Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plánované eventy
#1
Buď zítra, případně pozítří večer se bude konat bohoslužba v helmově chrámu. Datum a přesný čas ještě dám vědět, podle toho jak to budu stíhat a kolik lidí se to zítra objeví
Odpovědět
#2
Takže bohoslužba se bude konat ed v neděli, v 8 hodin večer.
Odpovědět
#3
Mám pocit, že to se kříží s poradou Arcana. :-)
Odpovědět
#4
Příběh pěkný, pro příště bych ale doporučil hodit si to do notepadu a překopírovávat v rozumném tempu, aby kázání mělo odpovídající kadenci. Jinak díky za event.
Odpovědět
#5
Ve čtvrtek 2.6. večer (po 20:00, čas buď ještě upřesním nebo dodržím) bude menší nebojový event, pokud se sejde ve hře pár lidí. Místo konání: Ishar. Zatím nebudu upřesňovat, o co půjde.
Odpovědět
#6
Citace:bude menší nebojový event, pokud se sejde ve hře pár lidí

Zatim jsou ve hre jen dva lidi, takze uvidime jak se to bude se statusem vyvijet.
Odpovědět
#7
Vypada to jeste hur, tudiz to asi odlozime. V pristich dnech (nevim jak zitra a o vikendu, to vetsinou byva pro me problem.. ale mozna tu nakonec v patek nebo sobotu vecer budu) budu sledovat ve vecernich hodinach status a kdyz to bude vypadat dobre, tak to muzem udelat jako spontani akci.
Je mi lito, jestli z tech par jednotlivcu zrovna nekdo kvuli tomu dnes logoval, ale pro dva nebo tri lidi mi to prislo jako skoda, prestoze si vazim jestli si aspon nekdo ten cas vyhradil..
Odpovědět
#8
Ad Koňský handl - stihnu tak na 70%, nicméně díky resetu postavy budu muset těsně před akcí shánět tammera, co mi ochočí moje koně. Takže jsem sám zvědav Smile
Odpovědět
#9
Tak event se možná o něco opozdí, nevím jak to vypadá se serverem a potřeboval bych ještě pár věcí dopřipravitAngry
Odpovědět
#10
Takže, handl se, vzhledem ke stavu serveru odkládá na zítřek.
Odpovědět
#11
Omlouvám se, za to odsouvání, ale dneska to ten handl už tak nějak nestíhám (vzhledem k tomu, že jsem ted zjistil, že server jede, plánoval dokončovat přípravy od rána a začít jsem chtěl před hodinou). Takže, to boužel budu asi muset zase odložit. Tak, zítra už to snad opravdu vyjdeSmile
Odpovědět
#12
No, já jsem ready, Erik byl tak hodnej, že mi to potamoval.
Odpovědět
#13
Kvalitní, propracovaná akce s dobrou účastí. Palec nahoru a širokej úsměv pro všechny, kdo na tom dělali.
Odpovědět
#14
Děkuju Kainovi za organizaci, Rakanaiovi za to jak se pěkně předváděl a všem co nepřišli a šli radši dungařit tak vám teda neděkuju
Josef Mrkvička - bylinkář, očarovávač a alchymista, vyhotovitel vysvědčení RT týmu které lze přečíct ZDE.
Odpovědět
#15
Tak, všem se omlouvám za to odkládání a za technické potíže (hlavně to tamování, kdy jsem blikal mezi gm a hráčem, aby to uspěšně tamnul).
Odpovědět
#16
(05.07.2012 v 14:36)Stig napsal(a): "Lorde Nelzone, naši zvědové hlásí, že skřeti po drsné zimě sestupují z hor. Bylo spatřeno i pár horských obrů. Zdá se, že jsou hladoví a hrozí útoky na usedlosti v okolí města a drancování. Jak máme postupovat v případě ohrožení?", hlásil rytíři seržant Matonoha.
"Ty nepostupuj raději nijak, ještě bys přišel i o ten zbytek mužů. V případě nebezpečí stáhni všechny muže na ubikace do bezpečí města a očekávej další rozkazy..", odvětil statný muž v blyštivé zbroji s královskými insigniemi na hrudi. "A abych nezapomněl, pokud k něčemu dojde, nech samozřejmě vyhlásit stav ohrožení. Každý, kdo se bude podílet na obraně města, bude náležitě odměněn."
"Rozkaz, pane!", postavil se do pozoru seržant a odchvátal splnit rozkazy.

OOC: Dnes večer, mezi 20:00 a 21:00, očekávejte v případě, že bude někdo online, menší bojový event.

Kvalitní akce s dobře odstupňovanou obtížností (mluvím jen za sebe, jelikož vesměs bojuji mimo skupinku). Dobře jsem si zabojoval a věřím, že teď bude nějaký čas ve hře co probírat. Kdybych mohl navrhnout nějaké pokračování, tak bych - asi jako všichni - uvítal nějakou odplatu ve formě dobývání či nájezdu, ideálně dvoufázového, kde se na nějaký čas rozbil základní tábor na pokec a protáhnutí u PC.

Na každý pád díky za akci.
Odpovědět
#17
Díky za pochvalu. Jo, něco takového mám v plánu, že by se na to eventuelně navázalo minimálně jedním dvěma eventy (ne nutně komplet bojovýma).. Ještě dám vědět, až vyšetřím čas na přípravu.
Dík všem, co přišli, doufám, že brzy zas něco bude.
Tady je pár fotek v albu na Facebooku:
https://www.facebook.com/media/set/?set=...9600849453
Jak vidíte, tak nestojej za moc a není jich mnoho, za GM prostě moc nahrávat ani screenovat nejde, když musíte furt teleportovat nebo prohlížíte důvěrné info. Wink Proto by možná bylo fajn příště, kdyby někdo fotil nebo nahrával z pozice hráče..
Odpovědět
#18
tak tak, i kdyz se jednalo o 'pouhou' bojovku, musim pochvalit Stiga za pekny event, obzvlast kdyz vezmu v uvahu, ze melo jit jen o pouhy navrat do role questare;o) *preje novemu questari spoustu uspechu a pevne nervy s nevdecnymi hraci*;o)
Odpovědět
#19
Dekuju, sem rad, ze vas prislo relativne dost (odpovidalo to memu odhadu 5-10 hracu Wink). Pokracovani asi bude drive, nez sem myslel, uz sem ho zacal pripravovat a o vikendu snad budu mit cas. Jeste dam vedet s predstihem, kdy to bude.
Odpovědět
#20
Tak co, nikdo zadny zapisy z akce, screenshoty, ani videa? Smile
Odpovědět



Skok na fórum: