Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Whitey a spol
#1
Citace:Pánové a dámy, je mi líto ale končím.

Nejsem schopen dostát funkce Spráce světa, když drtivá většina kvestařů a rasových GM ignoruje i prostý požadavek na zápis kvestů a eventů. (kdy, kde, odměna, vliv na historii)
Nejsem schopen pokračovat jako skripter, větší část systému vyžaduje přeskriptování, bohužel RT má jiný názor a mě už to záplatování nebaví.
Nejsem schopen pokračovat jako analytik, protože většina mé práce je zbytečná - buď se vezme pouze jako "inspirace", nebo se až po dokončení odmítne.
.....


Jen par veci...

Kdyz odejdes, bude to velmi tezka rana MW.

Proc maji lide z vedeni mw tendenci neustale utikat a couvat? Necouvl jsi prede mnou (spor o kolikovani uzemi Biggrin ) ani pred jinym hracem, proc si jednoduse nedoslapnes na questare? Kdyz nekdo neplni sve ukoly, mel by jit z kola ven.

Podobna analogie tu uz byla. Rybicka, kvuli ktere odesel Ursus, Retromancer a dalsich pet lidi. Timhle stylem se mw nikdy nedostane dal.
#2
(29.04.2009 v 10:24)Elerra napsal(a): ...Timhle stylem se mw nikdy nedostane dal.
Tímhle stylem se nedostane nikam. Podle mě je (byl) WD poslední, kdo to trochu držel nad vodou a nutil ostatní něco dělat. S jeho odchodem (je-li definitivní) ztrácím poslední naději, že se MW někdy dotáhne do ostrý. Pak se ptám sám sebe, jestli tady zůstat.
Přes to všechno díky Whiteymu za jeho práci.
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
#3
a já myslel že už je po aprílu...
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
#4
Je zajimave, ze nekdo kdo napise ze je spasitelem mw (coz je uz samo o sobe do nebe volajici drzost) a prisel ho vytahnout z bahna a dela jinou praci nez mu sverenou se pote divi, ze se Whitey nasere.

Kdybych si mel vybrat, zda Whitey co tu dela uz skoro sedm let nebo novacek co se nevenuje jemu zadane praci a jeste ze sebe dela skoro poloboha tak jasne volim prvni moznost. To ze "neco" zaujalo "nekoho" (Erlin?) ze by se kvuli tomu "mozna" vratil ke scriptovani me nechava klidnym. Radsi jednoho scriptera co tu je celou dobu a poctive maka, nez serii radoby pracovniku co chvili delaj, pak zmizej, pak se vratej...a furt dokola se slibovanim horniho i dolniho.
#5
Prosím zdržte se zbytečně útočných komentářů. Situace není tak jednodnoduchá jak ji vidíte a rychlé soudy nikomu nepomůžou. Spíš ještě naštvou víc lidí.
#6
Zamknuto, vase dojmy si nechte prosim pro sebe.



Skok na fórum: