Manawydan Fórum
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Verze k tisku

+- Manawydan Fórum (http://forum.manawydan.eu)
+-- Fórum: Manawydan - Hráči hráčům (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Fórum: Orkové (http://forum.manawydan.eu/forumdisplay.php?fid=44)
+--- Téma: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich (/showthread.php?tid=57)

Stránky: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Stig - 13.03.2012

Z pozice noveho hrace orka bys jiste mluvil jinak.. Takhle kdyz se te v podstate zadna BL netykaj, tak to se to povida.
Urcite bude zpusob jak si zahrat PvP i bez toho, abys znemoznil vsem novym orkum nebo vsem prochazejicim elfum a lidem si zahrat, nemyslis?


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Gorthaur the Cruel - 13.03.2012

a proc by porad mel bejt manawydan jen shard kde si nemuzes v pohode zapvpit?ja kdybych si zakladal orka tak jdu do toho ze to je nezadana rasa a pocitam s tim ze s nejakejma lidma a ostatnima rasama budu mit problemy kdyz orky nema nikdo rad Tongue
Jinak Tulgyre mas vypnuty soukromy zpravy nejdou ti posilat , kdyztak tady je moje icq : 591 980 934. Pridej si me prosim, diky


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Tulgyr - 13.03.2012

(13.03.2012 v 17:49)Stig napsal(a): Z vasi strany v podstate staci jen dohodnout se s mestem a zrusit rasovou nesnasenlivost, verim, ze Ishar bude mit vuli k tomu samemu. Pak by mohli novi hraci zakladat orky bez toho, aby je pet minut po zalozeni pojeli straze - takovy hrac pak ani nevi, co se deje a nema chut pokracovat ve hre za orka.

Tady se není o čem dohadovat...BL maj orci tušim od toho pul roku staryho eventu kdy sme ve skupince par orku pojeli Krystiana a jeho bandu a soudit celou rasu podle par lidi co se nějak rozhodli (vlastně diky tomu že orci měli BL bezduvodně v Cyproně eště před tim eventem) a eště když vemu v potaz jak dlouho je to stary mi přijde hodně úzkoprsý vůči novejm hráčum ktery stejně ani nepřijdou Wink a ja už momentalně nemám chut ani nic dohadovat..myslel sem že prostě dam BL lidem kuli tomu že mlady orci sou zbytečně bitý lidskejma stražema někomu třeba dojde že to zrovna neni vuči nim fer a zruši to a tim padem to zrušim i ja takhle když se pod ty vraždy guardu Cowlyn podepsal tak tim podepsal i to že žadnej mír ani bejt nemůže Wink


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - sarja - 13.03.2012

Po ty udalosti dostali BL vsichni orci co tam byli + bratrstvo, zbytek orku mohl do mesta naprosto volne. Rasova nesnasenlivost byla az reakce na to, ze se orci i pres varovani neustale paktovali s Bratrstvem (po tom co se orci v cele s Gobrugem pridali na stranu Bratrstva, kdyz si pro ne sli lidi z mesta). Nasledne probihalo jednani o miru, ktery zas nekdo z orku zazdil...


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Whitey - 13.03.2012

Technicky tu máme dvě možnosti:
1, Neutrální startovní lokace (jen základní systémoví vendoři, opravdu jen místo aby "bylo kde začít")
2, Rozštěpit orky na dva klany, Městské orky (rasa jako základ) a Pravé orky (hráči kteří si myslí že ork musí zabíjet od pohledu).


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Stig - 13.03.2012

(13.03.2012 v 18:50)Gorthaur the Cruel napsal(a): a proc by porad mel bejt manawydan jen shard kde si nemuzes v pohode zapvpit?

Clovece, ty si asi nejakej zaseklej.. Smile
(13.03.2012 v 18:32)Stig napsal(a): Urcite bude zpusob jak si zahrat PvP i bez toho, abys znemoznil vsem novym orkum nebo vsem prochazejicim elfum a lidem si zahrat, nemyslis?

EDIT: Ja navrhuju treba si zapnout PvP flag a proste se dohodnout s dalsima lidma, ktery to PvP chtej hrat a chtej byt pojizdeni od strazi. Je nesmysl to delat plosne podle ras a omezovat tak lidi, co s tim nemaj nic spolecnyho.


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Stig - 13.03.2012

(13.03.2012 v 19:09)Tulgyr napsal(a): myslel sem že prostě dam BL lidem kuli tomu že mlady orci sou zbytečně bitý lidskejma stražema někomu třeba dojde že to zrovna neni vuči nim fer a zruši to a tim padem to zrušim i ja takhle když se pod ty vraždy guardu Cowlyn podepsal tak tim podepsal i to že žadnej mír ani bejt nemůže Wink
S vrazdenim guardu si ale zacal ty, takze provokace prisla od vas.. Smile Mozna to chtelo si to napred trochu promyslet. Vsechno to je jen odpoved na vase akce, jak sam pises - neco provedete, dostanete BL, zabijis straze, jsou zabity ty vase. Tak co se to tu snazis namluvit, kdyz ste vsechno zacali vy?
EDIT: A btw. to BL si nedal jen lidem, dal si ho i elfum (pricemz u elfu ste BL predtim nemeli, takze zas jen vymluvy).. Wink Pokud nemas cas ani chut nic resit, pak nechapu, proc vubec sahas na Zakonik.
Tim si opravdu pomohl mladym orkum - krom u lidi maj ted BL i u elfu. Biggrin


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Colwyn - 13.03.2012

(13.03.2012 v 19:09)Tulgyr napsal(a): myslel sem že prostě dam BL lidem kuli tomu že mlady orci sou zbytečně bitý lidskejma stražema někomu třeba dojde že to zrovna neni vuči nim fer a zruši to
Takhle si já ale vyjednávání s Isharem nepředstavuji. Orkové a především někdo, kdo by na BL byl i jako neork mi nemají co mluvit do toho, kam si dám stráže. Například ta před dolem tam není kvůli tobě, ale kvůli tomu, že tam opakovaně došlo k přepadení.

Orkové jsou na BL jako následek jejich vlastního rozhodnutí. Varováni byli.
Nějaké jednání o míru bylo a to jsem byl rozhodnutý, že vám nějak vyjdu vstříc, ale to jste zazdili svojí neaktivitou. Zase nečekejte, že mávnu rukou a nic za to nebudu chtít. Ale o nějakém kompletním zrušením BL stejně po Nazgelově poslední akci minimálně měsíc nemůže být řeč.

Teď co se mě samotného týče, tak zrušíte rasovou nesnášenlivost a nebudu si vás všímat. V opačném případě udělám vše pro to, abych orkům znepříjemnil život.
O žádném mladém orkovi nevím. Možná podnět pro ně, aby ze svého vedení odstranili postavy typu Nazgel.





RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Hamish - 13.03.2012

Nebo aby začali hrát jako skupina a přestěhovali se do druhé pevnosti, hm, hm.


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Tulgyr - 13.03.2012

Ve vedení nejsem..jednám jen sám za sebe Wink jen to ber tak že mezi orkama mám nějaký to slovo..


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Colwyn - 13.03.2012

Když nejsi ve vedení, tak nechápu jak si můžeš vůbec dovolit udělat za všechny orky krok, který může mít dlouhodobé následky.
Ale to by jste si spíš měli vyřešit vy. Já reaguju na situaci ve hře.


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - RadstaR - 13.03.2012

Sou proste lidi, kteri radi kazej hru ostatnim ... bohuzel.


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Tulgyr - 13.03.2012

(13.03.2012 v 21:46)RadstaR napsal(a): Sou proste lidi, kteri radi kazej hru ostatnim ... bohuzel.

jojo..a že jich je hodně Wink


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - RadstaR - 13.03.2012

Hmmm by me zajimalo, cim jsem ti osobne zkazil hru ja, kdyz na me tak slastne mrkas ?

EDIT: Kazdopadne schvalne jsem nenapsal nikoho konkretniho, protoze netusim, kdo tuhle debilitu zacal a kdo vsechno se ji ucastni. A sem linej to zjistovat.
Kazdopadne ses toho chytil jako prvni, tak ...


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Tulgyr - 13.03.2012

Neřikám že sem svatej..vim že sem ten špatnej já


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Kevlar - 14.03.2012

Me osobne stve ze kdyz jdu k nejakymu mestu hned po me strili (cyprona, ishar, vilhemovice) A pro me jako valecnika co kazdou chvilku potrebuju nejaky bandy me to dost stve protoze u orku bandaze nesezenu a ve meste me zabijeji takze vzdy kdyz s nekym jdu nejakej dung tak skemram bandaze abych mel vubec neco....

A kdyz jsme u tech strazi...3 tydny cca jsem sel s kamosem pres orci pevnost a na me jako na orka samozrejme utoci straze vsude, kdezto na neho orci straze neutoci(je to clovek)....takze wtf? a ted uz tam straze ani nejsou takze az me zas bude nejaka harpie zabijet tak me asi umlati protoze ji nikdo nesejme.


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Geo - 14.03.2012

Za tým mohu klidně říci, že nás to taky štve a nejvíc Braka.
Objevil se názor, že vám sebereme kontrolu nad touto rasou, dokud nevyroste nová generace hráčů, kteří se o tu rasu dokáží postarat.
To by bylo pro newbie orky asi to nejlepší...


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Hamish - 14.03.2012

Mě spíš štve, že nikoho z orků nenapadlo s tím něco dělat... Dobře, nepočítám Nazgelův pokus o obměkčení lidských srdcí za pomoci globálního BL.


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Geo - 14.03.2012

Amen, bratře!!!


RE: [OOC] Pokec o orcích a okolo nich - Nevrin - 14.03.2012

(14.03.2012 v 16:59)Hamish napsal(a): Mě spíš štve, že nikoho z orků nenapadlo s tím něco dělat... Dobře, nepočítám Nazgelův pokus o obměkčení lidských srdcí za pomoci globálního BL.

Dělat co, s čím? V čem spočívá problém? Zákaz vstupu do Isharu není něco, s čím by se, jako možností nepočítalo už roky. Odpovědí je vytvoření vlastního zázemí. Je to výzva a něco, co dává hře orků rámec. Podoporu od GM k tomu jsme měli a stále máme.

Pořád se tu operuje s nějakými hypotetickými, novými orky. Na fóru je mezi zvýrazněnými tématy topic, kde se nový ork, který to myslí s hraním vážně, zapíše. Najde tam kontakt na představitele orků a ve hře může počítat s pomocí ostatních. Takhle to fungovalo roky, po které byli orkové dlouhodobě nejaktivnější hráčská komunita na serveru s nepřerušenou, živou pamětí od bety1.

Rozhodování o tom, jak postupovat proti Isharu leží ve stínu vyhlídek na návrat do Uruk Goi. Nebýt toho, že Brak nemohl kvůli technickým potížím s novým klientem vykonávat bez věčné frustrace svojí práci GM, tak už tam dneska jsme.

Spory s Isharem můžou skončit kdykoliv. O tom jak snadné to může být jsme se s Colwynem přesvědčili při setkání ve hře. Otázka ale je, jestli o to někdo existenčně stojí.