Manawydan Fórum

Úplná verze: [OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
Prohlížíte si holou variantu vašeho obsahu. Prohlédněte si úplnou verzi s příslušným formátováním.
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8
Cessnek: Tohle uz zni rozumneji nez chtit odpalit cele mesto. Smile
(28.01.2011 v 17:48)Stig napsal(a): [ -> ]Tohle uz zni rozumneji nez chtit odpalit cele mesto. Smile
Snažíme se své záporáctví krotit, proto je tu možnost zaplatit výpalné za ochranu v pravém slova smyslu(od 50 st-250 st dle levelu a jiných kritérií, lidé ) a vyhnout se tak našim spontálním náladám. Plánuju ještě udělat něco jakok operační zóny, kde budeme pobíhat a bude hrozit přepadení. Jenže za boha nemůžu najít mapu mw.
Stig
hrát aktivnějš pozadí světa s NPC které by člověk mohl znát a občas potkat, nebo alespoň znát jména, proti tomu bych nic neměl Smile
Prostředí by pak vypadalo živější a funkčnější než když je takhle vše v rukou samozvaných hrdinů.
Ale můj názor na to určitě znáš, tak to nebudu rozmazávat Smile

Nevrin
Že zrovna ork by si nechal kálet na hlavu a rozjímal o rozumné domluvě s bandity? Smile
Hamish: Já jen, že pokud tu akci provedete, tak místo pár neškodných banditů z Bratrstva budete mít na krku Bratrstvo a ještě k tomu hodně naštvané orky. Úplně zbytečně a ke škodě všech stran. Tohle by Tereza nedopustila.
(28.01.2011 v 17:51)Cessnek napsal(a): [ -> ]
(28.01.2011 v 17:48)Stig napsal(a): [ -> ]Tohle uz zni rozumneji nez chtit odpalit cele mesto. Smile
Snažíme se své záporáctví krotit, proto je tu možnost zaplatit výpalné za ochranu v pravém slova smyslu(od 50 st-250 st dle levelu a jiných kritérií, lidé ) a vyhnout se tak našim spontálním náladám. Plánuju ještě udělat něco jakok operační zóny, kde budeme pobíhat a bude hrozit přepadení. Jenže za boha nemůžu najít mapu mw.

A to je to o čem mluvil Hamish Smile Že si Bratrstvo po starostčině přehlížení vzrůstajícího nebezpečí, myslí že si tu začne kolíkovat parcely a rozjíždět vlastní územní správu a pokud by se to nezařízlo tak se cpalo do politiky jako plnohodnejt protějšek Isharu a Cyprony Biggrin
Rygos:
Snad poznáš dřív, než bude pozdě. Smile
Nevrin
Takže přehlížet a zavírat oči pro "dobro" občanů je lepší přístup? Pokud by se jednalo hned tak to nemuselo ani náhodou dojít tak daleko. "Nechte se okrást lidi neblbněte je to lepší než válka" Smile

edit: hele moje postava radši umře v boji při obraně kusu lesa kde spí než na kolenou pod Drátovo karabáčem v dolech na uran Smile
Hamish: napsal sem udajne protoze jsem slysel jen tu verzi ze o nich vedel a nic nerekl, ja z cele akce nemel skoro nic protoze jsem prijel pozde a do toho sem mel problemy s klientem. O tom co se delo pod schodama nevim vubec nic, jen ze sem se snazil drzet skupiny a hazet kouzla tam kam mi v tech lagach nikdo nevbehne.
(28.01.2011 v 18:04)Rygos napsal(a): [ -> ]Nevrin
Takže přehlížet a zavírat oči pro "dobro" občanů je lepší přístup? Pokud by se jednalo hned tak to nemuselo ani náhodou dojít tak daleko. "Nechte se okrást lidi neblbněte je to lepší než válka" Smile

edit: hele moje postava radši umře v boji při obraně kusu lesa kde spí než na kolenou pod Drátovo karabáčem v dolech na uran Smile
XD ale no tak! Uran v rudách ještě není XD
Nevrine, přesně díky téhle politice se Německo před druhou světovou dostalo tam, kde bylo. Roosevelt a Churchil prostě Německo svým způsobem upláceli. Hitler si vznesl nárok, R. a Ch. mu ho splnili. Hitler řekl, že je mu to málo a že chce české pohraničí, R. a Ch. se s ním sešli a dohodli se, že těm malým Čechoslovákům pošlou dopis o tom, že jejich pohraničí připadne Německu, Polsku a Rakousku a pokud s tím nesouhlasí, nepodpoří je ve vzniklém konfliktu a označí je za agresory války (a dokonce i Francie, která byla v té době velkým spojencem Československa odmítla pomoc).

Přesně tohle se stalo tady. Tereza ustupovala dál a dál, až Bratrstvo dostalo možnost "spojit" se s polovinou serveru a z toho teď klíčí to nebezpečí, že se proti Isharu postaví nejen Bratrstvo, ale i orkové a kdo ví ještě.
(28.01.2011 v 17:30)Rygos napsal(a): [ -> ]Elerra
Ono se to už herně ví? Nebo někomu prosakuje forum do hry? Smile Nemyslím tebe ale ty udavače Smile
Ke mě se doneslo, že se to herně provalí až tak zejtra (sobota), ale je možný že se to ven už dostalo možný je všechno Smile

Stig
Kde se udávalo proč se od toho město a král distancuje? At tu neotravuju, někde mi to proklouzlo tohle info.

ig se to dostalo k nám předevčírem a včera také o dalšího tajného podporovatele.
(28.01.2011 v 17:41)sarja napsal(a): [ -> ]Jinak co se tyce reakce mesta..
vzdy kdyz sem neco takovyho chtel vyhlasit, tak sem zjistil ze 1/2 MW je s bratrstvem zadobre .. 1/3 je bude radej ignorovat, a zbytek nema cas nalogovat
Páč 1/3 hráčů si uvědomuje co bude následovat XD
Hamish
Moc pěkně jsi to napsal. Nemám nic proti rozumný domluvě, ale ústupkama agresorům se člověk nedostane nikam jinam než jen do ještě větších problémů.

Cessnek #51
Nebo spíš ty hráči nechtěj řešit RP a radši si s váma pujdou zaexpit a nebo dát nějakej dung Smile
Hamish:
Zapoměl si, že Hitler byl produktem ponižujících a nereálně přísných mírových dohod po 1. sv válce, kterými chtěli Německu znemožnit se z války vzpamatovat. Hitler Němcům slíbil, že je toho ponížení zbaví a vrátí Německu dřívejší moc a prestiž. Takže ne přílišná slabost a ústupky, ale naopak.
Ne Nevrine, tímhle si Hitler získal dav - Německo, ale nezískal tím pocit neporazitelnosti.
Ále malo ich Isharské kráľovstvo už dávno zmasakrovať na najposlednejšie sra*ky, a bol by pokoj. Smile Takto si nechať skákať po hlave, to je výsmech.
(28.01.2011 v 19:23)Avicenna napsal(a): [ -> ]Ále malo ich Isharské kráľovstvo už dávno zmasakrovať na najposlednejšie sra*ky, a bol by pokoj. Smile Takto si nechať skákať po hlave, to je výsmech.

jo máš na mysli "hrdinství" se systémovou stráží?
Tomu zase říkám výsměch já XD
Cessnek
Prdlajz se systémovejma, stačilo neutřít Lothara jako malýho otravnýho kluka a projevit mu podporu (myslím město a starostku). A nevidim nic špatnýho na tom kdyby si GM udělali postavy NPC vojáků nebo stráží (v mezích hráčských možností - level podle hodnosti vojáka) a klidně se přidali, aby bylo do počtu a Isharskou armádu nereprezentoval jeden velitel a dva noob vojclové co je má někdo jako sekundární postavy Smile A několik dobrovolníků by určitě ještě sehnali a už by to hned vypadalo jinak Smile
kolik myslíš že tam bude asi lidí? tak 15 vs bratrstvo možná víc...ještě tak aby měli strážeBiggrin
to tam rovnou můžou naběhnout ještě orkské stráže a banditi z lesů na pomoct bratrstvaBiggrin
tech 15 lidi bude na ktery strane ? Biggrin u davu nebo bratrstva ?
(28.01.2011 v 20:02)Rygos napsal(a): [ -> ]Cessnek
Prdlajz se systémovejma, stačilo neutřít Lothara jako malýho otravnýho kluka a projevit mu podporu (myslím město a starostku). A nevidim nic špatnýho na tom kdyby si GM udělali postavy NPC vojáků nebo stráží (v mezích hráčských možností - level podle hodnosti vojáka) a klidně se přidali, aby bylo do počtu a Isharskou armádu nereprezentoval jeden velitel a dva noob vojclové co je má někdo jako sekundární postavy Smile A několik dobrovolníků by určitě ještě sehnali a už by to hned vypadalo jinak Smile
to máš pravdu vypadalo:
Zákaz účasti NPC bojovníků (peti a summoni povoleni) a jiných přímých zásahů (pouze jako podpora skrz RP hráče) do boje ze strany GM.
(28.01.2011 v 20:19)monty napsal(a): [ -> ]kolik myslíš že tam bude asi lidí? tak 15 vs bratrstvo možná víc...ještě tak aby měli strážeBiggrin
to tam rovnou můžou naběhnout ještě orkské stráže a banditi z lesů na pomoct bratrstvaBiggrin
To by byla epická bitva jak hovado XD
Stran: 1 2 3 4 5 6 7 8