Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Výška postavy jednotlivých ras.
#21
Geo alespon bude mit inspiraci, jak v nejake budouci verzi MW klienta upravit vysku postav. I kdyz se bojim, ze jestli takovej hobit bude, tak hrat s nim bude peklo Biggrin
Odpovědět
#22
(28.07.2010 v 10:52)sarja napsal(a): Ty hobiti sou strasny pidizvikove .. v lete musi vsichni videt linde pod sukni Biggrin

*zazubil se*

no nic erm, jinak hobit v Beddyho podani je bezvadnej a samo Nevrine ze zdravej hobit bude tezko kdy kostitras. Pocitam ze velikost brisek se obvykle muze pohybovat od normalnich proporci az k tem soudkovitejm (:

PS: dopsano at nesvinim topic vic nez meri hobit na vejsku Biggrin

(28.07.2010 v 18:22)Nevrin o post níže napsal(a): Takže hobit na způsob Tolkiena. Ty DnD hobiti jsou skutečně takový vyžlata.

Jojo, Tolkieňácký... aspon teda ti moji hobitkové... ale oba jsou taky jeste mladasove takze se zatím kdovijak extra nevykulatili (:

Svět DnD znam jen strasne okrajove ale jestli jsou tam hobiti fakt vyžlata tak snad jedine ze tam probiha nejaka dlouholeta kruta valka a chudaci hobiti tam tezce stradaj - eeeh desna predstava *polkl Cirda a zmizel za dverma spižírny*
Pupenec Pivorád - Co o něm prozradit? eeh je to Fanda klubu spokojených hráčů
Cirda Mazanec - *čte v alchymistické brožurce* Výtrusy jsou čistě drowská surovina... *poskrabal se na hlave a dodal* To jsem si mohl myslet
Odpovědět
#23
Takže hobit na způsob Tolkiena. Ty DnD hobiti jsou skutečně takový vyžlata.

Poslední verze mého hobitího atleta. Smile

[Obrázky: hobitik.jpg]

Ten Beddyho hobit je kouzelnej. Když ho tu Beddy postneš v komprimací nezdevastované podobě, tak ho tam přidám.
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#24
A nemel by byt de fakto gnom mensi nez hobit?
Michael - Dratenik, technik a kovar Michael Bumprask - alchymista
Michael Cibulka - farmar ...no a jeste jeden ;)
Odpovědět
#25
Pokud se budem ridit jednoho zdroje tak ne...ale muze to byt i naopak.

I na tom obrazku s detaily cos posilal v prvnim postu je hobit tloustik...
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#26
Tady je hobit docela pěkný. Smile (Varování! Umělecky ztvárněná nahota)
"AD&D Racial Height/Weight Comparison: Female (Warning: NUDITY)" by Matt Jarrett
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět
#27
a kde ma trpaslice vousy ?
Inara, Kouzelník|Gwen, ledová princezna|Lisanna, tichý bard|Prune, kněžka Helmova|Taranel, stopař(†)|Tibauld, Velitel Armády(†)|Béda Trávníček, hobit neposeda(?)
Odpovědět
#28
(28.07.2010 v 18:22)Nevrin napsal(a): Ten Beddyho hobit je kouzelnej. Když ho tu Beddy postneš v komprimací nezdevastované podobě, tak ho tam přidám.
Biggrin já ho líp nemám, stáh jsem nějakej obrázek paperdollu přes google a pak v malování poskládal tak, že jsem vynechal některý řádky. Taková rychlokvaška aspíš pro ukázku jak si zmenšování posatav představuju...
Člen klubu spokojených hráčů
Lidi by měli míň mluvit a víc poslouchat
Odpovědět
#29
Ony sou nejake trpaslice? Biggrin Ja myslela, ze trpaslici vyskakuji ze zeme Biggrin.
Marina - Žena všech povolání, hlavně ale GM
Corsah Tyrdlues - elfí řezbářka Sirae Cyredanea - ?bláznivá? šamanka
Zoe Locke - Velitelka družiny Sira Gerarda Stříbrokřídlého a důstojnice Cypronské městské hlídky


Odpovědět
#30
Já mám podezření, že někteří z trpaslíků. co chodí po světě mezi náma, jsou ženy. Přes ty vousy se člověk nevyzná. Smile
Jak říká jedno orčí rčení. "Gugha nagn urár nuguk na urár"
Odpovědět



Skok na fórum: