých oznámeních, o kterou se Rajba opírá.
(to že při AFK smíte mít puštěné makro a aspoň reagovat)
Ta zpráva je z 16.11.2008 12:36, oznámení o zpřísnění je ze včerejška.
Která z těch zpráv asi byla aktuální a máte se podle ní řídit?

Ad Rajbovo poslední post:
To co popisuješ na konci ti může připadat jako dobré RP, mě to zas připadá jako porušování hned několika pravidel MW.
Pochop že tento server dělá skupina lidí pro svoji zábavu.
Nikdo nás za to neplatí, nemáme ani proužky reklam na webu.
Nenecháme si to nikým kazit, i kdyby hrál přesně podle pravidel.
A ještě doplnění:
Postava která sedí na náměstí a reaguje pouze pokud na ni někdo promluví je AFK a má mít zapnutý AFK mód.
Pokud na někoho zareaguje, AFK se ji automaticky zruší a je za svou aktivitu odměňována.
Pokud reagovat přestane (např. že dotyčný odešel), je opět AFK.
Postava sedící nečině na náměstí obdrží automaticky status AFK (po nějaké době).
Pokud popochází, nebo pouští dokola nějaký skill, nebo emotuje, aby automatické AFK přerušovala - bude na týden zabanována.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#62
hehe tak jak to teda je s tim AFK? dostal sem trest za AFK, na sve druhé postavě (Darg Temný), cestoval sem k orčím vendorům a pocestě sem dostal hlad (jakožto v realu) šel sem se najest, jedl sem u telky, dokoukal sem se na pořad a šel k PC... skontroloval sem jestli je všecko ok a začal sem studovat zase forum (pochopit ty penny a takoví ty věci pro muj maličkej mozek není tak jednoduchý), pak mi volala mladá, skontroloval sem postavu a šel od pc volat do postele, po volání mě přepadla unava a ja vytuh, probudil sem se 1:44 a šel vypnout pc... Takže otázkou mou je funguje automatický spouštění AFK? Jestli ano po jaké době se spouští? Trest mi klidně nechte, za dobu hraní druhe postavy sem nedosahl ani lvl ani sem s nikým nekomunikoval jen se snažil pochopit hraní priesta, takže založim novou a tuhle smažu (až to pude)... jen mi de o to abych se steným problemem nesetkal znovu...
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
#63
mas si vypnout UO, kdyz ses mimo PC.. [afk neni od toho, aby jsi se sel najit, nebo si volal
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
#64
Pozor Furgassi .. to mě teda vysvětli na co JE [afk? Osobně se mi někdy stane, že se [afknu, myslim, že je to na minutu a nakonec je to na čtvrt hodiny; s půlroční dcerou je někdy boj. Chceš mi říct, že se vystavuju nebezpečí trestu? A co dělám tak strašnýho? Podle blikavýho červený puntiku všichni věděj, že tam nejsem, OnlineXP mám stoplý, tak v čem je problém?
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
#65
(21.01.2009 v 00:31)furgass napsal(a): mas si vypnout UO, kdyz ses mimo PC.. [afk neni od toho, aby jsi se sel najit, nebo si volal

přesně jak postnul beddy,sice nemam tak vznešene duvody jako ma beddy, ale taky jsem myslel že si jen vezmu jídlo a vrátím se k pc ale zaujali mě v televizi vojevůdci a zustal sem u toho sedět....
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
#66
Jo presne tak, afk znaci ze tam proste nejsi a trest za to nedostanes. Jen je tam nebezpeci, ze te muze kdokoliv napadnout, at uz hrac nebo jina potvora (kterou dotahne jiny hrac) a nebo proste vyhladovis. Takze pokud tusis, ze to bude na delsi dobu, tak je precejen lepsi odlogovat, pak si v naprostem bezpeci.
#67
beddy.. vim, ze mas malou dcerku, takze s tvou delsi prestavkou jakztakz pocitam, ze se to muze stat.. holt mala dcerka je mala dcerka..

ale omluvu typu : sel jsem si pro jidlo s tim, ze si to snim u PC, ale v TV me zaujali vojevudci fakt neberu.. toto neni duvod, aby jsi nenapsal [afk a jeste k tomu spolehal na automaticke zapnuti afk, pripadne udelal nekolik kroku jednou klikl na mys ( vypl UO ) a mohl se koukat cely den..
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
#68
takže NA CO je AFK? a MUŽE se člověk spolehnout na automaticke zapnuti AFK? ty s semnou jednaš jak kdybych škemral o zrušení trestu, ale to neškemrám... Jen chci vědět (jednoduše a jasně) jak to teda s tim afk je...
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
#69
AFK je podle me urcen k tomu, kdyz chces jit na WC ci si procitas forum a ne k tomu, ze se jdes najist a cestou se jeste hodinu koukat na TV a potom se divit, proc mas afk, kdyz ono a tamto nejde..

kdyby sis vypl UO, tak se tedkom neresi takova kravina, ktera se tu resi obden a porad dokola, jak to a tamto nefunguje, jak se to ma udelat a co je v pravidlech..

uz me zacinate pekne vytacet s tema vasima debatama a neustalym pretaceni pravidel..
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
#70
Pockat. Ja mel za to, ze [afk me hodi proste do afk rezimu, kdyz neziskavam expy ani nic jinyho a tudis muzu odejit od PC na jak dlouho chci. Ok pokud me nekdo zabije, tak moje smula, ale pokud jsem afk pres prikaz [afk, tak me prece nemuze nikdo dat trest za AFK Smile
#71
A kdyz nemas [afk zapnute a potom nadavas na to, ze nejde automaticke prepnuti do afk?[/align]
Zakladatel klubu nespokojených hráčů
G.O.R.A
Raději vládnout v pekle, než sloužit v nebi.
Niccolo Machiaveli
#72
boha jeho furgassy TVŮJ názor na to znám, ale mě zajma co je ofic... Tak mi řekni co já vim a) 1)"OFICIÁLNĚ je libovolná doba bytí afk libovolná/ 2) Maximální délka afk je 30minut, pak přide odveta", dále za b) 1)"autoAFK prozatim nefunguje, nespolehejte se na něj /2) autoAFK funguje, zapne se za tolik a tolik minut... A JE TO HOTOVO! (opísmenoval jsem ti to a očísloval takže stačí napsat např: a)-1) - to aby ses stouhle diskusi už nemusel tak srat)
Drena Čoudílková - užvaňená gnómí učednice alchymie
stepok - člen klubu spokojených hráčů
#73
Koukám že furgass si slova co na začátku 4 stránky v tomhle topiku napsal whitey, vyložil zase po svym a trestá a trestá Biggrin Smile)
Mimoto aby nedocházelo k dalším nejasnostem.
Po jaký době se zapne automatický AFK ?
Když moje postava jde na náměstí, tam se zastaví, já odejdu od počítače..
Může mi GM dát trest za AFK za dobu mezi zastavením se a zapnutím automatického AFK značení ? Smile
Může mi GM dát trest za to, když mam automaticky zapnutý AFK režim a nejsem u počítače ? Smile
#74
[AFK je k tomu aby jste mohli od PC a nemuseli odlogovávat.
Spoléhat na autoAFK je chyba - pokud jdu od PC, můžu ho zapnout hned. AutoAFK je pouze berlička pro ty kdo musí pryč tak rychle že ani nenapíšou ty čtyři klávesy, a neví jak dlouho budou pryč, nikoliv "du na WC a doufam že to za 10 min stihnu, než se to zas zapne".
A ano, pokud nejste u PC a nejste [AFK, GM vás může potrestat, i kdyby to bylo v intervalu automatického AFK.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#75
ja som mal za to, že akonáhle mám [afk GMku môže už byť jedno či tam som alebo nie som, alebo čo sa s mojou postavičkou deje, proste je jasne viditeľné, že tam nie som, a keď ma niečo skosí, je to len a len moja chyba,.. načo tu potom je ten AFK ? to už môžeš rovno odlognúť, je to akurát pár klikov na myši naviac Smile
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
#76
TYR ja teda nevim. Jsi magor? cetl jsi ten post HNED NAD TVYM? od Whiteyho? Asi ne ze?
#77
Som magor, a nečítal som si ho (tie posledné posty som moc nepozeral, len som ich zbežne prebehol očami, dal som "odpovedať" na jeden z postov kdesi hore), takže sorry Smile
edit : prečo vlastne niekomu nadávaš do magorov, keď si vyjadria svôj názor ?
Aroganciu si musíš zaslúžiť.
#78
Při [AFK tě nikdo nemůže trestat za to že nejsi u počítače, protože na to je.
Pokud se tak stane, hlásit mě.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
#79
Nenadavam ti, jen konstatuju ze jses slepej jak patrona, moje stara babina by si toho vsimla. I kdyz vezmu v potaz ze jsi posty jen tak preletel, tak aspon ty od GM by jsi cist mel. a jeste ktomu hned nad tebou. Co vic uz chces.
#80
No tak sem tomu věnoval docela dlouhou chvíli a v někerých postechaby se "vepř" vyznal.
Je pravdou že někdo evidentně jen tak rpoběhne pár postua zbytek už nečte.. no budiž... takže z toho co sme vyrozuměl.
Jsou tady jen dvě duležitý věci kerý o afk musíte vědět.

Když vás načape GM v době kdy nejste u PC ale ještě se vám nezapl automaticky afk status, tak dostanete trest. Vaše mínus... měli ste si zapnout afk sami než ste vzali čáru.

Kdžy už vám naskočí AFK status, tak se vám muže stát že vás sejme hráč, ale za to si nesete odpovědnost sami a nemužete se dovolávat spravedlnosti.

takže shrnutí a doporučení od rejpala jako sme já:

1) pokud jdete jen na chvilku od PC cca 10-15 minut, tak si zapněte afk mod sami .. jednoducháým příkazem [afk ( pro neznalé -.... "ctrl+alt+f = symbol [" )

by Fredy: Jen byl doplnil, ze je tam i kratsi prikaz [z, ktery dela to samy. A pokud odchazite od hry casto, tak si to dejte mezi makra a nemusite pak na klavesnici hledat tolik pismenek Smile

2) když si zapnete afk mod, ale předem víte že bduete pryč třeba víc jak pul hodiny tak raději odlogněte.. jinak mužete pak brečet nad vejdělkem.... přjdete a z vás bude duch a tělíčko dávno fuč. Když budeet mít kliku tak nějakej dobrodinec vám zachrání pár věcí.

Toť myslím je vše . konec a šmitec.
případný reakce na muj postík už snad ani raději nepište sem... ale napište mi PM neboli SZ. Ať se vyhneme zbytečným spamum.

PS:Tyre - Votary sice použil slovíčko trochu nevhodné ale na konci byl otazník, takže ti nechtěl nadávat.. jen se tě zeptal a ty si reagoval p osvým.
Příště asi bude volit jiný slova. Teda já bych aspoň volil.

podepsán Istar ( Harogath)
Doporučil bych to tady zamknout... a já pujdu spamovat jiný témko
Strašně ukecanej trpaslík.... někdo má .... někdo nemá... co víc dodat



Skok na fórum: