Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diskuze o prohřešcích a trestech
Omylem se mi podařila nemilá věc, měl jsem za sebou harpie a utekl jsem s nimi do elfího tábora, tam se krátce předtím odlogl jeden ze seveřanů (jméno poznačené nemám, byl to Are). Nečekal jsem, že harpie půjdou tak daleko za mnou. Všiml jsem si toho, až když na něj harpie zaútočily a už jsem je nestihl naagrovat. Postava žije, ale kvůli mě mu zabily koně. Chtěl bych se přimluvit, jestli by kůň nešel nahradit, byla to vyloženě moje chyba a já si ji kdyžtak odpykám, ať už RP nebo ne, ale bylo by nefér, kdyby kvůli mě přišel o koně, zvlášť, když už se nemohl bránit. Tímto se, Are, omlouvám, koně ti zaplatím, bude-li třeba.
Odpovědět
Souhlasím s náhradou. Hráč byl offline a nemohl nijak reagovat.
Stane se.
Ať si Are napíše page z dané postavy (ať nezapomene uvést i typ koně), nebo ať se mi ozve na ICQ nebo SZ tady na fóru.

Díky za poctivý přístup, smekám. Smile
Odpovědět
Ahoj, já jsem dostal 30 polen za to že jsem prý sejmul zvíře v ohradě, ne jsem si toho vůbec vědom. Můžete se na to kouknout prosím ?
Odpovědět
Kód:
[21:12:57] [Say] Viatores Ex Eriente/luckman: zabij (1653, 1671, 0)
[21:13:01] [Farma] Pozitivní energie (VanSummon) [???] zabil Slepice (Hen) [???] na farmě chovatelská oblast U farmárky Lyann [???]! (LPC: ---) / Hlad 71, Spokojenost 95
[21:16:19] [Logout] S Viatores Ex Eriente (???) [???] odlogovali peti: Pozitivní energie (VanSummon) [???]
Na co přesně se mám koukat?
Odpovědět
Zcenzuroval jsem nějaké údaje z výpisu z logu výše.
Ono je tam toho víc, docela si ten den (30.1.2015) asi vyváděl.. Biggrin
Kód:
[21:10:19] [Say]    Viatores Ex Eriente/luckman: zabij (1481, 1800, 0)
[21:11:20] [NPC] POKUS O ZABITÍ NPC S QUESTY: Kratina [???] (1473, 1792, 0)
[21:11:20] Útočníci:
[21:11:20] Postava: Viatores Ex Eriente (???) (1477, 1791, 0)

Ale tak třeba tohle je samozřejmě technicky ošetřený a jestli něco, tak by to mělo mít leda RP následky..
EDIT:
Za škodu způsobenou petem odpovídá majitel peta. I kdyby nebyl přímo přítomen u toho, když škodu pet páchá (ale podle logu to předběžně vypadá, že si byl dost blízko).
Jediná možnost odpuštění trestu je přípustná v případě, že o to požádá sám poškozený. Takže se může vyplatit pokus o "mimosoudní vyrovnání"..
Odpovědět
Hádám, že bylo vše vyjasněno...
Odpovědět
Ahoj, dneska mi dal GM TRIAD mute na chat a ono je nechtěně i přímo ve hře. PS : GM TRIAD neser se do věcí, kterým nerozumíš.
Odpovědět
Ahoj, to se dá napravit. Ale prosím neurážej moje kolegy, to mě vůbec netěší a není to k nim hezké. Mě to taky uráží.
Že tě někdo nachytá AFK a že ti někdo dá mute za vulgarity, to přece není důvod lidem nadávat, dělaj jen svojí práci..
Odpovědět
(27.02.2015 v 21:18)Stig napsal(a): Ahoj, to se dá napravit. Ale prosím neurážej moje kolegy, to mě vůbec netěší a není to k nim hezké. Mě to taky uráží.
Že tě někdo nachytá AFK a že ti někdo dá mute za vulgarity, to přece není důvod lidem nadávat, dělaj jen svojí práci..

Dávají jen tresty, nic vic Biggrin
Odpovědět
Ti dva teď ve hře nejspíš zrovna dělaj víc než já. Bez nich se to tu může rovnou zabalit, protože nikdo to ve hře sám táhnout nemůže. A já bych k tomu teda ani už neměl motivaci, protože vyhlídky by to byly dost bídné. A myslím, že zrovna Triad toho pro elfy dělá víc než jen trochu. Takže tohle si nikdo z nich nezaslouží..
Mluvení zkus až budeš ve hře.
Odpovědět
díky Smile
Odpovědět
Ono já totiž moc příležitostí dávat mute nemám, takže jsem se spletl v příkazu, stane se.
Co mě víc zaráží je to, že si zase na mě otvíráš hubu? Pokud chceš se mnou vést nějakou diskusi, tak se prosím tě vyjadřuj slušně.
V opačným případě si mě vůbec neber do úst. A nebo mi svoje výplody piš na ICQ a neobtěžuj tím ostatní. Pardon a díky Stigovi za vyřešení.
PS: Já si na fóru od nikoho na hlavu s*át nenechám a už vůbec ne od někoho, kdo se neumí ani slušně vyjádřit, když něco chce.  Rolleyes
Odpovědět
Ahojte, chtěl bych se zeptat, mám lvl 18 a pořád mi to píše nedostáváš online exp. Tak nevím jestli je to levelem a nebo nějakým trestem. Jinak si to nedokážu vysvětlit, afk mám nastavené po minutě, leda bych někam odběhl a zrovna mě někdo vychytal.
Odpovědět
Nemáš už maximum zkušeností pro svůj level, nezapomněl jsi levelovat? Dál pak nerostou žádné expy.
AFK test na tvém účtu byl naposled v 2014.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Špatné známky
Odpovědět
hele nějaká urážlivá slečinka mi dala banána za to že si nevážím její zbytečné/spíše škodlivé práce...tak aspoň na web napište na jak dlouho pls Wub 
a jinak....cg ke shození irc Biggrin....chudák poutník
Horian Voren-správce Isharu, seržant Armády Isharionu
Linda Averová-žoldák ve službách Cyprony
Odpovědět
btw k tomuhle, fakt diky moc, konečně se mi po dvou tydnech podařilo sehnat montyho i alcha na namichani dalšich lektvaru pro pohyb s DL a zas se mužu jit šoupat nohama, kvůli takove banalitě
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
Monty dostal banan? to si nějak nedokážu představit alá anti afkař, anti dungař, anti pvp, anti nonrp :-D

E: jestli je pravda, že monty dostal ban za větu, ve které bylo jediné sprosté slovo "dosral", tak pro sebe žádám 6letý ban za mnohem obsáhlejší věty jež jsem mnohkrát ve hře pronesl.. jinak to beru jako diskriminaci !
Hraju proto, abych si dokazoval, jak velký organ jsem.
Odpovědět
Porušení pravidel č. 11 a 12 - pravidel s kterými jste hraním na MW souhlasili. Více než jednou větou, přes varování od dotyčného GM.
Srát GM se nevyplácí, i když to GM delfínovatí.
Nevěřte rase která se pořád usmívá. Něco s ní není v pořádku.
Odpovědět
Může aspoň někdo napsat na jak dlouho to ma? Protože timhle neni potrestany jen on, ale i zbytek hráčů, protože se takhle k fontáně nedostanem a je po planu na DL....
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět



Skok na fórum: