Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nový drow aneb jak začít.
#1
Začátek za drowa a prvotní výdělky

Hráč co poprvé logne drowa se nemusí příliš orientovat, navíc je lehké se ztratit zemřít a přijít o tělo. Proto jsem sepsal počáteční možnosti nové postavy.

Věci zde uvedené se z velké části netýkají řemeslníků (nemám s nimi zkušenost).

Poprvé jsem nalogoval. A stojím zde. (viz obrázek). [Obrázky: zacatek.jpg]

Q: Kam prvně jít?
A: prvně si projít město (město!), podívat se je jaký vendor, splnit statické úkoly (úkoly typu zabij nechat napotom).
Q: co dál, jaké jsou mé možnosti výdělku?
A: Je zde několik variant.

Varianta a) Lovecké licence (viz obrázek).[Obrázky: bankacjv.jpg] Zadají vám typy npc které musíte do určené doby zabít, při splnění poklikáte na nástěnku a získáte odměnu.
Jelikož hráč nezná možnosti těchto npc, připojuji sem jejich popis: krysa-obyčejná myš, obří krysa-značně tuhý soupeř, bez brnění pro nováčka smrtelný, pokřivený a jeho varianty-extrémní regenerace, nováček ho nezabije, skřet a jeho varianty-nedostupný+extrémně nebezpečný, rozpadlá kostra-zničitelná pouze těžší zbraní chvíli trvá se trefit (dřevorubecká sekera etc). Pokud tam jsou některá z npc co nedoporučuji nebo jiná na která nemáte, neberte si ji zbytečně platit pokuty! Za půl hodiny (nebo hodinu) se vygeneruje jiná licence.


Varianta b) Dřevo. 1 npc na trhu vykupuje dřevo přes questovní dialog (oslovení slovem Vendui). Případně i hráčský vendor. Dřevo můžete těžit zde-viz obrázek.[Obrázky: drevo.jpg]




Varianta c) Kopání v dole. [Obrázky: dule.jpg]

Nejvýnosnější. Požádejte však nejméně o licenci u radnice v knize, kopat bez ní je trestné. Ke kopání potřebujete přemývací misku, džbán na vodu, krumpáč. Jak se teží vám vysvětlí kdokoliv přes world chat. Důl se nachází viz obrázek.


Varianta d) Loot. Sami nic nezabijete, ale je možnost čas od času jít s někým kdo má vyšší lvl. Necháváme nováčky občas shrábnout část podílu. I když nic neumíte, snažte se vetřít ostatním drowům do skupiny, v tunelech jsou rozmístěny expovací brány, čím rychleji budete mít lvl, tím rychleji jim tuto výpomoc oplatíte.


Q: Co dál dělat?
A: Najít zástupce instituce, ke které chcete patřit, nebo která vám může pomoci. A když není aktivní, tak tu která přebírá dočasně její roli či se optejte nejbližšího drowa. Její členové vám pomohou, řeknou co a jak, materiálně občas založí-nějaké staré brnění nebo odměna se vždycky najde. Pamatujte že zde není místo na obavy z toho oslovit jiného drowa, základem hry v podtemnu je interakce mezi drowy a každý někdy začínal. My vám můžeme začátky hodně usnadnit, je zbytečné toho nevyužít.

Q: umřel jsem a jsem bez věcí.
A: nutno nám říci, SZ na foru, nebo sekce drowu na foru, pripadne napsat na icq/chat.

A nekolik dalsich mist dulezitycH:
[Obrázky: chram.jpg]
[Obrázky: arenaisq.jpg]
Odpovědět



Skok na fórum: