Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze
Dohoda prestala byt dohodou v okamziku kdy do ni zasahl Whitey a zrusil bod o moznosti provest akci proti zucastnenym frakcim. Pokud je mi znamo Cesnek souhlasil s tim co bylo dojednano, ne s nasledujicimi modifikacemi bez nas. Co se tyka bodu o nezasahovani gm, bylo mi receno ze tento bod se vam nelibi, ze chcete moznost srub behem akce podpalit. Napsal jsem tehdy Cesnekovi at to tedy vyjedna tak ze zasahy formou udalosti budou povoleny, ale nebudou povoleny npc typu systemova straz. Take me informoval ze to tak nasledne dojednal. A byl i o tom presvedcen. V tom duchu jsme konali in char, psali pribehove posty. Nikdo z vas se neozval. Naopak behem dnu prichazel nas spion (ktery se akce mel zucastnit, jenz donesl i seznam lidi co chteji se zucastnit, a ktery by vas bouchal do zad-vse bylo ciste in char) nejdrive rekl Drathartovi ze nas chteji upalit v dome zaziva, druhej den prisel a rekl ze "prej srub nemusi moc horet staci kdyz se udusite". Nic z toho nenasvedcovalo ze to bylo domluvene jinak.

Ja trval na tom aby jednani bylo verejne, aby to nebylo jen tvrzeni proti tvrzeni a nikdo vlastne netusil co jste to upekli dohromady.Priznavam ze chyba byla vlozit do toho emoce, ale take to bylo ponauceni pro priste si vse overovat u protistrany.

Z rp hlediska celou akci povazuji za tragedii, ale jestli vam slo ciste o pvp, no fajn dostali jste co jste chteli.

Ono je jednoduche hazet prostoducha hesla "at zije vase rp", vyhlasit akci a prelognout na jinou postavu. Nebo usklebky ze nam informatory delaji jen vedlejsi postavy. Protoze to neni pravda. At se Bratrstvo snazi jak chce, vzdycky tu bude folklor podobnych sloganu, holt takovej je zivot.



Příspěvky k tématu
RE: [OOC] Poslední kapka (pravidla soboje) + bezpředmětná diskuze - od Elerra - 31.01.2011 v 12:52
[split] [Cech] Arcanum - od Marina - 30.01.2011 v 23:39
[split] [Cech] Arcanum - od Mir - 31.01.2011 v 00:13
RE: [split] [Cech] Arcanum - od Stig - 31.01.2011 v 15:14
RE: [Cech] Arcanum - od Marina - 31.01.2011 v 00:29
RE: [Cech] Arcanum - od Elerra - 31.01.2011 v 00:30

Pravděpodobně související témata ...
Téma: Autor Odpovědi: Shlédnutí: Poslední příspěvek
  [RP] Poslední kapka Colwyn 1 6 448 10.03.2011 v 00:29
Poslední příspěvek: Colwyn

Skok na fórum: