Ludia do party/nova guilda
#1
Zdravim vsetkych,

najprv sa chcem podakovat vsetkym zadostucinenym za znovurozchodenie Manawydanu. Je super, ze ste to nevzdali.
A taktiez sa chcem podakovat vsetkym hracom, ktori Manawydanu ostali verni tak ako ja a maju chut pokracovat popr zacat odznova.
Tu sa dostavam k predmetu temy. Mate chut zalozit aktivnu partu/guildu? Dohodli by sme sa na case, kedy by sme sa v hre stretli a podnikli nejaku akciu.
Kazdy vecer tu urcite travit nebudem, ale keby sme sa dohodli na dni a case, urcite by som sa prisposobil.
Podelte sa tu o vasu predstavu spolocneho vecera. Ja som otvoreny pre vsetky napady. Hlavne nemam chut hrat sam. Nato mam vyse 500 hier na vsetkych moznych platformach Laugh .

S pozdravom,

Georgwell
Odpovědět
#2
Ja som urcite za, len najprv sa musia opravit chyby aby nas aj tie vrabce nedokazali dat na IK xD
Odpovědět
#3
až to pojede bez bugu aspoň tak se klidně přidám z nostalgie, ale nějakou superaktivitu ode mě nečekejte, spíš se povezu do počtu :-)
Denetrius Aho - Radní Svobodných, Válečník
Drsnej Jakšmirgl - Vévoda ze Šmirglu, Vynálezce Pepřového Cvelfa a Gnomí haxny na česneku, ale hlavně Farmář
Spiritea - Knihovnice a opatrovnice Arcana, Bardka
Odpovědět
#4
Zdravím, nejspíš bych se taky pokusil přidat, ale spíše v dopoledních hodinách z práce.  Biggrin
Odpovědět
#5
S kamradem by jsme se taky radi pridali, ale bez wipu se mi do toho moc nechce. 

Manawydanu zdar!
Odpovědět



Skok na fórum: