Pokec k Cechu Bratrstvo
Pánové... vrátil jsem se včera po dost těžké operaci z nemocnice... Měl jsem čas přemýšlet zda se vrátit nebo ne a vidím jen jedno - mé rozhodnutí bylo správné.... Sem se vracet nebudu.. Stejná demagogie, Stig se ještě přizná k manipulacím s volbami... A to že sem Bratrstvo natáhne zpět kupu hráčů prostě popře... Kdo si zapne PVP musí počítat s pojetím a lotem. Nechápu pak nářek - mám sice PvP ale nechci bojovat. Au mamííí (v tomhle případě vyšší moc), oni mi naplácali, tak jim to osladíme.

Dráte, je mi líto, ale my se sem opravdu nevrátíme. A kluci kteří by se vrátili to podmiňují abych se vrátil taky. Nemůžu je do tohoto natáhnout, protože by mi asi zakroutili krkem. Sám vidíš jak je vše odpuštěno, když trest dostaneš jen ty, protože si známý rebel. Jak bych dopadl já si dokážu představit.

Stigu... zkus místo sáhodlouhých nicneříkajících frází být stručný a konkrétní.

Delfínku... tebe lituju, protože podle mě máš jen kusé info z fora RT týmu a skutečný život MW jde mimo tebe. Problémy hráčů i při dobré vůli nevyřešíš jen sledováním vašeho fóra a nasloucháním "božích" slov. Děláš tu mamutí práci, která díky tomu jde vniveč, protože ti vyženou lidi.
Odpovědět
Jediný kdo tu manipuluje si ty. Děláš, jako bys ty osobně někdy vůbec něco konkrétně doložil nebo dokázal. K tomu prostě a jednoduše nikdy nedošlo. Ty lidi jen křivě nařkneš a urážíš, pak jdeš trucovat a po nějaké době to samé opět v bleděmodrém.

Pravidla voleb jsou jasná i pro poměrně opožděné jedince. Pokud si na nich někdy něco nechápal, stačilo se zeptat, ideálně ještě předtím než ses rozhodl účastnit se věci, které evidentně vůbec nerozumíš. Tvůj problém je to, že žiješ myšlenkou, jak volby (svět) měly vypadat podle tebe, přestože to tak nikdo nikdy neprezentoval, a nakonec mi ještě vytkneš, že můžu za to, že nejsi ředitelem vesmíru nebo že svět není podle tvých představ. To údajné "moje" doznání k manipulaci s volbami je opravdu směšná snaha jak doložit něco, k čemu nikdy nedošlo. O to víc směšné, že s volbami nemám naprosto potřebu manipulovat, protože mám mnohem přímější a snazší způsoby, pokud bys o tom procesu něco věděl, možná ti to dojde - vždy to tak bylo výslovně podáno.
Pokud mě činíš osobně odpovědným za svoje neúspěchy, pak prostě jen odmítáš nést odpovědnost sám za sebe. Tak nechápu, co tu mluvíš o demagogii, když si nikdy nic fakticky neprokázal a stále si akorát vymýšlíš, kdo ti ublížil. Nejvíc si ublížil sobě a své vlastní skupince ty sám. Pokud si to odmítáš přiznat, nikdo ti to tady posté už nijak vysvětlovat nebude. Nakonec ty to stejně víš nejlíp, tak proč se zdržovat.
Snad je to pro tebe dost konkrétní. Demagogie a manipulace jsou zrovna od tebe dost nemístná slova.

Jinak osobně s pojetím a lootem počítám. Dokonce klidně řeknu, že Bratrstvo má potenciál natáhnout sem kupu hráčů, ale stále ještě nevidím tu souvislost s PvP. Biggrin Pokud ty ano, měl bysis osvěžit definici slova demagogie.
A tvá poznámka adresovaná Whiteymu je jen jasný příklad toho, jak se manipuluje v praxi. Myslím si, že na tohle by ti mohl skočit jen hodně samolibý a ješitný prosťáček.

Tobě já jsem nikdy nic špatného nepřál ani neudělal, jak říkám, podle mě si nejvíc škodíš ty sám. Pokud to nikoho neurazí, klidně dodám, že je mi úplně jedno, jestli příští volby legální cestou vyhraje Drathart, Horian, ty nebo někdo kdo si tu založí účet až zítra. Nemám žádný důvod prosazovat nějakého konkrétního kandidáta, protože je mi upřímně naprosto ukradené, jestli zrovna ty osobně zvítězíš nebo prohraješ na plné čáře.
Tak nefňukej a chovej se chvíli jako chlap, který při neúspěchu hledá způsoby, jak napříště uspět a ne že hledá záminky, jak vlastní neúspěch svalit na někoho jiného. To je prostě normální zbabělost a odevzdanost, nezlob se na mě. Stále ze sebe děláš oběť bez reálného boje, místo abys aspoň náznakem bojoval a následně se ctí přijal výsledek. Já chci ve funkcích vidět hlavně lidi, kteří jsou schopní makat i přes překážky a lidi, co jsou schopní nést nějakou osobní odpovědnost a ne někoho, kdo se mi bude akorát vymlouvat, proč něco nejde a akorát hledat způsoby, jak ospravedlnit svá selhání a jako pomstu ještě očernit všechny okolo. Takový člověk totiž ničemu neprospěje a bývá spíš na škodu.
Smutné je, že to musíme odnést i my všichni okolo a toho já už opravdu nemám chuť se účastnit. Snad mě omluvíš.
Odpovědět
Stačí ti tohle doložení z tvého příspěvku?

Dnes 21:57 ........ RT je od toho, aby určilo, přímo či nepřímo, kdo v té samosprávě bude sedět.

Ostatní nekomentuju, mám stále ještě v poště dopis který jsem Whiteymu psal a ve kterém mi potvrzuje že jste pojebali co šlo. To že ho tu nevytahuju na světlo a neprokážu že já nejsem ten kdo naši skupince ublížil je jen moje slušnost vůči němu.
A můžu ti to napsat i jinak. Delfínovi se vnucovat nepotřebuju, protože se sem nehodlám vracet a to co ty bereš jako lichotku a manipulaci myslím smrtelně vážně. Takže mi je u prdele co si o tom myslíš ty.
K PvP jsem řekl svoje - asi si to "přehlédl" a protože nechci psát deset příspěvků, přidal jsem i to ostatní. Pokud ti to vadí, tvůj problém.
Napsal jsem svůj názor, ty si ho dementoval - což mi bylo jasné. Neboj, žádný BoC sem tahat nehodlám a kdyby si nenapsal o manipulaci s volbami, tak bych se ani nezmínil. Jsou věci, které změnit nejdou a je zbytečné je řešit. Je možné se z nich jen poučit. Jediné co jsem až do dnes napsal, že staré křivdy se nezahojily a pokud tu budou určití lidé že se sem vracet nechci.
Spolu jsme myslím vycházeli celkem v pohodě až na některé "přestřelky" na fóru. Zjednodušeně - něco se nám nelíbilo a už byl oheň na střeše ať z vaší nebo mé strany. :-D
Snad ještě dodám, že Karlos měl pravdu, pochopil proč jsem skončil.
Howgh! :-)
Odpovědět
Hmm, tak to si mě teda dostal.. skoro.

Vtip je v tom, že volby byly vždy podávané tak, že:
1. O přijetí kandidatur rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Tedy kandidují lidi, které potvrdím.
2. O regulérnosti průběhu voleb rozhoduju já, potažmo Garius, potažmo král. Takže pokud zas někdo čistě "náhodou" v průběhu voleb přijme/uplatí 10 nových občanů (to uplacení jsem zjistil RP cestami), budu to opět považovat pouze za hodně primitivní a zoufalý pokus o podvod, nic víc.. a nečekaně to dopadne naprosto stejně, tak s tím počítejte. Nechápu, jestli si někdo myslel, že jsme tu asi všichni úplní blbci a že tohle bez problémů projde..
Ty mi tu vlastně říkáš, že zarazit někomu podvod je manipulace s volbama, zatímco podvodníci jsou slušní lidé, kterým je ubližováno. K smíchu. V nějakém normálním světě by provinilci viseli na nejbližším kandelábru, ale ty se tomu ještě snad divíš. Poměrně zvláštní smysl pro spravedlnost.
3. Výsledek voleb musí být potvrzen mnou, potažmo Gariusem, potažmo králem. Tedy i kdybys náhodou vyhrál volby a já bych řekl, že se nestaneš starostou, tak se prostě.. nestaneš starostou. To není manipulace, to jsou holá fakta.

Takže spíš mi tu ukaž, kde tvrdím, že tomu kdy bylo jinak. Nikde.

Prosím, pokud na tom někdo něco nechápe, milerád vysvětlím klidně i zdlouhavěji.

Takže jakápak manipulace.. Biggrin Nemusím s ničím manipulovat, protože prostě v dané situaci nemusím nikomu nic odůvodňovat ani si na nic hrát ani se řídit nějakou neexistující ústavou či zákony. Tohle je naprosto konzistentní po celou dobu. Nejedná se o manipulaci, jedná se o to, že to nejsou parlamentní volby a tohle zřízení není demokracie.. a pravidla jsou jasně daná. Nikdo nikdy nesliboval žádnou formu demokracie, dokonce i kdybys byl zvolen, neznamená to ještě, že tvoje pravomoce budou stálé a pevně dané.
Do voleb nicméně většinou nemusím zasahovat, pokud zrovna někdo neprasí s jejich průběhem za hranicí RP.. vlastně k tomu zásahu došlo jen jednou a problém s tím máš nejspíš jen ty.
Ani to nebolelo, že.

EDIT: Ano a jsem rád, že nám setrvale kryješ záda, už jsem se bál, že celé to spiknutí iluminátů vyjde najevo.
Odpovědět
(27.06.2014 v 21:54)monty napsal(a): hele stig má recht...spousta lidí si zapíná PvP flag aniž by tito hráči chtěli PvP...já to mám u všech postav hned od prvních lvlů

jj, neříkám že lže, ale je to jen určité procento lidí, jiný si ho zapínají z jiných důvodů, proto je celkem i pravda že hlubší analýza by byla těžká, ale stig svým projevem zase do značné míry potírá to, že tu jsou i hráči kteří si to zapínají z toho důvodu.

Jedni hráči si to zapínají proto aby měli kompletní rp prožitek(tímto pozdravuji všechny renomované nonpvp flagy ultra super rp hráče XD) a stejně tak to mam i já u všech postav zaplé a taky od prvních levelů, ale s tím, že se chci taky plně využívat PVP flag a najít rozumný kompromis trestů, případně nastavení božské stráže tak, aby to bylo přijatelné pro obě strany. To je celé, důvody jsem zmínil, příklady taky, ale jelikož jsem se snažil být konstruktivní tak i možné řešení(velmi podmětné mi přišel návrh i Iliciuse(mimochodem orkové pod vedením Bumhuga něco takového již provozují, a nemůžu říct proti jeho trestům ani papír, ač jako ork je intolerantní hovado, jako hráč je velice tolerantní..navíc koho by pojížděl kdybych byl v base? BiggrinDD viď Bumhugu?Biggrin)

RP tresty ano, ale rozumně nastavené, basa je podle mě extrém tak jak naznačil Poutník(délku basy) a Ilicius co se týče formě trestu.

Jak kompromisně nastavit systémové stráže jsem naznačil, Whiteyovo tvrzení,( že:
1, Trest dostává útočník. Nerozhoduje kdo začal, ale kdo mávnul zbraní když ho při tom viděly stráže.
2, Pokud občan nedostane pokutu za prohřešek je to dosud neohlášená chyba a prosím některé z GM o test a potvrzení.
3, Pokud se někdo nechá vyprovokovat k útoku pod dohledem stráží, není to záporák ale *censored*.
) kdyby tak fungovalo v praxi nemám námitek, ale je mi jasné, že za chvíli mě budou honit za to, že jsem pojel joudu v dungu a bezesvědků. Prostě otevřeně vyjadřuji pochybnosti nad účelem trestu a nad procesem jeho získávání a rozhodně trvám na tom, že je hráči udělovaný trestů zneužitelné viz moje story jak jsem dostal trest v isharu a jak zbytek lidí a orků byli ignorováni i přesto, že mě před touto událostí(nebo někoho z mých známých) vyjeli uprostřed města. Nebo také v Nulldenu v bance(přímo v rozporu se zákony nulldenu) atd.

To je celé. Vyjadřuji jen svůj názor, nikoho neosočuji z manipulace a obecně jsem chtěl jen říct rp tresty ano ale k uspokojení všem.

Nechci tady rozjíždět další flame jen bych se opakoval, tohle prosím berte jako s hrnutí. Jsem rád že se jsme na toto téma pohovořili a zazněli tu návrhy s obou stran.
Odpovědět
Opětovně říkám... netahej sem volby kterých jsem se účastnil. I když.... Prokaž ale že byly za hranicemi RP. To že v RP rovině někdo uplácel a kupoval hlasy je snad v pořádku ne? A nebyl jsem to já. Ale tohle je spíš na SZ nežli do tohoto fóra, i když se to Bratrstva vlastně týká.
Mimo jiné v průběhu voleb si to byl ty, kdo přijímal občany, takže ???? Primitivní a zoufalý pokus o podvod jde na tvé triko? Pokud vím, byl určen termín - vámi - že kdo chce volit má čas do určitého data se přihlásit k občanství. Jediný zoufalý pokus který ale vyšel bylo vyškrtnutí členů Bratrstva z možnosti volit. Sám víš, že kdyby nebylo tohoto kroku, volby bych s přehledem vyhrál. bylo to tuším o jeden dva hlasy?.. A pak se div, že se zlobím i po letech. Jestli tohle nebyla manipulace, tak už nevím...

Edit.
A vůbec. Nevím proč se tu hádám, když to stejně otočítš jen proti mně jako vždy. Vy prostě chyby neděláte že? A řekl jsem že ze slušnosti k Delfínovi. Vám krýt záda rozhodně nebudu, protože si to nezasloužíte.
Kašlu na to. Své jsem napsal a jdu dál marodit. :-)
Odpovědět
(27.06.2014 v 22:09)Alvin napsal(a): Dráte, je mi líto, ale my se sem opravdu nevrátíme. A kluci kteří by se vrátili to podmiňují abych se vrátil taky. Nemůžu je do tohoto natáhnout, protože by mi asi zakroutili krkem. Sám vidíš jak je vše odpuštěno, když trest dostaneš jen ty, protože si známý rebel. Jak bych dopadl já si dokážu představit.

víš ja ty tresty beru, uváděl jsem to jen v celém světle proto, aby si whitey uvědomil, že RP trest se vždy nerovná spravedlnost a proto by stráže němeli být přeboostěné a na každém kroku, jen v tomto světle jsem to myslel. Jestli jsi orci udělali (i přes mou nelibost) dobré vztahy s isharem a mají z toho jistou protekci tak ať, ale at se dávaj přiměřené tresty i když třeba selektivní(z rp hlediska na to mají právo), ale ať stráž mě nenahání všude po lese a neportuje do basy+ nedostávám 14 denní tresty + 5 zl pokuty, za to že jsme si jako pvp flageři dali do dodržky.

jo a brzo se uzdrav Alwine Smile
Odpovědět
(27.06.2014 v 22:57)Alvin napsal(a): Opětovně říkám... netahej sem volby kterých jsem se účastnil. I když.... Prokaž ale že byly za hranicemi RP. To že v RP rovině někdo uplácel a kupoval hlasy je snad v pořádku ne? A nebyl jsem to já. Ale tohle je spíš na SZ nežli do tohoto fóra, i když se to Bratrstva vlastně týká.
Nemám s tím problém. Taky na to bylo RP reagováno tím, že se udělaly RP opatření. Problém s tím máš ty.
Pokud mě tu veřejně očerňuješ už několikátým rokem (tady je vidět, jak je to RT zlé, že tě stále nechává), nezlob se na mě, ale budu na to veřejně reagovat. Já nemám potřebu se někam tlačit za pomocí podvodů a ne úplně košer praktik. Nemám potřebu někoho křivě obviňovat a urážet a když nic neprokážu, tak to znovu a znovu opakovat.
A proč bych ti měl něco prokazovat? Nikdy se to z mojí strany mimo RP neřešilo, krom flamu na fóru, kdy se musím stále bránit těm samým konstrukcím. Ty si mě tu nařknul několikrát z toho samého, nikdy si nedokázal ani jednu skutečnost a děláš to stále dokola, místo abyses jako slušný člověk prostě omluvil za křivá nařčení a nactiutrhání (ne že bych o to stál a přijde mi docela trapné tu člověka ve tvých letech poučovat o základech slušného chování a etiky) nebo s tím alespoň přestal. Tohle prostě asi nepochopím a ani nechci. Spravedlnost funguje jinak.

(27.06.2014 v 22:57)Alvin napsal(a): Mimo jiné v průběhu voleb si to byl ty, kdo přijímal občany, takže ???? Primitivní a zoufalý pokus o podvod jde na tvé triko? Pokud vím, byl určen termín - vámi - že kdo chce volit má čas do určitého data se přihlásit k občanství. Jediný zoufalý pokus který ale vyšel bylo vyškrtnutí členů Bratrstva z možnosti volit. Sám víš, že kdyby nebylo tohoto kroku, volby bych s přehledem vyhrál. bylo to tuším o jeden dva hlasy?.. A pak se div, že se zlobím i po letech.
Tak určitě. Já jsem účelově přijímal a snad i přímo uplácel nové občany, byli to členové Bratrstva apod. (asi aby pro tebe mohli hlasovat, což jsem údajně nechtěl, že jo.. no, teď už to vážně dává větší smysl), hodil jsem to na někoho, kdo to podle tebe zřejmě technicky ani udělat nemohl (což samozřejmě nikomu nedošlo) a pak sem na to ještě upozornil a vlivem toho vyhrál teď už ani nevím kdo, ale k mojí smůle si to nebyl ty a tak to dostávám posledních X let sežrat prostřednictvím tvých křivých nařčení a urážek.. Na tomhle mě nejvíc asi uráží to, že bych musel být nejspíš úplný dement, abych se tomuhle nevysmál nebo abych něco takového vůbec zkoušel - nedáváš smysl.
Jen abych ti osvěžil chatrnou paměť - reálný výkon té funkce jsem převzal až v momentě, kdy tyto podvody byly uskutečněny (za normálních okolností totiž v době voleb nedělám jako prozatimní správce vůbec nic, pokud to není nutné), tedy někdy v průběhu voleb. Převzal jsem to proto, aby se to zarazilo a dále jste v tom nepokračovali. Žádné občany jsem poté účelově nepřijímal. Vola dělej z někoho jiného.
Jinak ale jak říkám - i kdybys vyhrál, neznamená to ještě vůbec nic a kdybych neměl zájem uspořádat spravedlivé volby, tak nejjednodušší a nejrychlejší je prostě je neuspořádat - a je to naprosto legální způsob. Biggrin Opravdu nevidím důvod dělat tebou popsanou naprosto debilní "manipulaci" a špinit si s tebou ruce, když by mi prostě bývalo stačilo ukázat na někoho, kdo to chce dělat (a kdo mě nebude alespoň veřejně urážet, pokud mu nebudu hrát do karet).

Tohle mě jen vede k tomu, že s nějakýma volbama se příště nemá vůbec smysl zdržovat, protože tím akorát někteří chytráci začnou spekulovat a kopat okolo sebe.

(27.06.2014 v 22:57)Alvin napsal(a): Jestli tohle nebyla manipulace, tak už nevím..
Je v pořádku, že nevíš, ale opravdu mi nepřijde vhodné za to do mě kopat.

EDIT: A záda nám kryješ hádám tím věčným křivým obviňováním a urážením. Já osobně ti o to tedy vůbec nestojím a odmítám tuhle hru na dobráka mučedníka Alvina hrát. Vážně je to už trochu únavné..
PS: Ty volby a obviňování ostatních si sem začal opět tahat ty.. kdyžtak si odskroluj úplně nahoru, pokud bys to už náhodou zapomněl:
(27.06.2014 v 22:09)Alvin napsal(a): Stejná demagogie, Stig se ještě přizná k manipulacím s volbami...
Odpovědět
Netahal bych dva roky staré události a držel u nich pouze stastu quo a vzájemně se neurážel, stigu ty jako gm, nezlob se na mě, ale měl by jsi si držet větší odstup a nesklouzávat hned k výrokům, které prosti strana může s hledat urážkou. Bud trochu větší profesionál.

A pro tebe to Alwine platí taky!
Odpovědět
Já jsem to o volbách nezačal.. Wink
Myslím, že jsem ještě poměrně asertivní a nikoho jsem neurazil. Sprosťárny čtu vždy spíš z druhé strany (ano, přiznávám, napsal jsem: "bych musel být nejspíš úplný dement" - všem poškozeným se omlouvám). Status quo je pro mě nepřijatelný, pokud se ta obvinění stále opakují kvůli té samé věci (on to potom totiž není status quo), protože pokud někdo jednou neprokáže své obvinění, měl by se zdržet dalšího veřejného očerňování v dané věci (což proběhlo před půlnocí opětovně od Alvina, než jsem vůbec o volbách začal něco psát). Na tohle jsou mimo tento mikrosvět fóra nějaká závazná regulující pravidla + etické normy, pokud se nepletu.
Myslím, že profesionalita neznamená být submisivní a nechat si s*át na hlavu v oblasti, kterou mám vést já a klidně si přihlížet nekorektnímu a záměrně destabilizačnímu jednání. Přijde ti profesionální něco vést a připustit, že ti někdo bude neustále shazovat tvou (a kolektivní) práci na základě křivých obvinění, která už byla vyvrácená? Proč bych to dělal, když tím např. padá legitimita (kterou mimochodem paradoxně žalující strana předtím sama znehodnotila) a tedy i samotná podstata produktu a vše, co (re)prezentuje?

Jestli tomuhle říkáš profesionalita, nechtěl bych tě mít nedejbože jako spolupracovníka, natož šéfa. Chápu ale, že v dnešní době někdo může mít k vlastní práci tak nízkou důvěru, že na ní nechá kydat v klidu hnůj a přitom se považovat za velkého profesionála díky hranému úsměvu..
Odpovědět
(28.06.2014 v 01:27)Stig napsal(a): .........
Profesionalita říkám tomu, co jsi ani tímto příspěvkem neukázal Biggrin

GM bude vždycky u hráčů blbcem, na to je snad i paragraf. Biggrin
Odpovědět
Každý má jiná měřítka, nároky a pohled. Je mi jasné, že každý může sympatizovat s jiným postojem a je to v pořádku.
Kdybych trvalé dělání ústupků, pasivitu a útrpné mlčení považoval za profesionalitu, tak jsem už z podstaty "ve svém oboru" doslova nekompetentní/nezaměstnaný - k ničemu (platí jak pro RL, tak pro hru).. Smile

EDIT: Jinak mi je jasné, že GM je vždycky blbec. Nakonec i v konfliktu dvou hráčů to nakonec často odskáče nejvíc GM. Konflikty/soupeření/soutěžení jsou podstata her a někdo ten příliv hate-u (většinou od prohrávajícího) odnést musí.
Odpovědět
tohle už bylo profesionálnější vyjádření! Biggrin

a koukni na toho cyrica prosím tě, přidal jsem tam další návrhy a jestli nebudete chtít tu vlajku, tak bych si ji ukořistil pro bratrstvo, jako ozdobu xD
Odpovědět
Hele, kdysi jsem o strážích už psal, ona je zas potíž, že v okamžiku kdy strážím dáš lidské staty, tak každej drudej jouda, co se ocitne na bl komplet vyvraždí městskou stráž (neb je blbá a bude na něj bezhlavě běhat po jenom). Nemluvě o tom, že ji dost možná "vybije" noob co do města uteče před grizzlim.
Jinak nevím, co se týče orského včera na mě taky vyběhnul a zabil mě. Fakt je, že mi ani tak brutálně OP nepřišel (tedy krom faktu, že měl takřka neomezené hp) a sundal mě jen díky kombinaci 2 fakt. Jednak toho, že mi první ranou dal vážný bleed (tedy něco, co mě prostě zabije pokud se dost rychle nevyléčím, což ale se stráží za zadkem nemůžu) a fakt druhý, byl schopen mě pronásledovat přes půl mapy. S tím, že ho neodradilo ani to, že jsem dle mého odhadu utekl asi 2 obrazovky od něj (odhaduji podle toho, jak dlouho mu trvalo doběhnout na můj dohled).
Napadáš lidi od vidění a pak fnukáš na fóru. PŘIJMI ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ ČINY! Kňouro.
Odpovědět
Dopis?
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Exclamation 
Tímto bych chtěl poděkovat všem lidem, kteří se po mé kritice OP stráží ,zneužitelnosti trestů, a tvrdosti trestů, podíleli a účastnili na tom, že můj rp trest byl ze 14 dní zvednut na 20 a stráž již nezabijí, nýbrž automaticky portuje do basy. Příhodnější důkaz mých tvrzení, jste mi nemohli dát Biggrin a děkuji že teď vím, že má kritika byla naprosto předmětná A VĚCNÁ! Smile

Jestli tohle to není příkladý příklad toho, jak se tady s tady op stráž zneužívá a stejně i tresty(sympatie/antipatie)(viz níže), tak vážně nevím. Z mého pohledu jen prostá šikana, rp trest mi byl vyměřen na 14 po krytice na foru, se záhadně zvedne na 20 a stráž nezabijí ale rovnou portí.


Děkuji za tento ukázkový rp, jak projevy a kritika na foru může ovlivnit rp tresty, děkuji za tento úžasný důkaz, který jen posilňuje mé argumenty a jasně tedy znamená, že má kritika byla na místě.
Velká gratulace.

Nejsem naštvanej, beru to naopak jako vítězství mých argumentů(zneužívání trestů a op stráže, zbytečně vysoké tresty atd. viz všechny mé předchozí příspěvky)



Chci se tímto zeptat rt týmu(prosím jednotnou diskutovanou odpověď) Jakým způsobem kritika zasahuje do RP trestů? Je standartní kritiky z fóra trestat ve hře zvyšováním trestů? Děkuji za odpověď.

otázka Whiteyovi: Už chápeš co jsem myslel tím zneužívání trestů? Selektivním trestáním? Ignorování přestupku jiných? ;-) a proč by neměli být tak tvrdé? Mám to navýšení trestu a další boostení stráže brát jako, pro příště drž hubu a krok, nebo uvidíš?

za veškeré odpovědi předem děkuji.
Ps: kromě argumentu je to taky důkaz ješitnosti a nemocného ega Smile
Odpovědět
1, Trest pokud vím je počítán v HERNÍCH DNECH.
2, Trestu se lze vyhnout, stačí nelézt tam kde jsou stráže.
3, Trestu se lze vyhnout, pokud prohřešky nepácháš pod dohledem stráže (která tě potrestá).
4, V logu je pouze záznam o vytvoření trestu (Ishar, 25.6.), upravován nebyl (loguje se přímo v Zákoníku). Trvání 15 dnů, nikoliv 20. Zobrazuje to popisek pokuty. Pokud usuzuješ počet dnů od data vydání trestu musím tě zklamat, odsezený čas se počítá teprve až tě zavřou, tj. trest nevyšumí do prázdna.
Jiný trest na tvojí postavu jsem zatím nenašel.

Edit, bod3:
Trestu se nelze vyhnout pokud:
- je přítomen někdo s pravomocí vydat trest hned a má šanci tě zacílit pro vytvoření pokuty
- bylo na tebe Zákoníkem podáno dost udání (1 hráč 1 udání) na to aby jsi byl identifikován (pak lze vystavit trest i bez toho aby jsi byl poblíž)
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
(28.06.2014 v 23:28)Whitey napsal(a): 1, Trest pokud vím je počítán v HERNÍCH DNECH.
2, Trestu se lze vyhnout, stačí nelézt tam kde jsou stráže.
3, Trestu se lze vyhnout, pokud prohřešky nepácháš pod dohledem stráže (která tě potrestá).
4, V logu je pouze záznam o vytvoření trestu (Ishar, 25.6.), upravován nebyl (loguje se přímo v Zákoníku). Trvání 15 dnů, nikoliv 20. Pokud usuzuješ počet dnů od data vydání trestu musím tě zklamat, odsezený čas se počítá teprve až tě zavřou, tj. trest nevyšumí do prázdna.
Jiný trest na tvojí postavu jsem zatím nenašel.

trvání má 20 dnů ted na to koukám Smile

OH KOUKÁM ZÁHADNĚ SNÍŽEN NA 15 (KDE ŽE BEREŠ TĚCH 14? jak je teda možné že je byť o jeden den vyšší když v logu mam 14(tvrdím ež před pěti MINUTAMA JSEM MĚL JEŠTĚ 20 DNŮ! < MANIPULACE S TRESTY? ) takže tu někdo manipuluje s rt tresty?
,
Mě jde skutečně o to at si to jen vyříkáme, jestli je někomu má kritika nepříjemná a chtěl mi zvýšením trestu na 20 a po mé kritice na foru snížení na 15 naznačit, at mi to prosím napíše do SZ! Furt se ptám kde se vzal ten záhadný den navíc ? (měl jsem 14, teď mam 15)
Odpovědět
Klídek člověče 8-)
Odpovědět
(28.06.2014 v 23:37)Whitey napsal(a): HELE TY ZÁHADO, NAJDI SI BREJLE.

ZAPRVÝ JSEM NAPSAL ŽE S TÍM NIKDO NEMANIPULOVAL, PROTOŽE BY TO BYLO V LOGU.
POKUD TVRDÍŠ OPAK ZNAMENÁ TO ŽE TI TU OTEVŘENĚ LŽU, NEBO ŽE NEUMÍŠ ČÍST.

ZADRUHÝ JSEM PSAL ŽE JE TREST 15 DNÍ, ŘEKNI MI KDE JSEM NAPSAL 14 NEBO KDE VIDÍŠ 20.

já tí říkám že nejsem slepej viděl jsem tam jasně 20 dní a několikrát jsem se na to ješttě díval a ujištoval jsem se, než jsem sem šel psát, to proto abych nebyl za úplné(byť částečného připouštím) idiota! Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: