Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 4.2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[RP|Cech] Semper Fidelis
#81
Kronika cechu Semper Fidelis
Strana 30

Zima 24.Sarvy, 320.roku

Opět je tu zima a práce na obnově Cyprony jako by se zastavila. Letos je zima už od počátku hodně chladna. Znamená to velkou spotřebu dřeva což pro nás není dobré. Zásoby se tenčí. Dovolím si hádat, že během příštího léta se z kamení a dřeva stane nedostatkové zboží. Je s tím třeba něco udělat. Mám nápad, ale budeme ho muset s Valerii probrat...

...v současné době je v plánu stavba nového tržiště, kde by následně mělo byt přistaveno patro pro banku a městské skladiště...

Dostala se ke mně žádost strážných o větší prostory pro posádku a nové vězení. Inu bude třeba postavit nová kasárna z věznici. Nebyl by to problém pokud by byl dostatek materiálu. I tak jsem začala s prvním náčrtkem budovy, ale nějak mi to nemyslelo a tak jsem jen tak čmárala a nakonec jsem udělala náčrtek dalšího domu, založím ho do kroniky kdyby někdo projevil zájem o bydlení v Cyprone...

[Obrázky: vilay.th.jpg]
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#82
OOC: Pridavam alternativu posledni stavby (nahrazeni dreva plastrem)
[Obrázky: vilaplaster.th.jpg]
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#83
Kronika cechu Semper Fidelis

Je tomu uz par dni co nekdo neco zapsal. Zijeme hekticky. Kdyz pocasi dovoli, za tmy vstavame a za tmy chodime spat. Nase snaha vsak prinasi ovoce a Cyprona se stavi na vlastni nohy... Pred par dny zacalo jaro a jelikoz zima byla kruta soustredili jsme se na planovani a organizaci ve meste. Jeden vecer byl zvlaste plodny na napady a po nekolika dnech mohli strazni nosit hrde mestsky erb.

[Obrázky: erbcyprona2.png]
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#84
Kronika cechu Semper Fidelis
*utrzek posledniho zapisu*

...Cinnost armady se omezila jen na hlidkovani a tak jsem pozadala Iretha, aby se ujal vycviku novacku a zacal cvicit elitni straz pro cypronu. Pokud se nekdo takovy najde. Mela bych zacit premyslet nad jejich odmenou. Snad dum ve meste, pozemek, titul....
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět
#85
Kronika cechu Semper Fidelis
Strana 21

Opět je za námi další tuhá zima. Byla pracovně náročná, ale i tak jsem zvládla udělat další návrh na výstavbu. Budova je vhodná jako hostinec nebo jako zázemí většího cechu.... *text dále popisuje činnost v Cyproně v zimním období*

[Obrázky: 1l0s.th.jpg]
[Obrázky: m0bu.th.jpg]
[Obrázky: 2nsp.th.jpg] -> z nějakeho mně neznámého důvodu se u přízemí nezobrazuje náhled, stačí ale otevřít.
-=Semper Fidelis=-
Eržika Nitková - Krejčí, truhlářka, řezbářka
Hinata - Služebnice Jondaly někde na cestách
Galahad - Cypronský hospodský
Eržika - stopařka
Odpovědět



Skok na fórum: