Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby klienta ve verzi 2016.*
#21
no nějak mi nepřichází to na ten mail jak dám resetnout heslo, než jsem se dostal k tomu mailu (je starej), tak mi to taky dalo zabrat Biggrin
Fakt mi nic nechodí na mail ...no nepomohlo ani to dát config zpět a jen tak mimo : proč v tom config mám nějaké screeny? většinou smazaných postav.. je jich dost Biggrin
Odpovědět
#22
Nemohl by mi nějaký admin poslat nové heslo do zpráv a já si ho pak změnil? prosím Smile
Odpovědět
#23
(16.10.2016 v 18:51)Pietro napsal(a): Nemohl by mi nějaký admin poslat nové heslo do zpráv a já si ho pak změnil? prosím Smile

Hotovo.

Ad odesílání emailů: asi bude třeba zkontrolovat, jestli to není nastavením SOAP nebo nějakých PHP skript. Jestli tam furt visí CZ doména v nastavení, tak možná to není schopný odesílat emaily s aktuálním nastavením a musí se to změnit na EU.
Odpovědět
#24
Vydana nova verze klienta (patch 266) opravujici problemy s pripojovanim a zobrazovanim radaru (mapy)
Odpovědět
#25
Díky moc, vyřešeno a už můžu do hry Smile
Odpovědět
#26
postava Thomar Loth (válečník) : měl jsem koplet falérovou zbroj (šapka a nákrčník kožené nebo vyztužené), zkusil jsem chytnout myší tuniku, napsalo to něco jako: nemůžeš mít tuniku a rukávy současně a tunika zmizela, prostě se vypařila, zkoušel jsem zavřít a otevřít batoh...odlog nalog, ale tunika stále pryč, hádám nějaký bug
Jinak omlouvám se,že jsem si zase vzpomněl na MW, sotva se objevím,jsou tu problémy Biggrin

EDIT: tak ležela na zemi podemnou, mám ji! ...omlouvám se Smile
Odpovědět
#27
Není to nějaká novota z CS4?
Hádám, že tunika kryje jak tělo, tak ramena (to dělala tuším i v CS3), takže nově v CS4 už asi nejde ty ramena ani nasadit. Měl bys na stejné části těla dvě brnění. V CS3 to šlo.
Odpovědět
#28
Části zbroje píšou ve svém popisu, které části těla kryjí.
CS4 už umí zacházet s zbrojemi které jsou přes víc kusů těla a nedovolí aby se překrývali - pak by jste měli lepší zbroj než má daný komplet být, protože by jste na sobě měli víc kusů než ten komplet má.

Moment, doufám že se bavíme o zbroji? Jestli šlo o tuniku jako o oblečení, tak to budu muset projít ve skriptech - prosím o upřesnění.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#29
Ano, tohle bylo o zbroji. A podle toho co píšeš jinde, zdá se že nově tunika bude krýt jen hrudník: http://forum.manawydan.eu/showthread.php...5#pid98335
V CS3 kryla Ringmail a StrongRingmail (teď z hlavy nevím, jestli neexistuje i něco jako Chain a StrongChain, nebo jak je to s tím v CS4, asi by stálo za to ověřit, protože to nejspíš bude ten samý případ) Chest tuším hrudník i ramena. Ale nasadit šlo v CS3 oboje tak jako tak. Někteří si ramena kupovali a někteří si ramena nekupovali (ti, co věděli, jak to funguje, a chtěli trochu ušetřit - bylo to zbytečné).
Pokud chápu správně, CS4 prostě znemožní obléct dva armory kryjící stejnou část těla. Ale vzhledem k tomu, že tuniky si upravoval, tak tunika s ramenama do budoucna nasadit půjde a kdo bude chtít mít krytá i ramena, musí si je prostě koupit ještě navíc k tunice.
Oblečení teď tuším neřešíme, pokud by měla jít nasadit "hadrová tunika" jakožto část oblečení ještě přes hrudní část brnění, pak se musí jejich layery prostě odlišovat (pro hrudník se dají použít Layery tuším třeba jako: Shirt, InnerTorso, MiddleTorso, OuterTorso). Ideálně tak, že layer pro hadrovou tuniku se vykreslí v popředí před layerem pro tu hrudní část brnění, aby ta hadrová tunika byla vidět. Pokud se ty layery odlišovat nebudou, tak na daný layer půjde navléct vždy jen jedno z toho - hadr, nebo brnko.
Odpovědět
#30
Oblečení neřeším, jen jsem se lekl že tam je chyba a hadry blokují zbroj.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
#31
nevíte čím to je? Něco se měnilo? Na začátku týdne jsem se normálně lognul.


Lokální verze posledního patche: 266
Serverová verze posledního patche: 266
--------------------------
Na serveru nejsou žádné nové aktualizace
Spouštím klienta: C:\Manawydan\mwclient.exe
Parametry:
Klienta se nepodařilo spustit

Toť vše, víc nevím Smile
Odpovědět
#32
Evidentne neco brani klientu ve spusteni. Kdyz spustis klienta primo (mwclient.exe), tak to jde ?
Odpovědět
#33
mwclient.exe jsem našel pouze ve složse WinLinux a při spuštění vyskočí chyba, v té chybě jsem se ale dočetl něco o jiné nainstalované UO ... divné, že předtím to šlo a teď ne...nic jsem neměnil

Nějak se mi ten client smazal?? jinak tu mám MWclient.exe ale to je XML soubor
Odpovědět
#34
zkusil jsem ten MWclient zkopčit z té složky WinLinux do ,,rodného" adresáře a spustilo se,ale hází chybu o nějaké metodě ...ale po kliknutí na OK normálně jede

edit: no jede,ale nevidím žádné NPC,ani sebe Biggrin
Odpovědět
#35
Noo pokud nemas v hlavni slozce UO soubor mwclient.exe, ale jen v WinLinux, tak to znamena, ze ti ten hlavni soubor neco smazalo, respektive si asi prisel o vic souboru a nezbyde ti nez udelat reinstall.
Druha moznost je si otevrit manawydan.ini a v nem prepsat VerzePatche=266 na VerzePatche=265 a nechat si stahnout ten exe z posledniho patche

Zkopirovani z WinLinux nepomuze, protoze to je stara verze klienta.
Odpovědět
#36
super, díky moc, udělal jsem ten krok v manawydan.ini a jede!
Odpovědět



Skok na fórum: