Noob Dotazy
ahoj, funguje prosím Síň slávy - hráči s nejvíce XP? Protože odtud zmizelo jméno mé postavy. Děkuji.
Odpovědět
Je to TOP 10. Fungovat by to mělo stále stejně. Nejspíš tě někdo "vytlačil" a spadl si třeba na 11. příčku... Smile
Odpovědět
Jak funguje perk Pohyblivost (pasivní) – postava má zvýšenou šanci na vyhnutí se útoku. Výše bonusu závisí na stupni perku a výši vlastnosti „Obratnost“ ? Nikde není uvedeno jaké bonusy to dává a kolik?

a poškozeních u bodných zbraní se počítá ze síly nebo obratnosti?
Odpovědět
Poskozeni mas vypsane v popisu zbrane.
U drtivek ovlivnuje vrchni i spodni hranici sila. Na mece je potreba jak obratnost, tak sila. Bodne jsem jeste nepouzival...
Odpovědět
Bodné jsou čistě podle Dexy
RP zápisky na fóru neslouží jako informace pro Vaše herní postavy, které pak zneužijete ve hře.
Odpovědět
Pohyblivost přidává 5 + (6/12/18/24% obratnosti) do hodnoty obrany. S obratností 100 to je 11, 17, 23 nebo 29 bodů, to je zhruba 6, 9, 12 a 15% k šanci na vyhnutí úderu.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(28.04.2017 v 16:27)Whitey napsal(a): Pohyblivost přidává 5 + (6/12/18/24% obratnosti) do hodnoty obrany. S obratností 100 to je 11, 17, 23 nebo 29 bodů, to je zhruba 6, 9, 12 a 15% k šanci na vyhnutí úderu.

Děkuji za informaci.
Odpovědět
Nemohl vytlačit, byl jsem někde nad polovinou. lvl 35 a 35999 expů je max. takže když to vezmu tak součet expů do maxu je 644 999. Boronel má (665 899), což za tu dobu jsem ho musel překonat jak noc. Nejspíš to bude bugle.
Odpovědět
Přidává prosím v novém CS anatomie dmg do humanoidů a nebo jen přidává více životů do léčené. Děkuji.
Odpovědět
(28.04.2017 v 16:27)Whitey napsal(a): Pohyblivost přidává 5 + (6/12/18/24% obratnosti) do hodnoty obrany. S obratností 100 to je 11, 17, 23 nebo 29 bodů, to je zhruba 6, 9, 12 a 15% k šanci na vyhnutí úderu.

jinými slovy se ten perk nevyplatí, max. jen na prvním stupni Biggrin
Odpovědět
@Luckman:
Anatomie spolu s inteligencí má v CS4 vliv na šanci kritického zásahu, viz. taktický gump.
Pokud máte zaměřeného protivníka, napíše gump konkrétní šanci, jinak píše základ a větu o bonusu podle protivníka.
Není to ale její hlavní funkce, nečekej desítky procent. Na některé potvory taky nefunguje, např. na vodní potvory se používá dovednost Rybolov.
Pokud máš postavu s anatomií podle staršího CS, byla (a na prosbu GM možná ještě je) zde možnost resetu Anatomie.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Budu rád, pokud se mi resetuje jen anatomie Smile
Odpovědět
(28.04.2017 v 17:01)luckman napsal(a): Nemohl vytlačit, byl jsem někde nad polovinou. lvl 35 a 35999 expů je max. takže když to vezmu tak součet expů do maxu je 644 999. Boronel má (665 899),  což za tu dobu jsem ho musel překonat jak noc. Nejspíš to bude bugle.

A jméno tvojí postavy?
Odpovědět
Zorgulg Grugar
Odpovědět
Podle dat, odkud se čerpají informace do žebříčku, máš celkem 665 419 XP a to na top 10 nestačí. Pokud máš ve skutečnosti více XP, muselo by se ověřit, proč v tom XML máš psáno méně. Ta část co je na webu prostě jen z XML sebere 10 největších hodnot a vypíše je spolu se jménama postav, tam prostor pro chyby moc není, chyba by musela být někde ve hře, odkud se ukládá to info, nebo ve způsobu, jakým se to info ukládá do souboru.
Odpovědět
- stráž neútočí pokud je mimo region působnosti (oprava funkce + přidání hlášky objasňující situaci)
Co znamená region působnosti ? Dané město nebo po regionální kámen ?
Dál nevím, jestli je dobré že stráže neútočí na gobliny, nájezdníky... Až přímo ve městě, což si nemyslím že je dobrý nápad. A hláška Počkej až přijdeš k nám. By měla fungovat až když má daná postava nějaký prohřešek ne ? A né aby hlášku stráže říkali komukoliv .. Smile
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
Region působnosti = všechny regiony napojené na odpovídající Ruler (Zákoník).
Pokud je v diplomacii nastavené uznávání zákonů s jiným Rulerem, tak se region působnosti rozšiřuje i na něj.
Je to věc na kterou jsem interně upozorňoval u Isharu - Ishar má ruler Město Ishar (nebo tak nějak), ale okolní území je pod rulerem Isharion. Pokud nemají nastavené sdílení zákonů tak Isharské stráže nebudou mimo Ishar trestat.

To omezení se týká pouze vynucování práva, tedy útoku generovaného pokutou (tj. reakce na někoho kdo má být vyhoštěn/uvězněn/zabit).
Pokud na strážného někdo zaútočí, tak se stráž normálně brání. Na NPC také reagovala normálně (útokem), když jsem to testoval.

Zprávu zkontroluju, měla by se objevit pouze pokud má strážný napadnout cíl kvůli pokutě, ale cíl je mimo oblast pravomocí strážného.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Update informací - aby stráž mohla vymáhat zákony i na cizím území, musí být v diplomacii tohoto území nastaveno přátelství + sdílení zákonů s zákoníkem strážného.
Zpráva byla opravena.
V SVN 5957 (bylo restartováno) jsem dokončil úpravu logiky stráží.
Stráž přestane pronásledovat viníka pokud opustí její region působnosti. Výjimkou je pokud viník na stráž zaútočí (aby ji nemohl ostřelovat z místa kam za ním nejde).
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Výtrusové těsto se nestackuje do sebe (stejné kvality) automaticky. U všech ostatních těst to je ok
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
Jak moc prosím ovlivňuje anatomka kritik ?
Odpovědět



Skok na fórum: