Hlasování: Vadil by mi wipe?
Ano
28.57%
6 28.57%
Ne
47.62%
10 47.62%
Je mi to jedno
23.81%
5 23.81%
Celkem 21 hlas(ů) 100%
* Pro tohle jste hlasoval(a) Vy. [Ukázat výsledky]

Wipe
#21
jak muzete podavat kvalitni vykon v praci, kdyz vam vase pristroje neumoznuji klikat kam chcete? nedovedu si predstavit, ze by treba nekdo delal v tajne agenture a mel na vyber: 1) sledovat cíl 2) zabít cíl i se psem 3) objednat si jídlo... a pak narychlo volal že se uklik
Odpovědět
#22
(02.10.2018 v 07:06)faust napsal(a): jak muzete podavat kvalitni vykon v praci, kdyz vam vase pristroje neumoznuji klikat kam chcete? nedovedu si predstavit, ze by treba nekdo delal v tajne agenture a mel na vyber: 1) sledovat cíl 2) zabít cíl i se psem 3) objednat si jídlo... a pak narychlo volal že se uklik

zabils! Biggrin
Odpovědět
#23
(02.10.2018 v 07:07)Erik napsal(a):
(02.10.2018 v 07:06)faust napsal(a): jak muzete podavat kvalitni vykon v praci, kdyz vam vase pristroje neumoznuji klikat kam chcete? nedovedu si predstavit, ze by treba nekdo delal v tajne agenture a mel na vyber: 1) sledovat cíl 2) zabít cíl i se psem 3) objednat si jídlo... a pak narychlo volal že se uklik

zabils! Biggrin

no obdejt... potrebujes odstranit svetovyho teroristu i s jeho čoklem a misto toho ti dovezou vegetarianskej falafel...
Odpovědět
#24
(02.10.2018 v 07:06)faust napsal(a): jak muzete podavat kvalitni vykon v praci, kdyz vam vase pristroje neumoznuji klikat kam chcete? nedovedu si predstavit, ze by treba nekdo delal v tajne agenture a mel na vyber: 1) sledovat cíl 2) zabít cíl i se psem 3) objednat si jídlo... a pak narychlo volal že se uklik

Tohle se dá snadno vysvětlit, ta otázka je z hlediska psychologie špatně položená ("jste proti?"), všichni jste čekali jiné znění ("jste pro?"), takže jste to ani nedočetli a klikali. Wink My co jsme chvíli byli nucení trávit v oborech jako marketing už tyhle zkraty známe, takže se nenecháme nachytat, ale je docela sranda, že to opravdu funguje a podobnýma metodama se dají dělat i nějaké zisky.

Jinak já jsem tu nepsal za celý RT. Hlasuju sám za sebe a psal jsem jen svoje názory. Mě by třeba zajímal i názor Whiteyho, který z nás všech určitě nejlíp ví, co všechny možné varianty obnáší z hlediska skriptů a vůbec má mnohaletou zkušenost a investoval z nás všech pravděpodobně do tohohle shardu nejvíc (ok, neberme to jako soutěž, samozřejmě je tu ještě Geo).
Odpovědět
#25
Ahojte,
ohledně wipu, tak trošku bych se bál, kdyby se jelo od znova, že by si každý vytvářel podobné postavy těch co měl předtím.. Navíc by měl každý v hlavě historii shardu, ať už to je ohledně cechů, měst, plány z minulosti... a pořád by měl v hlavě tu minulost která by se měla správně ignorovat aby to mělo vůbec význam. Nejlépe by se k tomu došlo i s příchodem celé nové mapy/světa. Což nevím nevím... Biggrin Kdyby se měl dělat wipe pouze postav, tak za mě rozhodně ne.
-----
Co se discordu týče, nemyslíte si, že hlasová komunikace mezi hráči na voice chatu bude mít za následek menší komunikace v RP hře?
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#26
Přesunuta část diskuze do nového tématu Discord.
Odpovědět
#27
Také by mě zajímal názor vyššího osazenstva.
Berroson-Bojovník, správce kasáren - Bratrstvo
Dobrt Sejlka-Farmář, kuchař Cech Mistr - Řemeslníci Cyprony
Odpovědět
#28
ja omylem hlasoval NE, ta otázka je špatně položena!! jasně,že NE - žádný wipe! ještě jsem někde četl,že strop lvl 60 všech postav? Biggrin a co když mám (35+35+27+25+22+8 lvly postav?) … neblbněte Smile
jinak hurá,dozvěděl jsem se až nyní,že už to jede. ta gratuluju! a uvidíme se ve hře Biggrin
Odpovědět



Skok na fórum: