Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Pokec o orcích a okolo nich
(29.05.2014 v 05:29)Whitey napsal(a): Můžete mi to někdo hodit na Mantis?

(29.05.2014 v 07:01)Stig napsal(a): bug1312

:-* :-* :-*
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Chtěl bych se zeptat, je tu nějaké dobrovolné GM, které by zaskakovalo za momentálně chybějící orkské GM ? Smile Jednalo by se předevšim o stavby a úpravy v rámci reakcí na RP (nové npc, zabita stráž nebo co já vím apod. Biggrin). nečekal bych žadne bleskurychlé reakce, ale prostě bych vždy potřebné věci zapsal do uzamčené sekce a ono GM by to pak udělalo jak by mělo čas. Smile
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Já bych to bral Biggrin
“Oheň hřeje, oheň pálí. Bohové nás chrání, bohové nás ničí. Zabij…. nebo budeš zabit. Konec lekce.”
One Hit, One Kill, IK, Konec, Bye
Odpovědět
Jestli do toho jdeš, tak oživim Urkena Biggrin
Odpovědět
Vypadá to že Gheedovi dáme na zkoušku práva adepta. Mám obavy z jeho občasné impulzivnosti vedoucí k mazání MW a podobně. Pokud se osvědčí (a fanklub už má) dostane Gm práva.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak jsme se to s Gheedem rozhodli zkusit. Až se trochu rozkouká (a nepřestane ho to bavit) povýšíme ho z adepta na GM.
Podpořte ho a občas trochu usměrněte - uvidíme kam se s orky dostane!
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
A nešetřte chválou! (nejen u něj!)
Odpovědět
zdravím! nenašlo by se nějaké GM, co by nám nadhodilo nějaký úkol nebo questik?

hraju teď ještě s jedním orkem, docela se bavíme, ale jak to tak vidím, tak za pár dní se nám to zas omrzí :-D (hlavně jak zas ettinum řežem nohy a střeva lítají vzduchem)
Odpovědět
Nedari se mi problem zreplikovat.
Zkusil jsem si zaplatit Strazni sluzbu, ktera byla predchozi na 1,6 mesice a po zaplaceni se spravne pricetlo na 2,6 mesice.
U ktere sluzby vam to delalo problem?
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Myslím že tady šlo o první platbu, tj. když služba není vůbec zaplacená.
Vím že jsem to řešil u platby za obchodníky, kde jsem to upravil tak že první platba je poměrná podle času zbývajícímu do začátku dalšího období.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Tak jsem zkusil zaplatit za sluzbu, ktera mela 0,2 mesice a v poradku se zaplatila do 1,2 mesice.
Pak jsem zkusil sluzbu ktera mela 'nezaplaceno' a v poradku se zaplatila na 1 mesic, nasledne znovu a spravne na 2 mesice.
Takze se asi bug uz nejak vyresil? Smile
Democritus would say about his atomos proposal "I TOLD YOU SO" like 2400 years ago!
Odpovědět
Každopádně za orky děkuji, že si na ně někdo vůbec vzpomněl. :-)
Odpovědět



Skok na fórum: