Hlasování: S tímto návrhem nových PvP pravidel:
Ano,
39.02%
16 39.02%
Ne. Změnu je potřeba, ale ne takováhle.
17.07%
7 17.07%
Ne. Současná PvP pravidla mi vyhovují.
43.90%
18 43.90%
Celkem 41 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[PvP] Návrh změny pravidel
#21
2Sarja: Ono to jde říct i tak že je tu jen 10 lidí co chtějí tuhle změnu, a 19 co ji nechtějí (ať už vůbec nechtějí, nebo ji nechtějí v této podobě).
Nebudeme tu slovíčkařit okolo statistiky (to nechám politikům). Já to vidím tak že se vyjádřilo 29 lidí kteří tu hrají, a při zavedení těchto pravidel riskuji že jich může 14-19 odejít.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#22
Nemyslel jsem abys tuhle zmenu zavedl. Slo mi o to najit nejakej jinej navrh, ktery by byl schudnejsi pro ty lidi co zmenu chteji ale nedali ano z nejakeho duvodu.
Citace:Změnu je potřeba, ale ne takováhle.

Mimochodem z tech 15 hlasu je nekolik hlasu RT o kterych pochybuji ze by odesli a dalsi z nich jsou lidi ktery podobny ultimata delaji celkem casto.
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#23
Ano RP se dá okecat zabití 20 lidí...ale to neznamené, že se do dá okecat u soudu...A ano, možná někdo zahraje RP roli psychopata co zabije několik lidí a zkončí s permakillem, ale dost pochybuji, že to bude vliv který má smysl uvažovat.

K tomu zastání se...ber to tak, město je neutrální a svých cechů se nebojí, takže u něj se zastání dočkáš celkem snadno... A k tomu, incidentu se Sotchim a Richardem...jediné co o tom vím je fórum, kdyby nědo podal žalobu (a ne si to řešil po svém na cechovní úrovni) tak bych to za Lothara klidně řešil...Ještě poznámka, je pravda poslední dobou Lothara moc neloguju...ale pokud je potřeba, stačí napsat SZ a není problém se dohodnout.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#24
(03.07.2010 v 16:27)Ilicius napsal(a): A k tomu, incidentu se Sotchim a Richardem...jediné co o tom vím je fórum, kdyby nědo podal žalobu (a ne si to řešil po svém na cechovní úrovni) tak bych to za Lothara klidně řešil...Ještě poznámka, je pravda poslední dobou Lothara moc neloguju...ale pokud je potřeba, stačí napsat SZ a není problém se dohodnout.

Plati to i v pripade, ze dotycny neni obcanem mesta? Resi soud prohresky mimo mesto i u neobcanu?
Odpovědět
#25
Zmena pravidel ohledne PvP je nutna a to vis i ty Whitey jinak, by jsi neprisel s timhle navrhem. Soucasne PvP je omezujici pro RP. (opet opakuji, nejsem a nikdy jsem nebyl zastance PvP)
Hold se to zas chvilku necha a treba se za tyden, mesic prijde s jinym navrhem, ktery by byl schudnejsi. Od toho tu jsme, aby jsme otestovali co a jak funguje ci nefunguje.

Rygos - Nevim kde beres spor mezi Gorou a Semper Fidelis... Zadny neni a neplette si spory hracu ze spory postav...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#26
(03.07.2010 v 16:42)Alvin napsal(a):
(03.07.2010 v 16:27)Ilicius napsal(a): A k tomu, incidentu se Sotchim a Richardem...jediné co o tom vím je fórum, kdyby nědo podal žalobu (a ne si to řešil po svém na cechovní úrovni) tak bych to za Lothara klidně řešil...Ještě poznámka, je pravda poslední dobou Lothara moc neloguju...ale pokud je potřeba, stačí napsat SZ a není problém se dohodnout.

Plati to i v pripade, ze dotycny neni obcanem mesta? Resi soud prohresky mimo mesto i u neobcanu?

No pokud se jedná o elfy...pravda, pokud se jim něco stane mimo město tak se to za běžných okolností soudit nebude....Ale tam jsou zase jiné místa kam se jde obrátit, aneb Saara napadení elfa řešit bude, kdyby se objevili nějaké potíže tak klidně poveduna tohle téma jednání s terezou.
Nemluvě o tom, že na Sotchim v souačsnosti visí žaloba pro napdení od občana města...takže prosazovat se jde i v téhle věci.
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
#27
Zmoderováno.
Osobní spory si řešte někde jinde.
Odpovědět
#28
Hlasuji pro změnu, mě se tento návrh líbí a současné pvp mi nevyhovuje = Prudici orkove co se schovavaji s vypnutym flagem a tak dále. Také si nemylsím že povolení pvp povede k rozmnozeni PK, to urcite ne.
It's good to be bad.
Karlos Strench - Elf, hraničář
Odpovědět
#29
A co to změnit tak aby se mohli všichni napadat podle libosti, ať mají či nemají PVP. Pouze ten kdo má PVP by mohl obírat hráče kteří mají PVP. Pokud nebude mít PVP, mohu jej zabít, ale nesmím mu vzít věci. Nebo to udělat tak, že mu můžu vzít pouze peníze (skalp...). Ten kdo by byl zabitý takto hráčem by musel podstoupit jako duch nějaký labyrint, aby se nemohl hned vrátit do těla a znovu se zapojovat do souboje.
Magnus- gnom
Draken- ork čáryfuk
Odpovědět
#30
(04.07.2010 v 14:58)Magnus napsal(a): A co to změnit tak aby se mohli všichni napadat podle libosti, ať mají či nemají PVP. Pouze ten kdo má PVP by mohl obírat hráče kteří mají PVP. Pokud nebude mít PVP, mohu jej zabít, ale nesmím mu vzít věci. Nebo to udělat tak, že mu můžu vzít pouze peníze (skalp...). Ten kdo by byl zabitý takto hráčem by musel podstoupit jako duch nějaký labyrint, aby se nemohl hned vrátit do těla a znovu se zapojovat do souboje.

Jo, neco takovyho mi prijde idealni, nekomplikovany, bojim se ale, ze ostatnim se to libit nebude :-)
Samozrejme zakazat RK a poobne prasarny, abychom neblokovali hraic hru(leda by treba znova provokoval) a nevidim v tom jediny problem.
Odpovědět
#31
(04.07.2010 v 15:35)Noobel napsal(a):
(04.07.2010 v 14:58)Magnus napsal(a): ...

Jo, neco takovyho mi prijde idealni, nekomplikovany, bojim se ale, ze ostatnim se to libit nebude :-)

Taky bych byl asi za...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#32
*palec nahoru* ...jo tak takhle sem si to nějak představoval i jáSmile...ideálníHappy
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
#33
Magnusův návrh je krok vpřed a má naději projít, takže proč ne.
Odpovědět
#34
Dle mého je současná situace vyhovující ... Kdo si chce hrát na souboje má pvp flag, nebo si zajde do arény. Kdo nechce, flag nemá a v klidu si žije svůj poklidný život.

Pokud to chcete měnit, raději to pořádně promyslet a né - každej každýho může pojet, z RP požitku bude prd Angry
Odpovědět
#35
Taky jsem pro zachovani soucasneho stavu. Jak pise Factor - chces hrat PvP? Mas moznost si flag zapnout. Ale nutit lidi aby hrali to co nechteji je spatny pristup. V hlasovani je to jasne dane, ze je tu velika skupina lidi, kteri si chteji hrat to sve a ne to co jim nutite vy.
Odpovědět
#36
Tak tech, kterym soucasny stav vyhovuje je 1/3...
Vy si ale asi porad myslite, ze mi tady chceme PvP z toho duvodu, abysme si mohli bez problemu chodit a pojizdet kazdeho na potkani, pak mu dat FL, napsat nad nej 5x Lol a odejit? Nic takoveho se tu mezi PvP hraci nedeje. Jde o to, ze dnes neni zadna obrana proti jakymkoliv prasarnam, at se tyka pruzeni az po napriklad pritajtrlikovani se do dungu a vykradnuti pokladu... Treba muj arogantni mag by si urcite nenechal nadavat od orka, nechat si prdet do ksichtu a podobne. Jenze kdyz bych se ho jen dotknul, porusil bych pravidla a koncim. Jaky pak mam RP pozitek ja? Myslim, ze slusni lide se spustenim PvP nemuseji vubec niceho bat.
A kdyby se zavedlo neoc na zpusob Magnusova navrhu, k cemu by doslo? Jednou, dvakrat, trikrat bych si vas zabil, privydelal bych si na vas par drobnych a potom by me honilo cele mesto? Uz jen to, ze v tomto uzavrenem svete nemam moznost se Isharu vyhybat a jeho navstevovani je za aktualnich podminek nutnosti.
Odpovědět
#37
4Noobel: Následující situace -

Právě byla vypnuta podpra originálního klienta, po celodení dřině v dole bez maker si spokojeně jdu z dolu s plně naloženym koněm. Tam ty. Pojedeš mě, sebereš celodenní práci, s pokojeně kráčíš pryč.

Poprvé, to nasere.
Podruhé, už máš chuť s tim seknout.
Potřetí, vzdáváš to.

Podle mě to hodně lidem zkazí hru.
A pokud tě někdo takhle otravuje existuje hláška OKH ... proto byla vytvořena ne?

To je přesně ten důvod proč jsem odešel z DP

edit: ta větší 1/3
Odpovědět
#38
(04.07.2010 v 19:45)Factor napsal(a): 4Noobel: Následující situace -

Právě byla vypnuta podpra originálního klienta, po celodení dřině v dole bez maker si spokojeně jdu z dolu s plně naloženym koněm. Tam ty. Pojedeš mě, sebereš celodenní práci, s pokojeně kráčíš pryč.

Poprvé, to nasere.
Podruhé, už máš chuť s tim seknout.
Potřetí, vzdáváš to.

Podle mě to hodně lidem zkazí hru.
A pokud tě někdo takhle otravuje existuje hláška OKH ... proto byla vytvořena ne?

To je přesně ten důvod proč jsem odešel z DP

edit: ta větší 1/3

Ah, mozna is ten navrh precti znova... Utocit by se mohlo na kohokoliv kdykoliv, samozrejme RP. Lootovat by se mohli maixmalne penize. V pripade, ze by oba meli PvP flag, mohli by si lootovat i zbytek. Nejmel by se RK. Takze k tve situaci: Zabiju te poprve, vezmu ti tvych 500 stribrnych, protoze zbytek mas v bance. Zabiju te podruhy, nevezmu ti nic, zabiju te potreti, budu potrestan za RK...
A ta vetsi tretina ani ne. Labus svuj hlas pesunul na moznost b, Sokar si taky neni jisty. Radstar neni hrajici hrac. 2 kamosi z tabora mi psali ze by tez byli pro zmenu.
OKH povazuju za jeste vetsi blbost jak aktualni pravidla a proto nemam zajem ji uzivat. Nemluve o tom, ze kdybych to mel brta vazne, OKH by se dala spis zneuzivat... Napriklad v jiz zminenych dungeonech.
A pak nehraji na RP shardu z toho duvodu, abych zavirkoval jak o zivot a abych se kryl za system a vsem nadaval na potkani, dik, nemam zajem.
A pokud jsi jak rikas craft a cele dny jsi v dole, nemas zadne nepratele v konkurencni guilde, nevidim duvod, proc by te nekdo pojizdel. Moje 1 lvl chary taky nikdy nikdo nezabil, pokud nemel duvod.
Dalsim plusem je to, ze muze vzniknout spousta dalsich interakci mezi hraci. At jiz mezi armadou, starostou, nebo ruznymi spolky...

EDIT1: A uz vubec by me zajimalo, jaky je teda vas RP zazitek, kdyz si neohrozene kracite v dole, cely dny kopete a pak to akorat odvezete do banky a zpracujete.
EDIT2: Omlouvam se za ten utocny ton, ale nejak se mi nepodarilo ho vynechat :-/ Tudiz to neberte jako osobni utok(tak to mysloeno neni), ale radeji se zamyslete nad pointou prispevku.
EDIT3: Navic, kdyz se podivame, proc WD navrh padl. Duvody jsou 2. Problem s lidmi, kteri hraji vic charu, coz plne chapu. Navic s tim, jak je tu malo hracu se s jendou postavou na hrace tvori malo vztahu, malo charakterovyhc typu postav a takto je svet pestrejsi. Proto bych hre vice postav nebranil.
Druhym duvodem jsou lide, kteri jeodu pouze po mamonu a obavaji se, ze o nej prijdou.
Odpovědět
#39
Chcete hrat na RP serveru, tak proc odmitate pravidla podporujici prave to RP a interakce ve hre. Soucasne PvP flagy nejsou ani trochu RP a kdyz mi to nekdo dokaze vymluvit, tak tady s tim klidne seknu...
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#40
Já s Noobelem plně souhlasim.
Odpovědět



Skok na fórum: