Opravy a Bernardova hádanka
#1
Ahoj mám ještě dva dotazy.
1)Nevím jak se dá opravit u kováře třeba sekera,udice atd.A pokud to jde jen u hráče-kováře tak bohužel zatím jsem byl vždy ve světě sám.
2)Bernardova hádanka: Dá se nějak zjistit co tou hádankou má na mysli.Děkuji za případné odpovědi a omlouvám se pokud by se to tu někde už řešilo. Diego
Odpovědět
#2
Myslím že jde opravovat vše na co je výrobní návod, za cenu ztráty maximální odolnosti předmětu.
V současnosti mohu doporučit pouze support (který tímto oficiálně všem povoluji). Jen pozor, ztráta maximální odolnosti se řídí skillem řemeslníka, takže se to ne vždy vyplatí.

U hádanky se obávám že už je pozdě, je tam hodinový limit. Musel jsem podvádět a mrknout do souborů, odpověď se musí normálně vyslovit a je to *POZOR SPOJLER* -> "bota".
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#3
(14.06.2020 v 15:15)Whitey napsal(a): Myslím že jde opravovat vše na co je výrobní návod, za cenu ztráty maximální odolnosti předmětu.
V současnosti mohu doporučit pouze support (který tímto oficiálně všem povoluji). Jen pozor, ztráta maximální odolnosti se řídí skillem řemeslníka, takže se to ne vždy vyplatí.

U hádanky se obávám že už je pozdě, je tam hodinový limit. Musel jsem podvádět a mrknout do souborů, odpověď se musí normálně vyslovit a je to *POZOR SPOJLER* -> "bota".

Ale odpověď je ale jen BOTA viď.Každopádně díky
Odpovědět
#4
(14.06.2020 v 16:26)Diego napsal(a):
(14.06.2020 v 15:15)Whitey napsal(a): Myslím že jde opravovat vše na co je výrobní návod, za cenu ztráty maximální odolnosti předmětu.
V současnosti mohu doporučit pouze support (který tímto oficiálně všem povoluji). Jen pozor, ztráta maximální odolnosti se řídí skillem řemeslníka, takže se to ne vždy vyplatí.

U hádanky se obávám že už je pozdě, je tam hodinový limit. Musel jsem podvádět a mrknout do souborů, odpověď se musí normálně vyslovit a je to *POZOR SPOJLER* -> "bota".

Ale odpověď je ale jen BOTA viď.Každopádně díky

Oprava probíhá tak že vložíš špaatnou jakoukoliv zbran zbroj krumoáč do kovadliny, a použiješ na ní kladivo ukaže ti to co to chce na opravu... a pozor jou 2 faze mui mit materiál na obě Wink
Odpovědět



Skok na fórum: